Als je een jaar geleden had gezegd dat regeringen de coronacrisis aangrijpen om The Great Reset versneld door te voeren, zou je voor ‘wappie’ zijn uitgemaakt. Nu zeggen de hoofdrolspelers het zelf, schrijft Hugo Bos van Cultuur onder Vuur op de website van omroep ON! De conclusie van Cultuur onder Vuur luidt: er is sprake van een wereldwijde machtsgreep.
In het hele westelijke deel van de wereld is onmiskenbaar sprake van een centraal plan van maatregelen. Twee van de drijvende krachten achter deze wereldwijde campagne zijn het World Economic Forum en de Bill & Melinda Gates Foundation. Tot voor kort deden deze namen alleen in kringen van complotdenkers de ronde, maar inmiddels worden ze breed herkend als belanghebbenden en sturende partijen bij de coronacrisis en The Great Reset.
Totalitaire centrale wereldregering
De coronacrisis is voor diverse partijen vooral een aanleiding om de wereld opnieuw in te richten volgens globalistische, ‘groene’, communistische principes. Daarin is geen plaats voor vrijheid, soevereiniteit en privébezit, schrijft Bos. Over deze doelen doen de genoemde organisaties niet geheimzinnig: “I will own nothing and be happy.”
De plannen om de hele wereldbevolking te onderwerpen aan een totalitaire centrale wereldregering zijn ook niet los te zien van de bovennatuurlijke strijd tussen goed en kwaad, aldus Bos.
Coronacoup
Cultuur onder Vuur heeft een brochure uitgebracht getiteld ‘De coronacoup – Het grootste plan van ontkerstening en ‘groen’ totalitarisme in de geschiedenis’, waarin wordt beschreven hoe Bill Gates en Klaus Schwab toewerken naar een groenrode universele wereldpolitiek, zonder privé-eigendom, met absolute staatscontrole.
Het is communisme in een nieuw jasje. Nu niet met hamer en sikkel, maar met het coronavirusdeeltje als symbool. De brochure – die wijst op de rol van Gates en Schwab, en andere wereldleiders – is hier gratis te bestellen.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Pers en propaganda langs de pittoreske kust van Bohemian Grove
Oud-congreslid laat bom vallen: ‘Niet president, maar deze Cabal runt het land’
VN-baas Guterres: coronamaatregelen worden gebruikt om mensenrechten te beperken
Here we go: alarm om implanteren microchips bij werknemers. Moeten we ons zorgen gaan maken?
Nederland is één grote beerput: ‘Je schrikt je kapot’
Arts waarschuwt voor gevaren nieuwe vaccintechnologie: ‘Schokkend en alarmerend’
Vernietigende dagvaarding opgesteld om Nederland te dwingen steun aan Oekraïne te beëindigen
CIA financiert al vanaf het begin de topgeheime Bilderbergconferentie. Dit is de reden
‘Toeval dat Jan Roos werd opgepakt vlak nadat hij zijn volgers liet zien dat hij door de NCTV werd gemonitord?’