Hoewel we in een luwe periode zijn aangekomen wat corona betreft, is er nog altijd sprake van oversterfte, tot verbazing van onder meer uitvaartcentra en levensverzekeraars.
Uitvaartcentra hadden verwacht dat de zaken in het eerste kwartaal zouden teruglopen. Dat is niet het geval, zei investeringsadviseur en voormalig portfoliomanager bij BlackRock Ed Dowd in Bannon’s War Room.
Hoger dan verwacht
Uitvaartmultinational Service Corporation International is geschokt over de verhoogde sterfte. De financieel directeur van het bedrijf zei: “We zien niet alleen corona. Er is sprake van oversterfte, de sterfte is hoger dan we hadden verwacht, zelfs als je corona niet meerekent.”
Dowd wees erop dat na de vaccinatiemandaten een sterftepiek optrad in het derde en vierde kwartaal van 2021. De oversterfte schommelt tussen de 20 en de 30 procent, zei hij.
Mysterieuze, plotse overlijdens
Volgens de investeringsadviseur is het vaccin de boosdoener. Er is veel anekdotisch bewijs. Dagelijks horen we verhalen over mysterieuze, plotse overlijdens. “Dit is in mijn ogen een nationale crisis,” benadrukte Dowd.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Kijk: ‘Eindelijk geeft de massamoordende oorlogscrimineel George W. Bush zijn oorlogsmisdaden toe’
Zijn wij alleen? Wetenschappers: “Wij zijn niet de eerste geavanceerde beschaving”
Voormalig woordvoerder Zelensky: “Hij zei dat hij Goebbels-propaganda nodig had”
Is elektrisch rijden wel zo’n goed idee? Dit is hoe dieselmotoren de lucht juist schoner maken
De tehuizen waar het eerst gevaccineerd is, hebben weer volop uitbraken: ‘Wie zet deze boeven af?’
Dit is alles wat je moet weten over de ‘onverklaarbare’ piek in plotselinge sterfte
Kijk: Oud-premier Boris Johnson onthaalt nazi’s van het Azov-bataljon als ‘helden’ in Londen
Huispsychiater Fox News voorstander medisch gebruik hallucinogene middelen
NOS bereidt ons alvast voor op volgende pandemie: ‘De globalistische propaganda wordt steeds opzichtiger’