Begin deze week werd in Syrië een Slowaakse delegatie onder leiding van oud-premier Jan Carnogursky ontvangen.
Voorzitter van het Syrische volkscongres Hammoudeh Sabbagh zei tijdens de ontmoeting dat Syrië de terroristen bijna volledig verslagen heeft.
Hij zei dat Syrië positief staat tegenover vriendelijke en vreedzame landen die het Syrische volk steunen en die op de hoogte zijn van het complot tegen het Syrische volk.
Solidair
Sabbagh benadrukte het belang van ontmoetingen met Europese delegaties in Syrië, zodat zij een goed beeld kunnen krijgen van de oorlog tegen de terroristen.
Hij merkte op dat westerse media de publieke opinie negatief beïnvloeden door de feiten verdraaien.
Carnogursky zei dat de Slowaakse delegatie Syrië bezoekt om zich solidair te tonen met het Syrische volk.
Houding
De oud-premier wees erop dat veel ngo’s in Slowakije al drie jaar lang elke maand demonstraties organiseren om Syrië te steunen in de strijd tegen terrorisme.
“Het doel van dit bezoek is om Europeanen te laten zien dat het tijd is om hun houding tegenover Syrië te veranderen,” zei Carnogursky na de ontmoeting tegen journalisten.
Hij sprak verder zijn waardering uit voor de overwinningen van het Syrische volk, leger en leiderschap en de Russische vrienden op de terroristen.
Foto: Pelz Wikimedia Commons
[SANA]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Kijk: Duitsland rolt rode loper uit voor voormalig Al-Qaeda-leider – ‘Schande!’
Dictator Pechtold is het lachertje van de Nederlandse politiek geworden. Columnist haalt hard uit naar D66-voorman
De elites hebben er alles aan gedaan om ons te stoppen. Dit is wat je niet hoort in de media over Charlottesville
De onvrede van het Nederlandse volk: ‘Er broeit een opstand’
Vanwege NAVO-top kan politie opeens wel optreden tegen snelwegblokkeerders: ‘Dit meten met twee maten maakt me spuugzat’
Waarom het wondergewas hennep Amerika verovert
Leidse egyptoloog ontrafelt één van de grootste mysteries in de archeologie
Kijk: AIVD ontwaart overal ‘complotten’, maar als FVD naar voorbeelden vraagt, blijft het oorverdovend stil
Moedige advocaten na overlijden: ‘Goedkeuring vaccin onmiddellijk intrekken!’