De Twitteraccounts van twee CBS-programma’s zijn gehacked en geblokkeerd. Een woordvoerster van CBS News bevestigde dat de accounts van ‘60 Minutes’ en ‘48 Hours’ waren gehacked.
Het televisiestation heeft samen met Twitter een onderzoek ingesteld. Op zaterdagavond waren beide accounts geblokkeerd en onbereikbaar.
Twitter reageerde niet gelijk op een verzoek om commentaar. De woordvoerster van CBS deed verder geen uitspraken.
Eerder op de dag was op het Twitteraccount van 60 Minutes onder meer te lezen dat de Amerikaanse overheid de identiteit van de ‘ware schuldigen van de aanslag in Boston verbergt’. Eén van de tweets bevatte de volgende tekst: “De echte terroristen van Boston op camera vastgelegd. Professionals die worden beschermd door de Amerikaanse overheid.”

Eerder werd duidelijk dat de twee broers die zijn aangewezen als verdachten van de aanslag op de marathon in Boston in de gaten werden gehouden door de FBI. De moeder van de broers zei in een telefonisch interview met CNN dat haar oudste zoon jarenlang door de FBI werd gevolgd. “Tamerlan werd drie tot vijf jaar lang door de FBI in de gaten gehouden. Ze wisten wat hij deed, wat voor websites hij bezocht. Ze controleerden iedere stap die hij deed. Nu zeggen ze ineens dat hij een terrorist is. Hoe kan dat nou?”, zei ze.
Bron: AP
Gerelateerd:
- Aanslag Boston: ‘Ze zijn erin geluisd, FBI volgde ze al jaren’
- Aflevering Family Guy offline gehaald na aanslagen Boston
- Boston Marathon: explosievenhonden al voor de bomaanslagen ingezet
- Oud-conciërge World Trade Center spreekt zich uit over 9/11 (video)
- VS bouwt ondergronds complex in Israël genaamd ‘Site 911’
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Oud-redacteur spreekt zich uit over Roswellincident
D66 wil FVD zo snel mogelijk verbieden: ‘Wat een naar, totalitair partijtje is dat geworden’
Bianca Witzschel is één van de meer dan 1000 coronakritische Duitse artsen die worden vervolgd: zo erg is het gesteld
‘Bezoeken buitenaardse wezens de aarde? Zeker weten’
Kijk: 15-minutensteden worden nu uitgerold in Canada
‘Ons systeem loopt vast door zoveel aardbevingen’
Psychologische oorlogsvoering FVD: Palantir, labels en een dreigend partijverbod
‘Zorgelijk’: Kamerlid geeft opsomming van moties die regering weigerde uit te voeren sinds 6 december
Aap komt uit de mouw! CNN is maffia-achtige nepnieuwsfabriek en bedreigt nu ook individuen. Zie hier hoe de halve internetwereld reageert