Binnenland

Gideon van Meijeren kraakt ‘strenge’ asielwetten: ‘Geneuzel in de marge’

Help anderen door dit artikel met jouw vrienden op je social netwerk te delen!

Donderdag werden in de Tweede Kamer de langverwachte asielwetten van het kabinet besproken, gepresenteerd als ‘het strengste asielbeleid ooit’.

Gideon van Meijeren heeft de wetten uitgebreid bestudeerd, maar wist op voorhand al dat ze geen daadwerkelijke oplossing kunnen zijn voor het probleem van de ongecontroleerde massa-immigratie.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

“De reden daarvoor is heel simpel. Nederland is geen soeverein land. Wij zijn niet bevoegd om ons eigen asielbeleid vorm te geven. Die bevoegdheid heeft Nederland in strijd met de uitdrukkelijke wil van het Nederlandse volk overgeheveld naar de EU. De EU maakt tegenwoordig een gemeenschappelijk asielbeleid voor alle lidstaten. Dat is opgenomen in diverse EU-richtlijnen,” merkte hij op.

(Video verwijderd? Klik hier...)

De kern van het probleem

Die richtlijnen staan boven onze Grondwet en Nederland mag daar niet van afwijken. Ze bevatten juridisch bindende verplichtingen voor ons land.

“Dit is de kern van het probleem. Dit is waarom mensen van over de hele wereld massaal naar Nederland komen. Omdat ze weten: zodra ik mij meld aan de grens, word ik niet teruggestuurd maar met open armen ontvangen, krijg ik opvang aangeboden en kan ik asiel aanvragen, en zodra ik een verblijfsvergunning heb, krijg ik een huis en een uitkering en kan ik daarna ook nog eens de rest van mijn familie laten overkomen. Dit is de fundamentele structuur van het asielbeleid. Zolang daar niets aan verandert, zal de problematiek rondom de massa-immigratie nooit worden opgelost. En precies aan deze fundamentele structuur – dit is het asielstelsel – veranderen de asielwetten van het kabinet in de kern helemaal niets,” benadrukte Van Meijeren.

Geneuzel in de marge

Het is geneuzel in de marge, zei hij over de asielwetten. “Het is alsof we op een EU-trein zijn gestapt die in sneltreinvaart op een ravijn af raast. En wij zitten niet aan het stuurwiel, dus kijken we maar of we misschien een raampje open kunnen zetten om de snelheid iets te verminderen. Maar de koers blijft ongewijzigd,” zei hij.

“En zolang wij op deze manier blijven aanmodderen, is het niet de vraag of, maar wanneer Nederland volledig is omgevolkt.”

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vind je dit goed?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 103 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

65 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Dick
Dick
10 maanden geleden

Ik vraag me af, of Nederland niet ,als Hongarije, kan stoppen met de eu ” wetgeving!” Welk juridisch recht heeft de eu, wanneer Nederland aangeeft: gaat de – niet democratisch gekozen- commissie NIET akkoord, dan gaat Nederland UIT de eu!
Kk besef ook, dat je dan een regering met een ruggengraat moet hebben. Dus helaas…

Frans H
Frans H
10 maanden geleden

Ze willen ook helemaal niets veranderen.

John 1890.
John 1890.
10 maanden geleden

Alleen bij de FVD zijn ze nog bij hun volle verstand.

Mart
Mart
10 maanden geleden

Waarom zitten we eigenlijk nog in de EU, het geeft alleen maar ellende

Malle Pietje
Malle Pietje
10 maanden geleden

Al die internationale verdragen zeggen we op!!!!

EUSSR aan de Noordzee
EUSSR aan de Noordzee
10 maanden geleden

Omvolking.
De enige manier is om uit de EU te treden.
Dat moeten meer landen doen en zodoende moet die EU afgeschaft worden.
Dat is wat er moet gebeuren.
De EU bazen zullen dat nooit toestaan en dus moeten de volkeren van Europa de EU Nazi`s zelf afzetten.

harry
harry
10 maanden geleden

Gideon dikke held ga zo door mijn stem heb je,

Locke
Locke
10 maanden geleden

Alles hangt van corruptie aan elkaar.

