Softwaremiljardair Bill Gates verliet Microsoft in maart dit jaar om zich te richten op de klimaatcrisis. Stijgende temperaturen. Toenemende droogte. En natuurlijk de zeespiegelstijging.
Eerder ging Gates, één van de rijkste mensen ter wereld, de strijd aan met polio en armoede. Nu neemt hij het dus op tegen de stijgende zeespiegel.
Bij zo’n nieuw project hoort natuurlijk ook een nieuw optrekje, moet hij gedacht hebben.
Aan zee
Deze week werd bekend dat Bill en zijn vrouw Melinda 43 miljoen dollar hebben neergeteld voor een huis in de buurt van San Diego in Californië. Aan zee.
Het landgoed stond te koop voor 48 miljoen dollar, dus Gates heeft nog flink afgedongen op de prijs.
Wellicht heeft de ecostrijder de vorige eigenaar wijsgemaakt dat de woning binnen nu en 10 jaar in zee zal zijn verdwenen.
1800 vierkante meter
De vorige eigenaar was overigens Madeleine Pickens, de ex-vrouw van miljardair T. Boone Pickens.
Het huis beschikt over zes slaapkamers, heeft een oppervlak van bijna 1800 vierkante meter, een jacuzzi voor 10 personen, een terras met uitzicht op zee en een zwembad.
In 2014 kocht Bill Gates, die momenteel volop in het nieuws is omdat hij al vanaf het begin heeft gewaarschuwd voor de corona-pandemie, nog een landgoed in Rancho Santa Fe in Californië voor een slordige 18 miljoen dollar.






Presidentskandidaat Tulsi Gabbard haalt hard uit: ‘Iedereen weet dat Hillary Clinton een oorlogsstoker is!’
Volkskrant-journalist beweert dat film die hij NIET heeft gezien een ‘rabiate anti-vax-docu’ met ‘desinformatie’ is
De Europese digital ID: Wat is de rol van Nederland in dit angstaanjagende project?
Drunvalo Melchizedek over de Maya’s, Reptielen en Ascentie (video)
Bill Gates: ‘Corona-ellende komt terug als we klimaatverandering niet stoppen’
Westerse leugens over Russische militaire operatie in Syrië ontmaskerd op Franse tv
Jouw support van NineForNews blijft nodig!
We worden geregeerd door een stelletje slappelingen. Baudet haalt snoeihard uit
Emeritus hoogleraar Capel verrast met ‘geniale video’: zo worden we bij de neus genomen