Buitenland

Baudet in 2016 over Oekraïne: ‘Wat je feitelijk doet, is een oorlog ontketenen’

Help ons door dit met jouw vrienden op je socials te delen!

FVD-voorman Thierry Baudet voorspelde al in 2016 dat het associatieverdrag tussen de Europese Unie en Oekraïne slecht zou gaan uitpakken voor Oekraïne.

“Dit komt allemaal voort uit de neoconservatieve agenda,” zei Baudet in de serie Stemmen of Slikken, een project van het Burgercomité-EU. “Dus wat we gedaan hebben met Irak, dat doen we in feite nu met Oekraïne.”

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

(Video verwijderd? Klik hier...)

Iets heel anders

“Met allerlei prima idealen: handel en corruptiebestrijding,” vervolgde hij. “Wat je feitelijk doet, is een oorlog ontketenen, zoals dat ook in Irak gebeurd is. Dat hele neoconservatieve idee klinkt mooi, maar wat het in feite behelst, is iets heel anders. Het is namelijk een soort expansionisme: wij gaan onze invloed laten gelden.”

Het gevolg is vaak dat je een regio enorm destabiliseert. Dat is in Irak heel duidelijk gebeurd en dat gebeurt nu ook in Oekraïne, met als uiteindelijke resultaat dat de mensen daar er heel weinig aan hebben, aldus Baudet.

We steken onze vingers in een wespennest

“Het is uiterst discutabel dat het beter is geworden in Irak. In Oekraïne is het vrijwel zeker enorm veel slechter geworden. Dat land is volkomen ineengestort doordat wij in feite een verdeeldheid die in dat land bestond, hebben aangewakkerd en hebben opengereten,” zei hij.

Baudet noemde het verdrag een ‘geweldig symptoom’ van de ‘Europese ziekte’. “Alle problemen die in de EU zitten, die zitten ook in dit verdrag. Het is financieel roekeloos, het is economisch wanstaltig, het is geopolitiek van lotje getikt, het leidt tot ongebreidelde immigratie. We steken onze vingers in een wespennest.”

4.8 110 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je dit artikel belangrijk?
Deel het met vrienden op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

146 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Portugee
Portugee
3 jaren geleden

En zo is het.

T,A
T,A
3 jaren geleden

mee eens!!!!

NooT
NooT
3 jaren geleden

Precies. Niet voor niets dat de bevolking in het oosten zich af wil scheiden van de kliek in Kiev.
En van een staat die de facto nooit bestaan heeft.

Klaas waak
Klaas waak
3 jaren geleden

Klopt wat ie zegt.. het is idd een oorlog ontketenen in slowmotion.. ze geven Putin geen andere optie.

Eugeen
Eugeen
3 jaren geleden

En zo zie je maar dat geo-politiek denken in feite het volgen van een gezonde combinatie van logica + historische kennis is. Baudet is daar wel een meester in.

Strix
Strix
3 jaren geleden

Als je “The Economist” zijn jaarlijkse covers bestudeerd, dan weet je alles dat op voorhand gepland werd!

rop
rop
3 jaren geleden

Inderdaad, en zeker is wat hij zegt dat Nederland door toedoen en zijn wapenhulp of een ander hulp, in wezen bezig is naar een Europese grote oorlog te ontketenen. zo maken we geen vrienden maar door dan Doen, meer vijand van Rusland, zitten wij Nederlanders daar op te wachten? denk niet dat een echte Nederlander dat helemaal niet wilt, Maar in den haag zit een zooitje ongeregeldheid, die het voor het Nederlandse volk gaat verpesten, en ja daar zijn ze op allerlei manieren al mee bezig, ook met het hele vaccinatie programma hebben ze al een zooitje ervan gemaakt.

serieuze aangelegenheid
serieuze aangelegenheid
3 jaren geleden

Wat er nu in de Ukraine gebeurd zal zich reflecteren in Europa, tenminste wanneer het de goede kant uitgaat.

Dat is iets waar ik wel vertrouwen in heb.

Nu worden de landen en regeringen in de EU, die partij hebben gekozen voor de Oekraïne, voor het blok gezet en daarom hebben zij geen andere keuze dan de oorlogsdaden van Putin te veroordelen.

Waar het in feite om gaat is de macht van de Deep State in de Ukraine uit te schakelen. Voor de ingewijden betekent dit dat het ondergrondse taferelen met kinderen betreft en alles wat daarmee te maken heeft.

