Pfizer, het bedrijf waar we onze gezondheid aan zouden moeten toevertrouwen, werd schuldig bevonden aan de grootste zorgfraude uit de Amerikaanse geschiedenis. In 2009 moest het farmaciebedrijf een boete van 2,3 miljard dollar betalen voor het illegaal promoten van medicijnen.
Pfizer had een medicijn ongeoorloofd aan de man gebracht. Het bedrijf had het bij patiënten en artsen aangeprezen voor ziektes waarvoor het niet bedoeld was. Dat gebeurde nadat de Amerikaanse medicijnautoriteit FDA had geweigerd het middel goed te keuren omdat het niet veilig zou zijn.
Conspiracy theory or… pic.twitter.com/Z9G7RnNyyw
— Heidegger (@Kukicat7) December 10, 2021
Achterhouden van informatie
Daarnaast werd Pfizer schuldig bevonden aan het omkopen van artsen om bepaalde medicijnen voor te schrijven aan patiënten.
In 2004 werd de farmaceut schuldig bevonden aan het achterhouden van informatie over bijwerkingen van medicijnen. Zo manipuleerde Pfizer onderzoeksresultaten om artsen te overtuigen van de effectiviteit van de middelen en werden negatieve effecten weggemoffeld.
Je kunt ons vertrouwen
Zoiets zouden ze nooit meer doen. Toch? Er is natuurlijk geen enkel bewijs dat de coronavaccins schade toebrengen aan mensen. Het aantal hartaanvallen onder kinderen piekt ook niet. Het aantal gevallen van voorheen zeldzame neurologische aandoeningen, het Guillain-Barré-syndroom en verlamming, gaat niet door het dak. En gezonde mensen vallen niet bij bosjes dood neer.
Alles is volstrekt normaal. Zeggen de autoriteiten. Deze vaccins zijn zo veilig dat ze in steeds meer landen worden verplicht en mensen het recht wordt ontnomen om ze te weigeren. Dus ga lekker in de rij staan om je injectie te halen. Je kunt ons vertrouwen. Wij zijn van de overheid.






Patholoog over mysterieuze bloedproppen: ‘Ik ben er 80-90% zeker van dat ze worden veroorzaakt door de vaccins’
Zo veel fouten en onbeantwoorde vragen. Ngo’s komen met kritisch rapport over onderzoek naar MH17-ramp
De Jonge wijst UMCG aan als ziekenhuis waar gedwongen corona-isolatie plaatsvindt
ADHD-epidemie leidt tot ‘kindermishandeling’ en ‘intimidatie van ouders’: “Stop met het drogeren van onze kinderen”
Leer lucide dromen en maak het onmogelijke mogelijk
Theoloog: “Het Vaticaan ontvangt veel informatie over buitenaardsen en hun contacten met mensen”
Holocaust-overlevende: overeenkomsten tussen Tweede Wereldoorlog en coronabeleid ‘zeer angstaanjagend’
Uitbreiding van de sleepwet maakt Nederland officieel een surveillance-staat
Oud-hoogleraar: “Monsterverbond tussen media en elites, Nederlanders papegaaien Amerikaanse propaganda kritiekloos na”