
Klokkenluider Bob Lazar, die in 1989 tijdens een tv-interview onthulde dat hij vlak bij Area 51 had gewerkt, heeft mensen via Instagram gewaarschuwd dat de geplande bestorming van de basis tijdverspilling is.
“Ik heb begrepen dat het Facebookevenement begonnen is als grap,” schrijft hij. “Maar een aantal mensen is toch van plan om er naartoe te gaan. Dat is een misplaatst idee.”
Lazar legt uit dat ‘er geen aliens of buitenaardse technologieën op de basis zijn te vinden’.
Verplaatst
De enige plek waar ooit buitenaardse technologieën werden bewaard was Site S4, ten zuiden van Area 51, en dat was 30 jaar geleden, aldus Lazar.
Area 51 is volgens hem slechts een geheime onderzoeksbasis.
S4 is mogelijk decennia geleden al verplaatst of wordt wellicht niet meer gebruikt voor het project, zegt Lazar verder nog.
Neergeschoten
“Ik steun deze ‘beweging’ dan ook niet,” voegt hij toe. “Dit is niet de manier om te proberen meer informatie te krijgen.”
De laatste keer dat iemand probeerde Area 51 binnen te komen, werd diegene neergeschoten, merkt de klokkenluider op.
“De interesse in het onderwerp is wel goed; de wetenschap en technologie,” besluit Lazar. “Dat is wat de wereld waarin we leven per direct zou veranderen.”
Net ook wat ik er van denk. Reeds lang verplaatst.
Toch is de stijgende interesse enerzijds positiefs maar anderzijds wordt het in belachelijke getrokken.
https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20160316_02185739
Er zijn blijkbaar nog steeds gewillige schapen die die onzinhoax van de bestorming van Area 51 geloven.
Alleen al het feit dat dit massaal openbaar wordt gedeeld, getuigt niet van enige snuggerheid en taktisch inzicht, als het al ooit een plan is geweest.
Er zijn toch nog mensen die hun gezond verstand gebruiken en dat face book gedoe onzin vinden, net zoals ik een paar draden terug over hetzelfde onderwerp ook al schreef.
Als men diezelfde mensenmassa op de been kon brengen om de ECHTE criminelen in Den Haag en Brussel aan te pakken sta ik vooraan om me te doen.