Ik denk dat het dan ook eerder een vredesmissie betreft om het land van kwade machten te bevrijden, helaas moet het op deze manier gebeuren en waarschijnlijk kan het niet anders.

Vlinder
Vlinder
3 jaren geleden

Een van de redenen dat vvd en zooi niet met FvD wil samenwerken is dat FvD geen hersenloze bende is. Te intelligente mensen daar.

yyy
yyy
3 jaren geleden

Vraag me af hoe het westen kan vechten met zoveel vaccins in het lichaam. Daar krijg je toch slappe knieën van?
Wat ik zeer merkwaardig vind is dat het vaccinatie gedoe en corona gezeik ineens gestopt zijn.

M.de Jong
M.de Jong
3 jaren geleden

Inderdaad en buiten dat zijn het de burgers die hier prijs voor gaan betalen en zij die het veroorzaken
zijn lachende derde, want die zitten veilig en wel in een ander land 😡 😡 🤢

Marcow
Marcow
3 jaren geleden

De Siberische beer tegen de tandeloze EU leeuw.

De Russen gaan dit winnen en wij betalen de Financiële rekening dankzij de Wefclub.
en dat is ook geheel de bedoeling.

En jagen ons angst aan wat ook de bedoeling is.

En angst is een slechte raadgever.
Putin is niet gek en moet doen wat het moet doen.

En dat is de bron van alle ellende in de wereld aanpakken.
de Rothshilds en de sorossen met die Kill bill Gates.

Lies
Lies
3 jaren geleden

Er komen meer problemen en ruzie tussen de landen van de EU. De landen die afhankelijk zijn van gas willen geen ruzie met Rusland, je begraaf jezelf. Laat maar de inflactie verder stijgen misschien nu ga de EU uit elkaar.

Zooitje
Zooitje
3 jaren geleden

Nederland ( Rotterdam) wordt een doorvoer haven voor militaire hulp…bestaan er nog schuilkelders ?

Goldielocks
Goldielocks
3 jaren geleden

Deze oorlog was precies de bedoeling!!

Geert-Jan
Geert-Jan
3 jaren geleden

De wereld wordt geregeerd door een oeroude satanische sekte

Sherma
Sherma
3 jaren geleden

Tijdens de Maidan revolutie in 2014 stond Guy Verhofstadt op het podium, in Oekraine, de mensen wat op te zwepen.. Zou Putin eens moeten doen in Westerse landen.
Ook sinds 2014, bemoeienis van de Biden’s, via het bedrijf Burisma, en geld verdienen op kosten van Oekraine.

johan den haag
johan den haag
3 jaren geleden

Het gezonde verstand is weg. Vraag is, was het er ooit. Ik denk het niet. Alleen bij een stabiele economie en welvaart lijkt die er te zijn. Dat stabiele is in de VS allang weg en is er in zuid Europa eigenlijk nooit geweest en dreigt nu in Noord Europa ook weg te vallen. Ja dan wordt het lastig hoor. Even geen klimaat denk ik. Zou het nog volgens Schwab gaan? als Ja, dan is ie wel stapje erger dan de duivel.

Jeff
Jeff
3 jaren geleden

Het mooie is nu, dat alle media het hebben over de Russische agressor. Als het westen werkelijk geen oorlog gewild had, hadden ze gewoon kunnen zeggen … ok Oekraïne wordt geen lid van de NAVO. Die arrogantie gaat ze nu opbreken. Al wijzen er ook signalen op, dat dit het beoogde doel al was. Ik zei het al eerder; Angst zaaien is het sterkste wapen. Het Westen, kan nu gewoon heel kalm zijn agenda ontvouwen, terwijl iedereen naar de “Russische agressor” kijkt. Intussen vergeten ze hier gewoon, dat de EU het corona pas lekker doordrukt. Om maar is wat te noemen.

Skippy
Skippy
3 jaren geleden

Den Haag was onze gezondheid al aan het kapot maken met vaccins en bezuinigingen in de zorg en op de AOW, maar nu gaan ze ook onze in jaren opgebouwde VREDE en WELVAART kapot maken.
De schapen en lammen laten het gewoon gebeuren: stemmen op de globalisten.

