De NPO wil omroep Ongehoord Nederland een derde financiële sanctie opleggen. Bij herhaalde overtredingen kan de staatssecretaris voor Media de voorlopige erkenning van ON! intrekken.
“Welke verschrikkelijke misdaden zijn gepleegd als rechtvaardiging voor deze straf, vraag je je af,” zegt Arnold Karskens, voorzitter van Ongehoord Nederland, in een nieuwe column. “Is er sprake van jarenlange verbale terreur tegen tientallen werknemers zoals bij BNNVARA? Wordt bij ON! zwaar grensoverschrijdend gedrag geconstateerd zoals bij NOS Sport? Verdraait ON! bewust uitspraken van Forum-Tweede Kamerleden om ze in een kwaad daglicht te stellen, zoals bij WNL?”
“Wie #censuur als hamer pakt, ziet in iedere afwijkende stem een spijker.” @arnoldkarskens neemt het in zijn column: ‘Dictatuur in opkomst’ op voor democratie en de vrijheid van meningsuiting in Nederland. #VvMU #ongehoordnieuws
Kijk de hele uitzending:https://t.co/EMOWUHyAde pic.twitter.com/JqmeKrExfd
— Ongehoord Nederland TV (@ongehoordnedtv) February 2, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Ministerie van Waarheid
“Nee. Omroep ON! overtreedt geen enkele regel van het wetboek van strafrecht of van de journalistieke code van Bordeaux. En toch gaat in het Hilversum van de NPO Kafka’s boek Het proces, waarin de hoofdpersoon gemangeld wordt in een ondoorzichtig rechtssysteem, moeiteloos over in de Roman 1984 van George Orwell, waarin ieder dissident geluid wordt gesmoord als het in strijd is met de ‘publieke waarden’ in de ogen van het Ministerie van Waarheid, lees: ombudsman Margot Smit,” merkt Karskens op.
In haar slecht onderbouwde rapporten worden afwijkende denkbeelden over woke, omvolking, Europese Unie, covid-vaccinatieschade of klimaatdrammerij en alles wat zich niet conformeert aan het linkse narratief, weggezet als ‘nepnieuws’, stelt hij.
Oekaze van uitsluiting
“Wie censuur als hamer pakt, ziet in iedere afwijkende stem een spijker. En de oekaze van uitsluiting reikt daarom verder dan een omroep. Ook voor politieke partijen, alternatieve nieuwssites en schrijvers dreigt de bijl.”
Repressie door de NPO – want daar spreken we over bij deze aanval op andersdenkenden – is het kwaad verpakt in hoogstaande woorden als ‘professionele kwaliteitseisen’, maar luidt in Nederland de bel voor een dictatuur in opkomst, waarschuwt Karskens.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.




Mysterieuze ‘Nazcalijnen’ in Rusland zijn duizenden jaren oud
Bayer casht miljarden door mensen kankerverwekkend glyfosaat te verkopen en diezelfde mensen te behandelen met chemo
President Bill Clinton en zijn corrupte FBI zaten achter valse vlag-aanslag in Oklahoma City. Deze must-see docu onthult alles
Heb je een elektrische auto? Zo ‘bizar veel’ belasting ga je straks betalen
Coronakritische arts in gelijk gesteld in tuchtzaak: ‘In Frankrijk keert iets van gezond verstand terug’
Onderzoeker levenslang verbannen uit hotel waar Las Vegas-schutter verbleef. Lees hier wat hij heeft ontdekt
9/11: “Pentagon niet geraakt door Boeing 757”
Je kunt bijna niet anders dan concluderen dat we bewegen in de richting van een dictatuur. Dit is waarom
Thierry Baudet: ‘Bill Gates is één van de gevaarlijkste psychopaten ter wereld’