Het Complot

Ze kregen wat ze wilden. Een schokkende maar geloofwaardige alternatieve versie van het verhaal over 9/11

Help door deze informatie met iedereen op je social netwerk te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Mensen die geloven in het officiële verhaal over 9/11 zijn de echte complottheoretici. Dat stelt David Icke in zijn nieuwe boek over de aanslagen in 2001.

Hij somt talloze feiten op die indruisen tegen het officiële verhaal in The 9/11 Commission Report, schrijft de Britse krant Wigan Post.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Eén van de auteurs van het officiële rapport, Lee Hamilton, schreef eerder al dat zijn commissie te weinig tijd en hulpmiddelen kreeg voor een gedegen onderzoek, dat dus ‘bij voorbaat al gedoemd was om te mislukken’.

Onwelgevallige regimes

In het boek van Icke wordt bewijs aangedragen door architecten, ingenieurs, brandweerlieden en piloten waaruit blijkt dat Bin Laden nooit verantwoordelijk kan zijn geweest voor de aanslagen.

Icke stelt dat 9/11 bedoeld was om de aanslagen in de schoenen van islamitische extremisten te schuiven zodat onwelgevallige regimes in het Midden-Oosten konden worden afgezet.

Hij legt uit hoe WTC7, een gebouw dat op 11 september 2001 niet werd geraakt door een vliegtuig, gecontroleerd is gesloopt.

Handelstransacties

Hij vertelt dat er in de jaren zestig al plannen waren om valse vlag-aanslagen uit te voeren met vliegtuigen en de schuld in de schoenen van Cuba te schuiven.

Deze plannen waren onderdeel van Operation Northwoods.

Uit handelstransacties op de beurs en verzekeringsdeals kan worden opgemaakt dat sommigen voorkennis van de aanslagen hadden, stelt Icke.

Pearl Harbour

In september 2000 schreven leden van een Amerikaanse denktank, die later belangrijke posities zouden innemen in de regering-Bush, een document waarin ze opriepen tot een nieuwe Pearl Harbour-achtige gebeurtenis zodat regimeverandering kon worden doorgevoerd in Irak, Libië, Syrië en Iran.

Later beschreef president Bush de 9/11-aanslagen als het ‘Pearl Harbour van de 21e eeuw’.

[Wigan Today]

Interessant

Vind je dit waardevol?
Deel het met kennissen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
5 1 stem
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

17 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Mrs. No-one
Mrs. No-one
6 jaren geleden

Icke spreekt de waarheid en daarom als zoveel klokkenluiders, zij die doofpotten ontmantelen, worden dezen dus nog steeds o.a. te vaak verkeerd en onbegrepen bejegend – door mensen(monsters?), instituten(nog grotere monsters?) en dezen in een ieder geval wel worden aangespoord door de schaduwregeringen – Zij nog steeds door hen buitensporig worden gecensureerd, beschimpt, aangevallen, bedreigd met de dood e.d..

AlbertV
AlbertV
6 jaren geleden

Gaat hr. Icke al wijd openstaande deuren met weer een boek over 911 nog verder open proberen te trappen?

Mark
Mark
6 jaren geleden

Het is al zo bekend bij 0,001 % van de wereldbevolking is het al op de NOS geweest dan ?
Gelukkig stijgt het met de dag het getal en het gaat heel snel.
De sh*t komt van alle kanten bovendrijven.

PREDATOR
PREDATOR
6 jaren geleden

Als wij eem scheet verkeerd laten krijg je een boete.Moet je eens zien wat daar klaargespeeld word…Grüse got

Dolex
Dolex
6 jaren geleden

Stapje voor stapje wordt het steeds serieuzer genomen. Over 10 jaar is het misschien een onthulling in de MSM.

Mark
Mark
6 jaren geleden

He Albert v
Laten we dit even uitvechten samen en een beetje humor hebben bij 9 for news .
Het is als Neil de grass tegen William Shatner .
https://www.youtube.com/watch?v=5OogdVhXa0A

David
David
6 jaren geleden

Wat slecht dat de titel van het boek niet eens wordt vermeld in het artikel.

Het gaat om het boek “The Trigger”

Back to top button
17
0
We lezen graag je reactie!x