Raja
Raja
3 jaren geleden

Baudet heeft niet voor de eerste keer gelijk! Wat zou het een zegen zijn, deze man als premier. Intellectueel met visie en inzicht. Helaas hebben we een groot deel van de bevolking die niet kan zien of begrijpen dat we een psychopaat met volgers als premier hebben die ons land verkocht heeft aan het WEF. Ze blijven stemmen op een kartel welke ons land en bevolking verraden heeft en nog steeds doet.

Elise
Elise
3 jaren geleden

Ik heb dit al vele malen, in vele jaren hier geschreven: Toen ik 15 jaar was(ben nu 56 jaar) en op de MAVO(1981) zat had ik een aardrijkskunde leraar die vertelde, dat het “westen” alles ging veroveren om grondstoffen. Ben dit dus nooit vergeten. Temeer, omdat hij zei, dat dit erg belangrijke informatie was.
Toen was er nog geen agenda21, maar we weten inmiddels wel, dat alles wat nu gebeurt al vele jaren geleden bekokstoofd is.
Alleen zie ik het nu niet als alleen het westen, maar als 1 groot wereld “complot”.

Marrob BE
Marrob BE
3 jaren geleden

Precie, zo is het maar net.
En het wordt nog veel erger.
De huidige regering gaat ons belazeren en wij de Nederlandse burgers gaan het gelag betalen.
Behalve als we partijen als FvD aan het bewind helpen.

Robert
Robert
3 jaren geleden

en zo zijn de ogen van alle schapen op deze zogenaamde oorlog gericht waar wij als EU “NIETS” mee te maken hebben en kunnen de nazi faschisten openlijk hun gang gaan en de EU en nederland verder in het verderf storten en worden er onderhands allemaal wetten en regels doorgevoerd waardoor wij dadelijk in een 2e china belanden… corruptie,verraad en een volledige gesloten digitale samenleving !! alles mogelijk gemaakt omdat de schapen aan het slapen waren/ afgeleid waren van de echte problemen!!!

j. Groot
j. Groot
3 jaren geleden

Wat in 2002 in Irak is gebeurd had nooit mogen gebeuren.
Sadam had alles in de (harde)hand en wist rust te houden onder de diverse geloofsstromingen zie wat er gebeurd is.
Op komst van extreme Islam, uitroeien van Christenen, Yazidis enz..

Gezondheid (MGTOW)
Gezondheid (MGTOW)
3 jaren geleden

Poetin wordt neergezet als een zeer slechte en een uiterst gevaarlijke man, maar ondertussen weet ik dat de wereld echt compleet anders in elkaar zit dan wat de NOS en andere vijandige media zoals NU.nl ons willen doen geloven. Ik sta achter Poetin en de Russen.

Jan
Jan
3 jaren geleden

Toen trump president was was er nergens oorlog nu die biden president is staat heel de wereld weer op zijn kop

Underground
Underground
3 jaren geleden

De Journalistiek / en de Politiek is op sterven naar dood in de hele wereld. Ik hoor alleen maar des informatie op die K.T TV!! Om te kotsen,
En waar is Corona gebleven? Alleen de schapen in de winkel herinneren je daar aan.
We zijn in Oorlog!

FYI
FYI
3 jaren geleden

Vergelijk met hoe amerika reageerde toen er raketten op cuba werden gestationeerd.
Amerika doet nu hetzelfde wat Rusland in 1961 deed.. ‘Humanitair’ gezien schiet niemand er iets mee op, het enige wat zo bereikt wordt is dat de gasprijs naar 5 euro per kuub gaat. En dat komt de klimaatlobbyisten ’toevallig’ heel goed uit.

NicoVilly
NicoVilly
3 jaren geleden

En die heeft weeral eens gelijk.

TRT
TRT
3 jaren geleden

Weer hetzelfde liedje. Vergelijkbaar met iemand continu sarren, net zo lang tot die het niet meer pikt en iemand bij z’n nekvel pakt. En dan als provocateur ineens de ander beschuldigen ‘agressor’ te zijn.

Het is toch duidelijk wat Putin zegt. Er zijn afspraken gemaakt dat de NAVO niet verder naar het oosten zou oprukken.

Opzouten met de NAVO. Is net als de WHO, het WEF, de Wereldbank een criminele organisatie. Wie trapt er nog in na Afghanistan, Irak, Libië en Syrië.

