Mens en Dier

Bezorgde burgers doen video-oproep aan Rutte: ‘Zet uitrol 5G alstublieft stop’

Help anderen door dit met iedereen op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

De organisatie 5B Burgers heeft een filmpje online gezet waarin zij de minister-president confronteert met een aantal zaken over 5G. Zaken die de media niet of nauwelijks bespreken. In de video laat de groep op een kalme, nuchtere en heldere manier zien waarom burgers zich zo zorgen maken.

Waarschijnlijk zijn veel burgers zich niet bewust van deze feiten. Toch is het niet voor niets dat er veel vragen zijn.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

5B Burgers bestaat uit burgers die zich inlezen, burgers die opletten, burgers die een samenleving wensen waarin de mens in goede gezondheid en tevredenheid leeft in balans met de natuur: “Wij zijn geen journalisten, wij hebben gewoon ons eigen onderzoek gedaan.”

Sinds het werk als masseur en evenementmanager van initiatiefnemer Eline de Groot stil kwam te liggen, is ze zich gaan verdiepen in de sceptische verhalen rondom 5G. Toen door middel van interviews en vrij simpel internetonderzoek o.a. de volgende zaken naar voren kwamen, besloot Eline met een groep gelijkgestemde mensen een eerlijke boodschap naar Rutte uit te brengen.

Die zaken zijn:

  • Dat honderden wetenschappers in Europa getekend hebben tegen de uitrol van 5G
  • Dat er 1531 peer-reviewed studies zijn die schadelijke effecten aantonen van straling; waar we nu al aan bloot worden gesteld (geen 5G dus)
  • Dat het instituut dat de veiligheidsnormen in Europa bepaalt omtrent 5G bewezen banden heeft met de telecomindustrie
  • Dat de veiligheidsnormen letterlijk buitenproportioneel hoog liggen (100 keer hoger dan wat veel wetenschappers aanraden)
Echt zorgwekkend

“In de stad Brussel is 5G geblokkeerd vanwege zorgen omtrent gezondheidsschade. Het lijkt erop dat ons kabinet bewijzen negeert en wetenschappers die de gevaren erkennen van straling op de gezondheid van de mens, met name 5G, de rug toekeert.”

“We vragen met deze video de minister-president om de uitrol van 5G te stoppen, tot er voldoende onderzoek is dat aantoont dat 5G niet schadelijk is. Het lijkt een gevoelig onderwerp voor media om te bespreken in deze tijden. We willen u dan ook aanspreken als individu, als medemens. Er is namelijk weinig kans dat er een weg terug is als 5G daadwerkelijk wordt ingevoerd. De berichten van onafhankelijke wetenschappers zijn echt zorgwekkend. Laat uw journalistieke blik over het filmpje gaan en bekijk (of duik in) de bronvermeldingen op de website. Misschien bent u geïnspireerd om te schrijven over de zorgen die leven bij de gewone burger.”

Citaat van de landsadvocaat in de rechtszaak die nu loopt: “Niet de staat maar de telecomaanbieders beslissen over het gebruik van de frequenties, al dan niet voor 5G.”

De uiteindelijke vraag is: “Wie is er aansprakelijk, mocht daadwerkelijk blijken dat 5G leidt tot (ernstige) gezondheidsschade?”

Bekijk de video hieronder:

[5B Burgers]

5 3 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je dit interessant?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

32 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Gezinusk
Gezinusk
5 jaren geleden

Deze actie juich ik dan weer toe. Al geloof ik niet in het verhaal dat 5G de veroorzaker is van een biologisch virus als Covid-19, maar naar mijn mening is er niet voldoende onderzoek gedaan over het effect van dergelijke straling t.o.v. wat het met de omgeving doet.

Mary Jacobs
Mary Jacobs
5 jaren geleden

Als het al het leven op aarde beschadigd en misschien zelfs de aarde. Wat doet het dan met de kosmos?

Onze frequentie resoneert mee met die van de aarde.. en die aarde frequentie is flink gestegen sinds Tesla dat heeft gemeten.
Dat lijkt me niet natuurlijk.

Iemand met meer kennis hierover is welkom

Yvonne
Yvonne
5 jaren geleden

Ik en mijn man hebben ook al meegedaan met de rechtszaak tegen de staat van jordy zwarts. De uitspraak is 25 mei.
Hoop dat er een goede uitspraak komt. Al trekt de regering zich niet ezel aan van de bevolking, aangezien mona keijzer 5G toejuicht en eind juni met de veiling gaat beginnen. Ze zei letterlijk dat het kan helpen bij crowd controle
Brr. eng mens.

