Acteur Jim Carrey liep afgelopen weekend tijdens de Fashion Week over de rode loper. De 55-jarige komiek deed tijdens het modefeestje in New York een aantal opvallende uitspraken.
“Dit betekent allemaal helemaal niets,” zei Carrey tegen een interviewster van E! News. “Ik wilde het meest betekenisloze evenement vinden om mij bij aan te sluiten en hier ben ik.”
“Dit heeft geen betekenis,” zei hij. “Je moet toegeven dat het compleet betekenisloos is.”
Vrede
De enigszins verbouwereerde verslaggeefster zei dat op het feestje mode-iconen worden geëerd.
Carrey reageerde: “Ik geloof niet in iconen. Ik geloof niet in persoonlijkheden. Ik geloof in de vrede die ligt voorbij persoonlijkheden, voorbij uitvindingen en vermommingen.”
“Ik denk dat het dieper gaat dan dat,” zei Carrey. “Ik denk dat we een veld van energie zijn dat in het rond danst.”
Niet van ons
Alsof hij wil zeggen dat we verder moeten kijken dan de modeblaadjes, die ons vertellen wie we moeten aanbidden, wat we moeten dragen, hoe we eruit moeten zien, en in plaats daarvan in onszelf moeten kijken.
Toen de komiek werd gevraagd naar zijn outfit zei hij: “Ik heb me niet opgedoft. Er bestaat geen ik. Er gebeuren alleen dingen.”
Hij voegde toe dat de wereld niet van ons is en dat wij er allemaal niet toe doen.
Denk daar maar eens even rustig over na.
Bekijk het fragment hieronder terug:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Man sterft 25 minuten na coronaprik, maar volgens Hugo de Jonge is er geen verband
Ontstaan klopgeesten als gevolg van telekinese?
De Jonge maakt zich niet geliefd: ‘Geen vaccinatie, dan uitsluiting’
Henri ‘fatsoen’ Bontenbal weigert Ongehoord Nederland te woord te staan en dit is de opmerkelijke reden
Mysterieuze oranje substantie bevat eitjes van onbekende diersoort
Veel mensen verbolgen over vervolging Gideon van Meijeren: ‘Zittende macht is in paniek’
Oud-Kamerlid haalt stevig uit naar Kuipers: ‘Er is maar 1 plek waar je thuishoort, voor een tribunaal’
Jort Kelder vindt dat mensen die het vaccin niet willen geen recht hebben op ziekenhuisbed
Mysterieuze 150 kilometer lange muur in Jordanië stelt archeologen voor raadsel