Hier de 5%, de poging om de lijken te verstoppen om nog wat langer op het kadaver te kunnen teren.

https://rumble.com/v6veun5-tucker-opens-senate-door-for-pandoras-box-62725.html?e9s=src_v1_upp_a

Anja
Anja
10 maanden geleden

PVV is ook voor massaimigratie in de praktijk, met de smoel zeggen ze iets anders !

EUSSR aan de Noordzee
EUSSR aan de Noordzee
10 maanden geleden

Nee stem FVD of BVNL voor een zo sterk mogelijke echte oppositie.
Je hebt nu toch ook wel kunnen zien dat met de PVV in de regering je die asiel tsunami ook niet gestopt krijgt?
De PVV is bij de regerings onderhandelingen ermee akkoord gegaan dat ze al hun strijdpunten overboord hebben moeten gooien.
Waarom dan maar weer PVV stemmen?

tbja
tbja
10 maanden geleden

belangen belangen belangen, stemvee en als er een burgeroorlog uitbreekt dan is het “verdeel en heers” waarbij de wetten aan de kant geschoven kunnen worden en toezicht zal ontbreken. het is, naar mijn idee, de voorwaarde voor een grote systeem wijziging. Maar in wiens voordeel dát zal vallen, daar ben ik dan wel bang voor. ik zit iet te wachten op een groter globaal en totalitair systeem.

Anja
Anja
10 maanden geleden

FVD stemmen dus, PVV is in werkelijkheid gewoon voorstander voor massa-immigratie, wat ze zeggen is totaal iets anders dan wat ze doen!

Marrob BE
Marrob BE
10 maanden geleden

Klopt als een bus, wat van Meijeren zegt.
Niemand in de kamer gaat echter met hem mee.
Erger nog, ze luisteren niet eens.

Nog erger, wij de bevolking gaan ook niet met hem mee.
Alleen bij meer dan 75 zetels, gaan we met hem mee en stappen we uit de EU.
Gelukkig, dat we over een paar maanden kunnen laten zien of we het met
van Meijeren eens zijn.

!!!strijder!!!
!!!strijder!!!
10 maanden geleden

gisteren immigrant gepraat bij een winkel..hij had een vrouwtje met 6mnd kind(zijn kind) vrouwtje uitkering en hij post brenger en woont bij moeder? maar gingen wel samen naar huis en boodschapjes doen. nou snap ik waarom ik een simpel autootje heb?

Loco
Loco
10 maanden geleden

Als je hier niet de dupe van wil zijn moet je zelf oprotten. Misschien vervelend. Maar zo is het nu eenmaal. Ieders voor zich.