Marianna
Marianna
3 jaren geleden

zo is het.

voor de inval in Irak, heb ik gekeken naar de groep Busch en medebeslissers over deze daad.

in zoń geval zet ik het geluid uit, dan kun je zien aan hun gezichts uitdrukking en lichaamstaal dat ze liegen.

dat deden ze en later zijn daar bewijzen van gevonden.

Bezorgde NL'er
Bezorgde NL'er
3 jaren geleden

Hebben ze al NL militairen in Oekraïne gestationeerd die PANG PANG roepen naar de helikopters bij gebrek aan munitie

De Rotterdammer
De Rotterdammer
3 jaren geleden

De eu is de vierderijk en kijk wat men met ons wil doen de euro nazi’s

Joepiedepoepie
Joepiedepoepie
3 jaren geleden

Meer dan 64% hebben niet voor een overeenkomst met Oekraine gestemd!

Hans
Hans
3 jaren geleden

Amen!!!!!!! kunnen we deze man Clonen en er een naar Nieuw Zeeland sturen.
Wij zitten verlegen om een politicus met gezond verstand

Q&A
Q&A
3 jaren geleden

Thierry heeft hier enorm gelijk we moeten er ons niet mee bemoeien het gaat wel degelijk om andere dingen referendum werd toen der tijd niet voor niks weg gehoond door het tuig
we worden ergens in mee gesleurd waar we helemaal niet om gevraagd hebben althans ik zeker niet en vele met mij denk ik
let bv op in filmpjes die je ziet op internet over de situatie in de Oekraïne
de Russische militaire voertuigen zijn voorzien van de letter Z een letter die niet voorkomt in het Russisch alfabet waarom zouden ze de letter Z dan gebruiken vindt je dat dan niet raar
kijk dit maar eens en overtuig jezelf dan maar
https://www.bitchute.com/video/Wep7svN23ndF/

De andere kijk
De andere kijk
3 jaren geleden

De oosterse landen zijn te afhanhelijk van het gas van rusland. Wie gaat dit straks betalen? gaan zij meer sancties accepteren van de andere EU landen? nee. Er komen meer ruzies tussen de EU landen, de EU misschien gaat als een domino uit elkaar.

Armand
Armand
3 jaren geleden

Ik geef de heer Baudet gelijk in deze.

Dit leek er aan te komen en lijkt bijna gearrangeerd, het rommelt al heel wat jaren in de Oekraïne.

Zie nog Hans van Baalen en Guy Verhofstadt de boel op te fokken op het Maidanplein. Alsof zij de verlossers van het land waren (een ware aanfluiting m.i.).

Er waren giga veel interne problemen in het corrupte chaotisch land. Welke pro nazi regiem waren (leverde heel wat manschappen aan de SS in WWII, complete divisies wel te verstaan.

Ook ver voor ww 1e en ww 2e werden er heel wat Joden afgeslacht door de Oekraïners en in ww II legio collaborateurs die gewillig Joodse medebewoners afslachtte met de nazi’s.

Veel minderheden in dat land waren vaak de dupe, slachtpartijen, plunderingen en verkrachtingen kwamen veelvoudig voor in dat land. Woonden en wonen veel Khazaren (Nep Joden) die bekend stonden om hun diefgedrag en oplichterij.

Ook Nederland stond niet te springen om de Oekraïne, dit wees een referendum in april 2017 uit. Meer dan 60 procent wees het associatieverdrag tussen de Europese Unie en Oekraïne af.

Daarna kwam dit land mede met Amerikanen véélvoudig in beeld en opspraak enz.
Wie zal het zeggen, mogelijk is dit gebeuren een soort katalysator voor andere zaken. Ook zal het mij niets verbazen dat het WEF en hun enge leider Klaus Schwab er een bepaalde invloed hebben dan wel uitoefenen.

Ik word ook misselijk als ik jokkebrok baantjesjager Rutte en lummeltje Hoekstra over de Oekraïne hoor praten, de boel opfokken en een mening hebben, wat te doen.

Vanochtend nog door de VVD benoemd dat ons land onze krijgsmacht meer moet opbouwen en er véél meer geld in gestopt moet worden. Wat hoor ik daar, … jarenlang is onze krijgsmacht uitgekleed en ontmanteld wat dat betreft.

Rutte en het waardeloze, corrupte, onbetrouwbare en nepkabinet hoor je niet over Trudeau die zijn natie knecht en onderdrukt, of over Turkije met hun militaire invasie in Cyprus medio 1974
ER SPELEN MÉÉR DAN OOK MACHTEN EN KRACHTEN WERELDWIJD.
 
