Er is opnieuw een getuigenis opgedoken die niet strookt met de officiële versie van de gebeurtenissen rond 9/11. Het blijkt dat de Amerikaanse federale recherche in 1993 al een bron had die direct in contact stond met Osama bin Laden. Het bericht gaat in tegen een conclusie van de onderzoekscommissie naar de aanslagen op 11 september.
In een zo goed als lege rechtszaal getuigde een voormalig topmedewerker van de FBI in Los Angeles tegen zijn oude werkgever. Agent Edward J. Curran zei dat zijn informant Bassem Youssef een bron had die in het buitenland tot bij Bin Laden kon komen. De rechtszaak bracht voor het eerst aan het licht dat de FBI al vroeg contact had met Osama bin Laden. Dit alles staat haaks op het officiële rapport van de onderzoekscommissie naar de aanslagen op 11 september 2001.
In een uitzending van VPRO Tegenlicht werd duidelijk dat zowel de Amerikaanse ex-president George H.W. Bush als de familie Bin Laden aandelen hebben gehad in de Carlyle Group, een prestigieuze militaire aannemer. De in 1987 opgerichte onderneming heeft nauwe connecties met het Witte Huis, het Pentagon en de CIA.
In totaal zijn er meer dan 535 beleggers uit 55 landen bij de Carlyle Group aangesloten, onder hen beleidsmakers uit Europa en de Verenigde Staten, Aziatische (oud-)presidenten en leden van de Saoedische koninklijke familie. De beleidsmakers verdienen via de Carlyle Group geld met het militaire en politieke beleid dat op internationaal niveau uiteen wordt gezet.
26-2-2014 bron: De Morgen
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Verbazing om tv-fragment over gezin dat bijna 3150 euro aan uitkeringen en toeslagen krijgt: ‘Waarom werken wij nog?’
Schokkend: Politie beukt deur in en arresteert man om coronavideo op Facebook
Familie Rothschild maakt na 185 jaar zeer verrassende move
14.000 Britten zeggen invalide te zijn geraakt door de prik, maar volgens de overheid zijn ze niet invalide genoeg
Griekenland krijgt monsterhoeveelheid sneeuw. Hier ligt een pak van 4 meter en zaten mensen 10 dagen opgesloten
Geelwortel tegen kanker
Monsanto nauw betrokken bij terugtrekken baanbrekende studie. In deze interne e-mails wordt alles onthuld
Portugese rechtbank: coronatests ‘onbetrouwbaar’ en quarantaines ‘onwettig’
AstraZeneca-vaccin bleef in gebruik ondanks tienduizenden meldingen van hartproblemen