Pitje
Pitje
10 maanden geleden

Goed verwoord Gideon laat ze een poepie ruiken en uit de EU

Een onverschrokken Nederlander
Een onverschrokken Nederlander
10 maanden geleden

De vernietiging van Europa is in volle gang.
Een duivels plan, ca 30 tot 40 jaar geleden bedacht en tot in details uitgewerkt, wordt onder onze ogen in de praktijk gebracht.
Op alle vlakken wordt de wereld bevolking op een duivelse manier in de rug aangevallen en ze voor een zeer groot gedeelte te elimineren, denk aan de gifprik met nu al ca 25 miljoen doden.
Maar waar zit het basale kwaad, die hier achter zitten.
Dat zijn een handje vol puissant rijke families, die hun onvoorstelbare vermogen in de afgelopen 150 jaar bij elkaar hebben gestolen met list en bedrog.
Hun ultieme wens is de hele wereld in bezit krijgen en de wereldbevolking tot ca 500 miljoen te reduceren en die opsluiten in 15 minuten steden en staan onder permanente bewaking.
Om dat doel te bereiken hebben ze bijna alle bepalende organisaties geïnfiltreerd en feitelijk overgenomen, zonder dat wij dat in de gaten hadden.
Ik noem er een paar: de Verenigde Naties, de Wereldbank, het IMF, bijna alle centrale banken, inclusief de Europese Centrale bank, daardoor kunnen zij ongelimiteerd geld bij drukken, bijna alle oliemaatschappijen, bijna alle grote persbureaus, inclusief de televisie maatschappijen, zij bepalen welk nieuws u te zien krijgt en wat niet.
En last but not least; de EU in Brussel, waar bijna alle macht van de Europese naties naar toe is verhuisd.
Vanaf de oprichting van de EU is dit het plan geweest; vanuit Brussel de hele besturen, richting de totale vernietiging.
De volslagen krankzinnige families hebben de Coudenhove-Kalergi doctrine omarmd en zijnde sinds ca 1950 volop aan het implementeren; de omvolking van Europa.
Hierbij speelt de duivel Soros ook een zeer prominente rol.
Hij financiert de stroom “ asielzoekers” uit Afrika en het Midden – Oosten.
Hij draagt ook zijn steentje bij aan de vernietiging van Europa.
Als wij erin slagen om aan de greep van deze duivels te ontsnappen, Nexit, dan bestaat de mogelijkheid dat wij op termijn weer terug kunnen keren naar een normale samenleving.
Het zal echter tientallen jaren duren voordat alle aangerichte schade zal zijn hersteld, te beginnen om al het schorem uit onze samenleving te verwijderen.
Ik ben 82 jaar en zal het waarschijnlijk niet meer mee maken, maar ik wens U allen desalniettemin een gezond en voorspoedig leven toe.

Markiez
Markiez
10 maanden geleden

Goed verwoord.

Fred
Fred
10 maanden geleden

En wat is dan de grap wanneer Nederland omvolkt is? Dan is de greep op de burgers weg. Onze nieuwe medelanders vechten namelijk wel terug.

Lanni💄
Lanni💄
10 maanden geleden

Je snapt het dus nog steeds niet he

volgordes
volgordes
10 maanden geleden

als de familie overkomt zijn ze kostwinner, al dan niet met uitkering.
wanneer de navo/eu/ned dienstplicht er is wie moeten dan eerst?
jongeren die thuis wonen
of kostwinners?

Vrijheidstrijder
Vrijheidstrijder
10 maanden geleden

Nederland kan het verdrag opzeggen of uit de EU stappen. Maar daar is geen politieke wil voor en ook niey bij de PVV zoals is gebleken, die meermaals als een volkvelakkers partij naar voren is gekomen. Ik noem AOW in 2022 verhogen naar 67 (was breekpunt) ik noem uiy de EU stappen en verdragen opzeggen en grenzen sluiten. Allemaal breekpunten. Bij Wilders staat Israël voorop en niet de Nederlander. Die mag verrotten. Hij stookt juist het vuurtje op tussen autochtoonen allochtoon op terwijl hij de hard werkende arbeider een dolk in de rug steekt. Deze man, de onderwijzer van leugenaar des vaderland Rutte, is de verpersoonlijking van controlled opposition, afleiding en bedrog. Het beste om de oppositie te bestrijden is om hem zelf te leiden: Wilders dus.

Vrijheidstrijder
Vrijheidstrijder
10 maanden geleden

En ik bedoelde niet in 2022 de AOW verhoogd naar 67 maar in 2011 tijdens Rutte 1 toen Wilders gedoogde.

Koddebeier
Koddebeier
10 maanden geleden

Bontekwal saboteert de nieuwe asielwet !!

Tom Poes
Tom Poes
10 maanden geleden

“Nederland is geen soeverein land”. En daar slaat Dhr. van Meijeren; “de nagel op de kop”. Daarom duwen de “puppets”, in Den Haag ook gewoon alles door. Het is gewoon: ” Heil EU”.

Dropje
Dropje
10 maanden geleden

Pvv is ook zo links als maar kan dus vvd opleiding van rutte…al het rechtse zit nog in de koelkast van de pvv.
En nu zijn het allemaal verkiezing beloftes.
FVD is de enige die echt een Nexit wil.