Niets nieuws onder zon, maar het zal nóóit meer normaal worden, mede door slechte lieden en clubjes als de WEF, corrupte WHO, NWO, Bilderberg, vrijmetselaars en corrupte koningshuizen, inclusief ons eigen kabinet, beroepspolitici, mee heulers en baantjesjagers 
 
Rede over de laatste dingen 
 
1 En Jezus ging de tempel uit en vertrok. En zijn discipelen kwamen tot Hem om Hem op de gebouwen van de tempel te wijzen.
2 En Hij antwoordde en zeide tot hen: Ziet gij dit alles niet? Voorwaar, Ik zeg u, er zal hier geen steen op de andere gelaten worden, die niet zal worden weggebroken.
3 Toen Hij op de Olijfberg gezeten was, kwamen zijn discipelen alleen tot Hem en zeiden: Zeg ons wanneer zal dat geschieden, en wat is het teken van uw komst en van de voleinding der wereld? 4 En Jezus antwoordde en zeide tot hen: Ziet toe, dat niemand u verleide! 5 Want velen zullen komen onder mijn naam en zeggen: Ik ben de Christus, en zij zullen velen verleiden.

6 Ook zult gij horen van oorlogen en van geruchten van oorlogen. Ziet toe, weest niet verontrust; want dat moet geschieden, maar het einde is het nog niet. 7 Want volk zal opstaan tegen volk, en koninkrijk tegen koninkrijk, en er zullen nu hier, dan daar, hongersnoden, pestelinnes (pandemieën) en aardbevingen zijn. 8 Doch dat alles is het begin der weeën.

9 Dan zullen zij u overleveren aan verdrukking en zij zullen u doden, en gij zult door alle volken gehaat worden om mijns naams wil.

10 En dan zullen velen ten val komen en zij zullen elkander overleveren en elkander haten.

11 En vele valse profeten zullen opstaan en velen zullen zij verleiden. 12 En omdat de wetsverachting toeneemt, zal de liefde van de meesten verkillen.

22 En indien die dagen niet ingekort werden, zou geen vlees behouden worden; doch ter wille van de uitverkorenen zullen die dagen worden ingekort.
 

DBH078
DBH078
3 jaren geleden

Dit bewijst maar weer eens dat de gevestigde politiek een heel andere geopolitieke agenda heeft

Tom
Tom
3 jaren geleden

Ik zag al de eerste zwaar negatieve commentaren op nu.nl over Thierry, zit dicht bij het Thierry de schuld geven van het Oekraine conflict, zo compleet versnipperd is de geest van sommige mensen.

Lest best Vergezicht
Lest best Vergezicht
3 jaren geleden

Gaat Poetin ook even rondneuzen in de archieven van Burisma?
De Ukrainse witwas holding van de Bidens?

Teuwen Henri
Teuwen Henri
3 jaren geleden

volledig akkoord met baudet. Zo vlug mogelijk uit de ondemocratische dictatoriale kortzichtige en geldverspillende EU

Liefde madeliefje.
Liefde madeliefje.
3 jaren geleden

Rotterdamse haven militaire gebied maken,zeker veertig. Vijf en veertig niet meegemaakt Rotterdam en haven platgebombardeerf, bedankt. Den Haag en. Gemeenteraad Rotterdam, waar zit jullie verstand.

Rakker
Rakker
3 jaren geleden

Visionair

Nehemia
Nehemia
3 jaren geleden

Vriend en vijand zouden het er toch over eens moeten zijn (als ze eerlijk zijn) dat Thierry Baudet een visionair was.

Edwin
Edwin
3 jaren geleden

Mss wordt het dan eens tijd om die neo con agenda en degenen die die voeren op te doeken? Putin is ook niet meer dan een speler in dit dodelijke spel. Komt uit dezelfde wef koker als Rutte, Kaag, Merkel, Macron en ga zo maar door. Allemaal poppen in de verdeel en Heers en angstporno soap. Wanneer stopt die waanzin nu eindelijk eens?

salvar
salvar
3 jaren geleden

We steken onze vingers in een wespennest.
vraag maar aan rutte die zeg nee hoor hoe kom je erbij wij gaan helpen.

amerika aan de zijlijn kijkt toe hoe europa nog verder in de shit zakt.

ik heb nog nooit zo,n stel malloten meegemaakt

baudet heeft volkomen gelijk.

