Britse media censureren nieuwsberichten over de brand in de Grenfell Tower in Londen, zo heeft een lokale bewoonster gezegd.
De ruim 500 vermiste bewoners van het flatgebouw zijn dood, vertelde Nadia aan PressTV. Politiechef Stuart Cundy schroefde het dodental vrijdag op naar 58.
Nadia zei dat ze al dagenlang hielp rond de flat, maar dat ze nog geen enkel slachtoffer had gezien.
Voedselpakketten
Ze riep mensen op geen voedselpakketten naar hulporganisaties te sturen omdat de bewoners van de flat dood zijn. Nadia staat bekend als DJ Isla op social media, waar ze vele tienduizenden volgers heeft.
“Waar zijn de vermisten?” vroeg ze. “Waar is de lijst met namen van de 500, 600 mensen die in dat gebouw woonden?”
“Waar is iedereen?” vervolgde ze. “Kleine kinderen vragen zich af waar hun vriendjes zijn.”
Blackout
Ze zei dat de vermiste bewoners allemaal zijn overleden en dat de Britse media, met name de BBC, het nieuws censureren.
“Iedereen is dood, maar niemand wil dat zeggen en de pers mag er niet over schrijven,” aldus Nadia, verwijzende naar de vermeende media blackout.
Niet de waarheid
“De BBC en andere nieuwsmedia vertellen niet de waarheid,” zei ze, toevoegende dat ze vindt dat de overheid aansprakelijk moet worden gehouden voor de brand.
Op woensdag brak er een enorme brand uit in de Grenfell Tower. Het 24 verdiepingen tellende flatgebouw met 120 appartementen staat in North Kensington in West-Londen. Er woonden vooral moslims.
[PressTV]
Irakezen verbijsterd door uiterst zeldzame sneeuwval. Hier is voor het eerst in ruim een eeuw sneeuw van betekenis gevallen
‘Dit is waarom Wagner-baas Prigozjin in opstand is gekomen’
Terwijl pandemie voorbij is, verlengt EU de indirecte vaccinatieplicht, zonder medische argumenten
Cointelpro: FBI spoorde Martin Luther King aan tot zelfmoord
Reiner Füllmich GEARRESTEERD in Mexico en naar Duitsland gevlogen: ‘Dit werpt een flinke schaduw’
Horecabaas haalt verwoestend uit naar De Jonge: ‘Deze man is echt rijp voor de psychiater!’
‘Er doemt een schokkend beeld op van een overheid die nota bene Defensie inzette tegen onschuldige artsen’
Zijn vreemde cirkels in de lucht bewijs van eerdere universa die voor het onze bestonden? Deze wetenschappers denken van wel
Wat er in het Europees semester voor Nederland staat zal ‘iedereen de schrik in de benen jagen’