Er circuleert op dit moment een fragment van het programma What the Hague?! op social media waarin hoofdredacteur van het AD Hans Nijenhuis in feite zegt dat de media bepalen wie de premier is van Nederland.
Nijenhuis zegt in het filmpje dat hij eens een e-mail heeft gestuurd naar Rutte nadat de premier met een groot interview in De Telegraaf stond.
Je staat in de verkeerde krant, in een krant van rancuneus Nederland, schreef hij in de mail.
Dit is een beetje hoe het gaat
“De keer erna stond hij bij ons,” sprak Nijenhuis.
Op de vraag of hij dan ook met bepaalde partijen onderhandelt om tot zo’n moment te komen, antwoordde hij dat hij eens in een opwelling gezegd heeft ‘dat we ook Wilders premier kunnen maken als je dat wilt’.
“Misschien moet je dit niet onthullen, maar dit is wel een beetje hoe het gaat,” zei de hoofdredacteur.
Ziek
Het filmpje was ook opiniemaker en columnist Jan Roos niet ontgaan: “Nijenhuis geeft hier toe politiek te bedrijven met zijn krant. Verder nog vragen over het mediakartel?”
Miss Piggy tweette: “Gaat om de linkse boodschap. We wisten het al. Delen mensen. Dit Nederlands nieuws is ziek.”
Bekijk het filmpje hieronder:
[NTR]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Neil Armstrong zette als eerste mens voet op de maan. Dit zei hij over aliens die daar ook waren
Mysterieuze zeedieren spoelen aan op strand van Wellington
Israëlisch-Palestijns conflict eenzijdig belicht (video)
‘Helft van alle medicijnen deugt niet’
“Factchecker” Nieuwscheckers vliegt uit de bocht met “factcheck” over glyfosaat in tampons
Finland gaat als eerste Europese land experimenteren met een onvoorwaardelijk basisinkomen
Natasja haalde de booster en sindsdien valt haar lichaam 2 tot 3 keer per dag uit
Het is ongelooflijk. Kijk hoeveel pensioenbestuurders bij elkaar graaien, terwijl u gekort wordt op uw pensioen
Veel minder corona-opnames dan verwacht. ‘Het is al voorbij, jongens’