Schapekop
Schapekop
10 maanden geleden

Al deze buitenlanders – die zich A-zieligzoeker / vluchteling noemen – worden opgehaald en gedumpt in Nederland / Europa door Landen Gesubsidieerde Gouvermentele Organisaties.
Die ophalers noemen zich NGO – De N= Non, maar dat klopt niet .
Het is Wel GO’s, omdat die WGO’s miljoenen, inmiddels miljarden subsidie hebben gekregen en nog steeds vele miljoenen krijgen om de plannen van de verschillende regeringen te kunnen uitvoeren.
Die regeringen doen net alsof het hen overkomt al die binnenstromen van de buitenlanders, maar alles is tot in de puntjes georkestreerd!!!
PLAN: Coudenhove-Kalergi “De mens van de toekomst zal van gemengd ras zijn. De huidige rassen en klassen [ a ]  zullen geleidelijk verdwijnen door het verdwijnen van ruimte, tijd en vooroordelen. Het Euraziatisch-negroïde ras van de toekomst, dat in zijn verschijning lijkt op de oude Egyptenaren , zal de diversiteit aan volkeren vervangen door een diversiteit aan individuen.” [ 1 ] [ 8 ] Hedendaagse extreemrechtse figuren proberen verbanden te leggen tussen de hedendaagse Europese beleidsvorming en dit citaat.
https://en.wikipedia.org/wiki/Kalergi_Plan

EO13818
EO13818
10 maanden geleden

Precies! Wij zijn de Omvolking HE-LE-MAAL zat!! NL FIRST!
In Amsterdam bof je echt als je nog Nederlands hoort praten!
Vooral de immigranten die feitelijk gewoon een hekel aan ons hebben, die hun kinderen leren de NL buren niet te groeten, want dat zijn toch maar ‘Ongelovigen’…terwijl zij alles gratis van NL krijgen… en grote overname plannen hebben, want dat wordt al heel lang gepredikt in de moskee.
Eva Vlaar heeft gelijk. Wanneer komen we op voor de meiden in NL?
Wanneer kunnen we weer lekker naar het zwembad zonder testosteronen ‘jeugd’?
Iedereen die van harte meedoet met “Make NL Great Again” mag blijven, de rest moet consequent zijn en hun eigen land GROOTS gaan maken!
Zo krijgen we een mooie wereld!!
GIDEON krijgt onze stem! FVD krijgt onze stem.
Dank aan allen die deze agenda van grenzen praktisch dicht en remigratie echt WAAR gaan maken!

paul
paul
10 maanden geleden

Eruit

Vandaag nog

Crelis
Crelis
10 maanden geleden

Stem FVD als u verandering wil.

Inhetmeer
Inhetmeer
10 maanden geleden

Uit die EU!!
Nexit!!
Oplazeren met die uitvreters in Brussel.!!

apyr
apyr
10 maanden geleden

Een hoop stom geouwehoer in de kamer, ze vinden het goed zo.

Polderkolder
Polderkolder
10 maanden geleden

De EU maakt een dusdanig asielbeleid dat ze toch allemaal naar Nederland komen, ondanks de ‘strenge’ asielwetten: 120.000 moslim asielzoekers per jaar er bij, zoveel als een stad als Haarlem. Blij dat ik niet meer woon in Nederland, hoewel hier in Frankrijk hebben we laatst al een hoofddoekje gezien.

Polderkolder
Polderkolder
10 maanden geleden

Het CDA wil de asielwetten over de verkiezingen heen tillen, zodat het CDA, samen met GLPvdA, alle asielwetten in de prullenbak kan gooien.

Dubito
Dubito
10 maanden geleden

De Agenda moet worden uitgerold. En Nederland heeft zich daar, met dank aan Rutte en consorten voor 100% aan gecommitteerd. Vandaar de Paternottes, Bontenballen, Brekelmansen en al die andere tandeloze trouwe non-valeurs op sleutelposities. Mooie toespraak, Gideon. Woord voor woord in de roos. Woord voor woord paarlen voor de zwijnen.

