Afgelopen week moesten meer dan 200 studenten en scholieren verplicht in quarantaine in een hotel op Mallorca. Autoriteiten vonden dat nodig omdat meer dan 1200 ‘coronabesmettingen’ aan feestende studenten waren gelinkt. Donderdagochtend vertrok een boot met 165 studenten van Mallorca naar Valencia. Zij mochten het Spaanse eiland verlaten nadat de rechter hun quarantaineplicht had opgeheven.
Er ontstond veel ophef over de verplichte quarantaine omdat de jongeren niet wisten waar ze aan toe waren. Woensdag besloot de rechtbank de quarantaineverplichting op te heffen. De beslissing van de rechtbank viel verkeerd bij het regiobestuur van de Balearen aangezien er vlak voor vertrek nog jongeren ‘positief’ waren getest. Het regiobestuur zei het besluit te zullen aanvechten.
Schöning: gedwongen quarantaine was illegaal
Een dag na de vrijlating van het merendeel van de ruim 200 studenten uit de coronagevangenis nam de lokale overheid wraak. Zij arresteerde één van de moedige mensen die had geholpen om het verhaal naar buiten te brengen en die was opgekomen voor de jongeren: arts Heiko Schöning. Toen bekend werd dat de premier van de Balearen, Francina Armengol, een persconferentie zou geven over de kwestie wilde Schöning daarbij aanwezig zijn. Hij werd vervolgens aangehouden en afgevoerd door de politie.
De officiële reden: hij droeg geen mondkapje. Dat terwijl dr. Schöning een officiële vrijstelling heeft. De politie dreigde ook advocaat Markus Haintz, die campagne voert tegen het coronaregime, in hechtenis te nemen als hij geen mondkapje op zou zetten. Volgens Schöning was de gedwongen quarantaine illegaal.
“Ze wilden duidelijk voorkomen dat we ter plaatse zouden filmen,” schrijft Haintz op zijn Telegram-kanaal. “De politie wilde onze twee Spaanse advocaten niet spreken.” Overigens droegen twee politici die aanwezig waren bij de persconferentie ook geen mondmasker.
Toen Haintz erop wees dat de politie een arts afvoerde, werd hij aangevallen door beveiligers. Pas toen hij zei dat hij advocaat én journalist was, lieten ze hem gaan.
Gearresteerd bij coronaprotest in Londen
In september vorig jaar werd arts Schöning ook gearresteerd bij een groot coronaprotest in Londen. “De overheid en media domineren de boel. We hebben in de jaren 30-40 eenzelfde soort situatie gehad, dus veel mensen realiseren zich heel goed wat er speelt. De verhalen die de overheid en de oligarchen ons vertellen, zijn simpelweg niet waar,” zei hij toen.
“En nu hebben ze weer een nieuw plan: een Grote Reset. Dit heeft niets met een pandemie of een virus te maken. Word wakker,” voegde hij toe.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





‘Binnen 2 jaar nadat beide minderjarige zonen geïnjecteerd waren met mRNA-gif had ik ze allebei in mijn armen met hartfalen’
Is het einde van genetisch gemanipuleerd voedsel in zicht?
Nederlanders zijn wanhopig: ‘Waar blijft de volksopstand?!’
Waarom de overheid de coronacrisis gebruikt om kleine en middelgrote bedrijven kapot te maken
Meisje (17) moet tegen haar wil in chemotherapie ondergaan
Keshe Foundation biedt eenvoudige oplossing voor Fukushima
Minister Van der Wal: ons voedsel komt straks ‘als 3D printing kweekvlees en kweekkaas uit labs’
Ontdek hier hoeveel suikerklontjes er in jouw favoriete tussendoortjes zitten
De Tweede Wereldoorlog is niet begonnen door nazi-Duitsland. Dit zijn de lessen die je niet geleerd hebt op school (en daar is een reden voor)