Jason Kenney, premier van de Canadese provincie Alberta, zegt in onderstaand filmpje dat Klaus Schwab hem een exemplaar van diens boek over de Great Reset heeft gestuurd.
Kenney, die de video eind 2020 op social media plaatste, beschrijft de Great Reset als een ‘grabbelton van linkse ideeën’ voor minder vrijheid en meer overheid, voor meer overheidsingrijpen, voor beleid dat zal leiden tot massale armoede, met name energiebeleid.
Canadian Alberta Premier Kenney about Great Reset pic.twitter.com/rBc8xiQ0Uw
— Wittgenstein (@backtolife_2022) February 23, 2022
(Video verwijderd? Klik hier...)
Hypocrieten
De premier noemt het jaarlijkse World Economic Forum ‘de grootste bijeenkomst van mondiale hypocrieten uit de geschiedenis’.
“Elk jaar vliegen enkele duizenden superrijke mensen – miljonairs, miljardairs, directeuren en politici – in februari met honderden privéjets naar Davos, waar ze een week lang de rest van de wereld de les lezen over hoe ze hun CO2-voetafdruk zouden moeten verkleinen,” zei Kenney. “De hypocrisie bij die mensen is zo dik dat je er met een mes niet eens doorheen komt.”
Hij benadrukte dat hij zijn oren niet zal laten hangen naar Klaus Schwab en de zijnen.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Fleur Agema geeft De Jonge flinke uitbrander: ‘Niemand snapt uw beleid nog’
10 miljoen mensen zagen enorme spiraalvormige UFO boven China
VVD-fracties roeren zich na Tubbergen: ‘Als dit de koers wordt, dan is het eind echt zoek’
Ouders dreigen voogdij over kind kwijt te raken omdat ze gevaccineerd bloed weigeren: ‘Medisch fascisme’
VIDEO: “Roswell-UFO was niet alleen en maakte deel uit van een vloot”
Global warming: het grootste complot ooit tegen de belastingbetaler
Commentator verruilt CNN voor het échte nieuws. Dit filmpje maakt veel reacties los
Collectieve rechtszaak tegen Rutte, Kaag, Hoekstra en Segers vindt op 6 december plaats: ‘Fantastisch nieuws!’
Glansmiddel snoep gemaakt van afscheidingsproduct boomluis