Elise
Elise
5 jaren geleden

Ook 4g is niet goed. Oor klapte dicht bij zendmast, omdat iemand die voorbij kwam gefietst, zijn mobiel opnam. Heb nog steeds een vaag gevoel aan dat oor.
Dan erbij zijn de maatregelingen heel onmenselijk. Veroorzaakt grote angst onder de bevolking. Daardoor ontstaan weer allerlei klachten. Die angst kan zelfs tot de dood leiden. Denk aan mensen met onderliggende ziektes, waarbij chronische verhoging van cortisol niet goed uitpakt. Suikerziekte/hartpatiënten/longpatiënten.
Ik ga nu iets persoonlijks vertellen. Ken 2 jonge dames, bij beide is hun menstruatie uitgebleven. En nee zijn niet zwanger/geen soa enz. Dit is puur door onbewuste angst ontstaan, denk ik.
Verhaal van vroeger: Kende een meisje dat hier illegaal verbleef.(verbleef bij familie) Had doodsangst om over straat te lopen, want dan zou ze teruggestuurd worden bij aanhouding. Kon niet naar de dokter enz. Had een jaar lang niet gemenstrueerd.(duurt dit te lang kun je onvruchtbaar worden) Heb haar geadviseerd om toch terug te gaan naar haar moederland, want ze had hier geen schijn van kans op papieren. Dus alleen al de angst die gecreëerd is, is heel schadelijk voor de gezondheid.
Dan die verplichte mondkapjes. Veel mensen kunnen hierdoor anders gaan ademen en daardoor hyperventilatie gaan creëren. (vooral mensen die al moeilijk of verkeerd ademen) Lijkt me dus ook niet verstandig.
Ik ben er echt helemaal klaar mee!

salvar
salvar
5 jaren geleden

waarom aan rutte vragen?
rutte is gekozen door het volk en als het volk vind dat er iets niet in de haak is moet het gestopt worden.
rutte heeft niets te willen en ook niets te beslissen.
denk hij van wel , referendum terug.
gaat hij met dat eigenwijze hoofd toch hiermee door aftreden dan , het volk beslist.

johny
johny
5 jaren geleden

Wat er straks gebeurt is het volgende; Als er genoeg protesten komen belooft de minister nog eens ¨goed¨ naar de 5G materie te kijken en belooft vervolgens enkele aanpassingen te doen. De tweede kamer gaat akkoord en de uitrol wordt enkele weken daarna alsnog ongecontroleerd verder uitgevoerd.

deze
deze
5 jaren geleden

Volgens mij ” werkt ” 5G s a m e n met het covid virus, dit is nu een paar maanden dat het getest wordt op een hele smerige manier jegens ons mensen, alle oudere en zwakke zijn een optionele testbron ( is mijn mening ) ook de 1.5 meter draagt bij aan het UITTESTEN op de mens, over heel de aarde is een soort raster aangelegd, als een soort netwerk dat, alles met elkaar in verbinding staat en de chemtrails spelen volgens mij ook een grote draad mee met alles
Het is nu afwachten wat de “rechter ” over een kleine 3 weken zal beslissen ( maar dat antwoord kun je nu al raden denk ik.. maar wie weet zit er wel een degelijke oprechte en eerlijke man/vrouw die het wel snapt wat er echt aan de hand is in dit 5G Horror scenario! Wel toevallig dat het ook samen valt met de datum, 01-06, dan “mogen ” de horeca ook weer mondjesmaat open.. er is overal een agenda die ze uit spelen.. in naam van de kroon o.a.
Laten we op een heldere manier denken en de uitrol verder n o o i t accepteren, want 6G is ook al onderweg.. dus nog meer DIGITALE gevangenis en ” virussen ”

Mooie week allen hier op de prachtige site van Robin !

salvar
salvar
5 jaren geleden

ik zag een paaltje tussen het gras in de berm van ongeveer een goede meter hoog en ik weet niet wat het is.
het was rood wit gestreept en er zat een soort rooster boven in, misschien heeft iemand het ook waargenomen?
als er meerdere komen te staan om de 100 meter dan weet ik het 5G.
nu weet ik nog niets maar gaat het wel in de gaten houden.

Petrus
Petrus
5 jaren geleden

Rutte zal een nietszeggend antwoord geven!

Henk
Henk
5 jaren geleden

Ben ik de enige die zich afvraagt waarom die mensen met ontbloot bovenlijf voor de camera moesten? Oh wacht, kleren zijn ook schadelijk voor de gezondheid ?

Thomas
Thomas
5 jaren geleden

Ik geloof hier helemaal niets van, zou iemand me goede argumenten kunnen geven tegen 5G?

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
5 jaren geleden

Dit hufterige kabinet heeft niets op met democratie integendeel zelfs ze zijn een regelrechte vijand van de democratie. Dus we kunnen petities aan bieden en demonstreren tot we een ons wegen het zal bij het politieke tuig niet helpen.
Maar wel goed dat er mensen zijn die toch iets ondernemen tegen 5G

Robert Westheim
Robert Westheim
5 jaren geleden

Wat een onzin weet, er is ook genoeg bewijs dat 5G niet schadelijk is. Hebben mensen nou werkelijk niets beters te doen dan achter alles iets slechts te zoeken. Is dat in aandacht te krijgen ?

joop
joop
5 jaren geleden

In Brussel wordt het geschrapt!!! Hebben onze top politici geen trek in dit geweldige 5G? Dit geeft behoorlijk te denken!

Back to top button
32
0
We lezen graag je reactie!x