Frans
Frans
3 jaren geleden

er zijn maar weinig mensen die het echt zien of meer , niet willen zien , het is zo voorspelbaar wat er gebeurt ,

Freba
Freba
3 jaren geleden

De Russische Beer is ontwaakt. Nooit doen. Is Napoleon en Adolf ook slecht bekomen. Of zijn we vergeten dat de Russen Berlijn hebben bevrijdt. Altijd dat gezeik over Amerikanen die ons bevrijd hebben, alleen al om de dollar leidend te maken. Russen kunnen afzien. Laatste eeuw 50.000.000 miljoen doden. Wij niet niet, wij willen ons Teslaatje met weinig bijtelling behouden……En de smeerl** Macron, getrouwd met een Rothschild telg, wil het Uranium laten delven voor het bouwen van 5 nieuwe centrales. In de grond van de betreffende provincies ligt genoeg. Nog afgezien van de 90% van de wereld titaniumvoorraden. Je ziet het pas als je ZE doorhebt…

deze
deze
3 jaren geleden

de Beer is allang wakker, die gaat niet meer slapen voorlopig, geen winterslaap die hij nu afmaakt, maar zeer goede strategische schaakmat!
Biden staat nu te wauwelen als een kabouter zonder mutsje

Grens
Grens
3 jaren geleden

Thierry Baudet de minister president van Nederland.

Kundalini
Kundalini
3 jaren geleden

Ze bemoeien zich overal met alles en iedereen behalve hier. Hierdoor gaat het overal en met iedereen slecht, inclusief hier.

kees
kees
3 jaren geleden

Als straks ook hier de pleuris uitbreekt wie moet dan het land verdedigen? We mogen niets zonder QR-code, zelfs niet op vakantie! We werden bijna 2jaar thuis “gegijzeld” en waren nergens goed voor. Dus?

Caesar Lion Cachet
Caesar Lion Cachet
3 jaren geleden

LS…

Het is zover kreunen de Zio Nazi genietend van al die bange mensen die niets anders willen dan leven als broeders. Gefeliciteerd Rutte & Cabal met de groeten aan Satan !

Loire
Loire
3 jaren geleden

Dat geldt voor elke bemoeizucht en vingerwijzen door andere landen, dat is de eerste reden waardoor er onenigheid komt. Zolang types als Biden (zijn voorgangers) etc zich bemoeien met andere landen krijg je problemen, keer op keer bewezen.

la vérité
la vérité
3 jaren geleden

als je niet meegaat in al die wereldbelangen en agenda’s dan kun je alleen blijkbaar nog helder denken en het objectief bekijken. helaas zijn er te weinig baudets of bij ons florian philippots.

de burgers in beide landen willen geen oorlog. veel mensen hebben families in beide landen. maar de media en de corrupte westerse leiders hebben er aan meegwerkt dit te laten escaleren en wekken het vuurtje op.

ik ben voor niemand e tegen elke vorm van oorlog, eerder voor beide burgers die helemaal geen oorlog willen. maar je hoeft je maar een beetje te verdiepen in de mensen daar, de culturen, de landsgrenzen die dwars door de vele verschillende bevolkingsgroepen loopt en de geschiedenis.

en in het westen hoeft men al helemaal niets te zeggen. alle westerse leiders hebben hun bevolking 2 jaar onderdrukt en lopen nu het moraal uit te hangen. en ondertussen worden ook nog veel westerse bevolkingen nog steeds onderdrukt. en vooral in canada waar vreselijke toestanden aan de hand zijn maar dat is waarschijnlijk niet meer interessant genoeg.

Warning
Warning
3 jaren geleden

Denk maar niet dat die W.E.F Lakei de onschuldige kan spelen met z,n stoere praatjes over sancties,als de Russische Betalingen bevroren worden dan Draait Putin de Gaskraan volledig dicht en schiet nederland en duitsland er zelf bij in,hij is echt niet meer gek,altijd word maar 1 kant van het verhaal belicht op NOS, Pure Staats Propanda .Ik denk dat Putin maar weinig zin heeft in die Nieuwe Wereld Orde,Liever een communitisch bewind van putin zelf dan een Facistisch Bewind van Nazi Klaus Schwalb {Rothschild) met z,n omgekochte wereldleiders en zijn eeuwige grafeendixiode Injecties

Franky
Franky
3 jaren geleden

Putin is een hond die agressief reageert op een soeverein land, hij heeft daar niets te zeggen of wat te doen dan ook in oorlogstaal. Ik hoop dat de NAVO en de rest van de wereld Rusland kleiner maakt en deze communistisch gezwel kapot maakt.

