Niemand zal veilig zijn zolang niet iedereen gevaccineerd is. Dat zei Klaus Schwab, de grote baas van het World Economic Forum, begin dit jaar tijdens de Davos Agenda. De bedenker van de Grote Reset is erop gebrand om de hele wereld te vaccineren.
Lang niet iedereen is van plan een prik te halen. Ook artsen komen in het verweer. Zo deelde arts Carrie Madej op Twitter een sneer aan hem uit: “Over mijn lijk, Klaus.”
Over my dead body, Klaus. https://t.co/cYeGfDHtUt
— Carrie Madej, D.O. (@DrMadej) April 14, 2021
De arts leidde 19 jaar lang twee klinieken in Amerika. Ze raakte erg gefascineerd door vaccins, met name het tetanusvaccin. Tijdens haar onderzoek ontdekte ze tot haar grote verbazing een stof in het vaccin die vrouwen onvruchtbaar maakte.
Alarmklok
Ook het coronavaccin is volgens haar niet zonder gevaar omdat de ontwikkelaars gebruikmaken van nieuwe technologieën waar nog maar heel weinig over bekend is. Ze luidde de alarmklok en werd gecensureerd door YouTube.
“Mensen moeten weten dat dit geen veilig vaccin is,” zei ze. Madej verwacht meer sterfte en meer aandoeningen als gevolg van het vaccin. “Ze knoeien met het RNA en het DNA, het genoom, de genen.”
Gelijk
Het duurde niet lang voordat de arts gelijk kreeg. Vandaag nog werd bekend dat farmaceut Johnson & Johnson aan landen in de EU heeft gevraagd om Janssen-vaccins die al zijn geleverd voorlopig niet toe te dienen. Dat gebeurde na meldingen van mensen die na inenting met Janssen bloedstolsels en een lager aantal bloedplaatjes hadden. Minstens één van hen overleed. Nederland heeft 80.000 doses liggen.
Vandaag maakte Denemarken daarnaast bekend helemaal te stoppen met het inenten met AstraZeneca. Er wordt al sinds 11 maart niet met AstraZeneca gevaccineerd in het land nadat bij een aantal gevaccineerden ernstige bijwerkingen waren ontstaan. Diverse mensen zijn gestorven.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Twin Towers zijn opgeblazen door Israëli’s, met hulp van zionisten binnen de Amerikaanse overheid. Professor in opspraak na controversiële tweet
Vliegtuigbouwers als Lockheed Martin gebruiken buitenaardse technologieën. Professor trekt gordijn weg
Kruid van de maand januari: Slaapmutsje
Boeven, bedrijven, banken en de belastingdienst
Nederland ’tekent contract met Bill Gates’ over mogelijk coronavaccin
Vrouw (73) uit Woerden krijgt herseninfarct na Pfizer-vaccin en sterft een week later
Medisch personeel aangeklaagd om historische zorgfraude VS
Voormalig scherpschutter: ‘Het is gewoon overduidelijk’ dat Trump-schutter hulp heeft gehad
‘Geheim genootschap’ binnen Justitie en FBI werkte Trump tegen. Sms’jes leveren golf van onthullingen op