Marcow
Marcow
10 maanden geleden

Van wie is Nederland.

Van de Haagse club met Rat Rutte en zijn EU, of van het Volk.????

Proud 2 b Wappie
Proud 2 b Wappie
10 maanden geleden

N exit

malion
malion
10 maanden geleden

Ja tragisch genoeg zitten we nog in de gevangenis van de EU. Eruit zou geen optie zijn.
Het is net als een weeshuis waar een kind wegvlucht, dan wordt alles op alles gezet om dat kind terug te krijgen, niet voor het kind, helemaal niet. MAAR VOOR HET GELD!

poekie
poekie
10 maanden geleden

Kijk dat is nou duidelijke verstaanbare taal.
Zo is Gideon, RECHTspraak.

personanongrata
personanongrata
10 maanden geleden

Gideon is stout want hij heeft alweer de waarheid gezegd !
Dit mag niet van de ware machthebbers in de EUSSR .
Als hij en ik dan nog leven zal ik weer op hem stemmen ..

Marianne
Marianne
10 maanden geleden

Volgens mij zit het anders. Ze willen ook graag naar Engeland en zijn daar ook welkom. Het is eerder zo dat de rijken eraan verdienen. Winkelhuren zijn dikwijls aan de omzet gekoppeld en huizen worden duurder door een verhoogde vraag. Mensen die in vastgoed beleggen (kijk maar eens wie veel winkels bezit in de UK) profiteren van deze situatie.
De Nederlandse elite zal ook veel geld gestoken hebben in die grote fondsen die regelmatig genoemd worden zoals Blackrock en KKR.

jan hendrik
jan hendrik
10 maanden geleden

Welkom in Europistan.

René
René
10 maanden geleden

FvD weet dat het Dublin verdrag een wassen neus is, want Nederland is VERPLICHT om elke asielzoeker die zich hier meldt toe te laten volgens weer andere EU asielverdragen, dus kunnen ze niet worden teruggestuurd naar het eerste EU land waar ze zijn binnengekomen.

Petra
Petra
10 maanden geleden

De overdreven verwennerij die volgt op het binnendringen is iets dat we grotendeels zelf doen en waar dus wel iets aan te doen is.

Johnny
Johnny
10 maanden geleden

Dank je Gideon, duidelijke taal hoe het zit, Nederland heeft zijn soevereiniteit verkocht, dag Nederland.

Hans J.
Hans J.
10 maanden geleden

Is het niet strafbaar Nederland uit te leveren aan een andere macht, de EU dus?

kuus
kuus
10 maanden geleden

We hadden allang uit die EU gemoeten dat is een gif kelder.

Bufskull
Bufskull
10 maanden geleden

Ik zou het op prijs stellen als er niet meer over “links” en “rechts” gesproken zou worden.
Two wings of the same bird.
Mijn voorstel is deze:
Nationalisten (in de goede zin van het woord) en globalisten!

Peace!

Locke
Locke
10 maanden geleden

Geneuzel in de marge.

Dat maakt ook opgeld voor verkiezingen.

https://stolenelectionsfacts.com/

yvja
yvja
10 maanden geleden

Zij – deze regeringen dus – hebben ons verkoch aan dat meer dan psychotisch zieke Europa! Da’s pas lekker hé 😉

Henk
Henk
9 maanden geleden

Stop eerst maar eens met het geven van urgentie en huizen aan deze mensen. In andere landen zijn gebieden waar leegstand is (zoals Italië en Duitsland). Bovendien had het merendeel zelf een woning en werk gevonden in Turkije of Griekenland maar leek het gras groener in Nederland.
Doe niet alsof Nederland machteloos is, dat is een valse voorstelling van zaken.

Teuwen Harry
Teuwen Harry
9 maanden geleden

Stem FVD de enige oppositie partij

Defender
Defender
4 maanden geleden

Zo ziet je maar dat Nederland niet meer bestaat waarom zou je nog stemmen en in het leger gaan om te vechten tegen de russen

Back to top button
65
0
We lezen graag je reactie!x