Franky
Franky
3 jaren geleden

Ik nam deze website serieus over de corona perikelen, maar dat er nog zoveel dwazen rondlopen en rond tikken op het web…

Je zwamt wat zonder inhoud, vertel mij nou eens waarom Rusland dit mag doen? Waarom?

Joris
Joris
3 jaren geleden

beetje geschiedenis

VVD, D66 en Guy Verhofstadt werken samen met Moldavische maffiabankier om Grexit te stoppen en TTIP te pushen (3)
 ‘Guy Verhofstadt krijgt persoonlijk € 190.000 per jaar gestort van twee miljardairs, die graag in Oekraïne naar schaliegas willen boren (fracking). Daarom moet dat land, plus alles wat er tussen ligt, zo rap mogelijk de Europese Unie in worden gerommeld. Daarbij worden criminele handelingen van corrupte bankiers en politici in die landen door de vingers gezien of zelfs gesubsidieerd. De vergrote unie krijgt vervolgens uniforme milieuregels, dezelfde als de VS, om dat fracking mogelijk te maken. Ook dit wordt gesubsidieerd met Nederlands belastinggeld.’
http://www.burgercomite-eu.nl/vvd-d66-en-guy-verhofstadt-werken-samen-met-moldavische-maffiabankier-3/

Joris
Joris
3 jaren geleden

2015

Arno Wellens: zwart geld in de Oekraine
https://www.youtube.com/watch?v=2kkHicSMz5M

Joris
Joris
3 jaren geleden

2016
Over belangenverdediging tegen elke prijs en schaamteloos openbaar

In 2016 Ukrainian Prosecutor General Viktor Shokin, in his investigation of corruption involving Burisma Holdings, a natural gas company, identified Hunter Biden as the recipient of over $3,000,000 from the company.

Not wanting this corruption exposed, Joe Biden swung into action, using US loan guarantees as hostage while demanding Skokin be fired.

Amazingly, Joe Biden now brags about his actions in this matter.

https://www.youtube.com/watch?v=UXA–dj2-CY

Joris
Joris
3 jaren geleden

Neemt allemaal niet weg dat Putin ook geen lievertje is en dat mensen nu bang in de metro zitten in Kiev. Dat is ook realiteit. De gewone man (mv) is weer de lul…

Ik denk aan die mensen..

Alena
Alena
3 jaren geleden

Helemaal mee eens…

ikke
ikke
3 jaren geleden

Het meest ongelooflijke is dat dit meestal wel uitkomt en dit soort informatie en dit aan je medemens laat lezen en zich geen drol van aantrekken en zeggen dood leuk,Ik geloof het niet en we zullen dan het allemaal weer zien want je doet er toch niks aan.Het is niet allemaal het kabinet ze schuld die dit opleggen maar het klootjes volk die toch maar achteruit gaan zitten en de prikken maar nemen.Het is hopeloos!!!!!!!!!!!!!!!

Dr Snuggles
Dr Snuggles
3 jaren geleden

Het waren van Balen en Verhofstadt die de kiem hebben gelegd voor deze oorlog, waarop de NAVO en Amerika de laatste tijd bewust aanstuurden. Amerika en de NAVO hebben met regelmaat de naoorlogse afspraken over het uitbreiden van de NAVO geschonden. Niet vreemd dus dat Rusland ergens de grens trekt en zegt genoeg is genoeg. Valt allemaal mooi samen met het feit dat nu uitkomt dat Pfizer zwaar gefraudeerd heeft met de Covid vaccinaties alsmede het feit dat steeds duidelijker wordt dat deze vaccinaties meer nadelen dan voordelen De.perfecte afleidingsmanoeuvre.

Evert
Evert
3 jaren geleden

In feite niks anders dan een rookgordijn , wat mogen wij niet weten en doen ze als wij de andere kant op kijken ? En Rutte maar lullen over mensenrechten , wat doet hij zelf ??

Bert
Bert
2 jaren geleden

Ik mag die gladjanus niet. Maar hij heeft wel erg vaak gelijk.

Back to top button
146
0
We lezen graag je reactie!x