
Een medisch tijdschrift heeft een onderzoek gepubliceerd dat erop wijst dat er een verband is tussen vaccinaties en autisme.
Vooral zwarte jongetjes die voor hun derde levensjaar gevaccineerd zijn lopen meer risico.
Deze groep werd opvallend genoeg buiten beschouwing gelaten bij een studie die de Amerikaanse gezondheidsdienst CDC in 2004 publiceerde.
Alle gegevens
Dat onderzoek wordt als één van de belangrijkste studies beschouwd om te bewijzen dat het BMR-vaccin geen autisme veroorzaakt.
Eén van de onderzoekers van de CDC, William Thompson, liet hoogleraar Brian Hooker van de Simpson University weten dat de onderzoeksgroep was weggelaten.
Hooker analyseerde vervolgens álle gegevens, inclusief data die werden achtergehouden door de CDC.
Enorme gemiste kans
Hij kwam tot de ontdekking dat Afro-Amerikaanse jongetje die voor hun derde hun eerste BMR-prik hadden gehad, bijna vier keer meer kans hadden op autisme.
Autisme komt ongeveer 28 procent vaker voor bij zwarte jongens.
Hooker vindt om die reden dat de oorspronkelijke studie van de CDC een ‘enorme gemiste kans’ was om het effect van het BMR-vaccin op deze groep te onderzoeken.
Het onderzoek is gepubliceerd in het Journal of the American Physicians and Surgeons.
Dat bmr autisme ed veroorzaakt, staat voor mij allang vast. Ik ben opgegroeid met alleen nog dktp. 60- er jaren. Toen waren er geen abnormale kinderen. Behalve 1 meisje met polio ( ondanks..?.) en 1 meisje met astma. Op de HELE SCHOOL.
Nu moet je op zoek naar een kind wat GEEN geestelijke of lichamelijke aandoening heeft.
…en volgend jaar is de mazelenprik in Duitsland verplicht p een boete van 2500 euro.
Zo wordt de mensheid met vele vergiften uitgeroeid
De weggelaten gegevens van de CDC een gemiste kans? Weet die onderzoeker dan nog steeds niet dat gegevens bewust achterwege gelaten worden om een gewenst resultaat op papier te kunnen zetten in plaats van een werkelijke conclusie? Het draait nog steeds alleen maar om de winst Bij die ene medewerker van de CDC die die gegevens toch door gaf begon misschien het geweten te knagen. Goeie zaak natuurlijk, er moet nog veel meer waarheid geopenbaard worden.