Sinds woensdag ligt het derde nummer van het blad Gezond Verstand in de winkels. Bij abonnementshouders plofte het afgelopen weekend al op de mat.
Het mediaoffensief tegen dit ‘complottijdschrift’ duurt onverminderd voort. De Reclame Code Commissie boog zich donderdag over de ‘vele tientallen klachten’ die zouden zijn binnenkomen over het blad. Een woordvoerster zei dat er naar aanleiding van een reclamespotje ‘in zeer korte tijd opvallend veel klachten’ waren binnengekomen. Binnen twee weken doet de klachtencommissie uitspraak, weet De Telegraaf. De STER liet eerder al weten geen reden te zien om de spotjes te weren.
Eind vorige maande haalde D66-minister Kajsa Ollongren zich de woede van veel mensen op de hals door te zeggen dat het tijdschrift naast de Fabeltjeskrant hoort te liggen.
Dat Gezond Verstand als warme broodjes over de toonbank vliegt, kunnen veel overheidsgezinde burgers maar moeilijk verkroppen. Sommigen gaan zelfs zover dat ze winkelmedewerkers bedreigen en agressief gedrag vertonen, blijkt uit berichten op social media.
Telefonische bedreigingen
Frank de Greef schrijft dat hij in de Bruna – ‘ik zeg niet welk filiaal in welke stad’ – een medewerkster vroeg of ze het blad op voorraad hadden. “Ze keek om zich heen om zeker te weten dat niemand haar kon horen en fluisterde me toe dat ‘ze’ al telefonische bedreigingen hadden gekregen in verband met het blad. Als ze het in de winkel zouden leggen, zouden de ruiten aan diggelen gaan.”
“Wat is er van de vrijheid van meningsuiting geworden?” verzuchtte ze. De Greef had overigens geluk: Gezond Verstand lag in de schappen.
DENKT U MENSEN DAT HET GEZOND VERSTAND BIJ DE OVERHEID TE VINDEN IS NA HA HA HA DAT IS ECHT IETS VOOR MENEER DEN UIL
en Ollogren.
Zie je nu hoe de links geïndoctrineerde zich gedragen als terroristen als zij hun zin niet krijgen en dan maar roepen dat het gevaar van de ‘ complot denkers ‘ wakkere geïnformeerde mensen komt , hoezo polariseren ?.
Dit gedrag van de angsthazen die elk kleine beetje verstand wat ze nog hadden kompleet hebben uitgeschakeld en zich laten leiden door de haat campagnes van de msm en onze zo bejubelde overheid .
Zijn wij dan nog de enigste die nog nadenken .Van veel mensen die je probeerd wakker te schudden hoor ik vaak ” maar wat kunnen wij eraan doen” alles verspreid het woord over deze hoax plant een zaadje we zien duidelijk dat onze ‘ betrouwbare’ overheid de hele tijd niets anders doet .
Ik mis ook de commentaren binnen de politiek onze volksvertegenwoordigers ? Uitzonderingen daargelaten .
De grote massa loopt nog steeds als zombies rond en zullen dat waarschijnlijk in de toekomst ook zo blijven ,daar moet je ook niets van verwachten die laten zich als makke schapen naar het slachthuis brengen en denken dan ook nog dat het een uitje wordt ,of naar een heropvoedings kamp dat kan natuurlijk ook.
Ik ben m,n hele leven gedacht in een beschaafd land te wonen , maar van die beschaving is niet veel meer over.
Waar blijven de Freek de Jonge,s
vroeger als er onrecht of als er van mensenrechten schending sprake is stonden ze boven op de barricades en nu oorverdovend stil een droevig moment voor onze maatschappij.
Blijf gezond en strijdvaardig en vooral positief.
Mvg Thomas
We worden vreselijk gemanipuleerd.. waarom is dit nieuws? in Peru is een burgeroorlog aan het ontstaan waarom lezen we daar compleet helemaal niets over??
AMEN
Agressief gedrag en bedreigingen om een tijdschrift en dat in een Bruna winkel. Op normaal klantniveau zou je dit niet verwachten. Volgens mij zit hier een organisatie achter.
Lijkt me inderdaad ook een false flag van de overheid zelf. Hebben ze al vaker gedaan. We kennen allemaal de beelden van die undercover wouten om rellen uit te lokken zodat daarna de me kan optreden.
Misschien schieten zij zichzelf in de voet door dit soort acties, nu er zoveel reuring over dit blad ontstaat worden heel veel mensen nieuwsgierig en willen weten wat er dan wel niet instaat.
Des te meer mensen het kopen hoe meer mensen de ogen open gaan en wakker worden.
Waar zijn de Freek de Jonge’s? Daar waar ze altijd zijn als de shit de fan raakt.
Het lijkt er soms wel op of terreurorganisaties als Antifa en BLM meer volgers hebben gekregen. Helaas zijn dat de ‘angstige slaven’ die meewerken met het fascistische overheidsbeleid en de propaganda van de MSM. Maar wat ze niet begrijpen is dat ze zelf meewerken aan de vernietiging van hun eigen toekomst als mens.
Vreemd want er staat geen verkeerd woord in dat blad, of zou het betaald worden door de overheid om te dreigen?
Influencers…
Ook hier zal Soros wel achter zitten.
Ik ben ervan overtuigd dat dit wordt gestuurd vanuit de overheid.
Want mensen die niet zijn geïnteresseerd halen hierover gewoon hun schouders op.
En de mondkapjesdragers zijn over het algemeen schaapjes die het lef hiervoor niet hebben. Daarnaast ligt er nog veel meer in de schappen waar mensen zich druk over zouden kunnen maken, maar dat gebeurt niet.
Touwens, ook veteranen en oud militairen worden onder druk gezet. Bij deze laat ik weten voor 100% achter onderstaande tekst te staan. Als veteraan heb ik ooit zorg gedragen voor vrede, veiligheid én vrijheid en zal ik nooit (!) mijn mond houden en iedereen die tegen deze dictatuur ingaat steunen!
Beste Dimitri, ik sta volledig achter je!
https://twitter.com/DimitriVistick/status/1327050818181337090
‘Wederom krijg ik commentaar, Dimitri je bent oud militair, veteraan! Onthou je van commentaar, ik heb een verrassing voor je, oud militairen of veteranen zijn patriotten. Dus fuck you, ik en velen met mij houden onze bek niet.’
Ik denk idd dat de overheid betaalt dat is blijkbaar hun werkwijze. Kijk maar Pim Fortuyn is ook door een hitman vermoord. Volkert van de Graaff krijgt nu nog maandelijks zijn honorarium. Vóór elke obstakel hebben ze hun “troubleshooter” zo ook bij deze “probleem” hebben ze betaalde werknemers.
55 jaar terug kreeg ik een visioen wat nu allemaal aan het uitkomen is. Er zal veel op ons afkomen
Johannes, als jij dezelfde visioenen hebt gehad die ik in 1993 had, wordt het inderdaad zeer heftig. Daarna zal het een heel stuk beter worden dan nu.
Zou je iets specifieker kunnen zijn? Er zijn aan een aantal zaken vaker genoemd, zoals het puntensysteem, onteigening etc, maar als u daar een aanvulling op hebt zou dat zeer welkom zijn. Een gewaarschuwd mens telt voor twee, is wel een passende uitdrukking lijkt mij,
Het chippen van de mens wellicht.
Ook dat is al bekend, sinds de start van de hele plandemie heb ik veel discriminerende plannen voorbij zien komen. Van kampen tot onderdrukking, van uitsluiting tot opsluiting, van dna aanpassing tot chips. Misschien is er nog meer ellendig nieuws te verwachten, dan hoor ik het graag. Nou ja, graag.
Herrijzen Ottomaanse Rijk (Turkije)? Volgens Vrijland wordt Europa en delen van het Midden-Oosten straks onderworpen aan dat regime. Verwachting vanaf 2023.
Er zijn ook mensen die beweren dat het kwaad tegen het jaar 4500 verdwenen is
En zoiets durf jij met droge ogen neer te plempen.
Het staat er toch echt he 4500 (het is nu 2020).
Ik beweer dat niet. Andere mensen die een visioen hadden, beweerden dat.
Ja, waarzeggers die de Bijbel al lang aan de kant hebben geschoven. Wat ons werkelijk te wachten staat lezen we in het laatste Bijbelboek Openbaringen. Maar er is hoop; wie op God vertrouwd heeft niets te vrezen! Dat vertrouwen hebben we nodig in de strijd waarin we ons bevinden.
Had dat visioen wellicht de volgende verschijningsvorm?
Vanuit de ruimte op de aarde af, die geel en rood oplichtte, alsof in brand. Toen opeens een ‘explosie’ en door een donkergrijs wolkendek door vliegend kwam je op de aarde af, waar alles groen en blauw was, waar het vredig was?
Ik geloof dat velen een dergelijk ‘visioen hebben gehad in de jaren ’70 en ’80. Het is echter de vraag of het te maken heeft met de toen in ontwikkeling zijnde visuele technieken voor TV, zoals de MTV visuele diarree en computer simulaties die opkwamen. Het kan helaas zijn dat dergelijke ‘visioenen’ geimplanteerd zijn, en dan is het doel onduidelijk. Enerzijds om bevrijders te maken, anderzijds om als middel voor de rattenvanger van Hamelen te dienen.
Erg ingewikkeld, dat brein van ons.. Maar, wees blij dat we het gebruiken en niet zoals de schapen vullen met Idols en Postcodeloterij en NOSS onzin. Houzee!
Dat krijg je als een D’666 Feeks genaamd Ollongkreng een blad dat ze zelf waarschijnlijk nog nooit gelezen heeft bewust DEMONISEERD. .
MEDIA = VIRUS
Wie zou hier nu toch achter zitten ?
Groen links (antifa) en de demonen van d666.
Kristalnacht?
Toeval? Kristalnacht was in de nacht van 9 op 10 november 1938 en een georganiseerde misdaad.
nagenoeg dezelfde datum, maar dan 82 jaar later
the seasons have their way…no mortal can understand…
namaste
wat een vreselijke toestand, in 40/45 was ook niet iedereen mee en toen was het een vijand van buiten de grenzen, nu is de regering als marionet van….. de vijand en dat is moeilijker te verkroppen
Triest
Ik volg Karel van Wolferen al jaren en weet dat deze man de waarheid spreekt, kijk alleen maar eens naar het onlangs uitgebrachte WHO rapport over de werkerlijke covid sterfte cijfers. Die liggen onder de 70 jaar op een percentage van 0,05 en totaal op een percentage van 0,23. Ik heb van Haga hierover benaderd die me antwoordde dat dit rapport bij hen bekend is. Reageer als je het wil hebben !
Dat lijkt me een goed plan. Openbaar dit of veel delen. Gelukkig zijn er ook wakkere mensen in mijn omgeving.
Ja graag het rapport. Vriendelijk bedankt.