
Als je een jaar geleden had gezegd dat regeringen de coronacrisis aangrijpen om The Great Reset versneld door te voeren, zou je voor ‘wappie’ zijn uitgemaakt. Nu zeggen de hoofdrolspelers het zelf, schrijft Hugo Bos van Cultuur onder Vuur op de website van omroep ON! De conclusie van Cultuur onder Vuur luidt: er is sprake van een wereldwijde machtsgreep.
In het hele westelijke deel van de wereld is onmiskenbaar sprake van een centraal plan van maatregelen. Twee van de drijvende krachten achter deze wereldwijde campagne zijn het World Economic Forum en de Bill & Melinda Gates Foundation. Tot voor kort deden deze namen alleen in kringen van complotdenkers de ronde, maar inmiddels worden ze breed herkend als belanghebbenden en sturende partijen bij de coronacrisis en The Great Reset.
Totalitaire centrale wereldregering
De coronacrisis is voor diverse partijen vooral een aanleiding om de wereld opnieuw in te richten volgens globalistische, ‘groene’, communistische principes. Daarin is geen plaats voor vrijheid, soevereiniteit en privébezit, schrijft Bos. Over deze doelen doen de genoemde organisaties niet geheimzinnig: “I will own nothing and be happy.”
De plannen om de hele wereldbevolking te onderwerpen aan een totalitaire centrale wereldregering zijn ook niet los te zien van de bovennatuurlijke strijd tussen goed en kwaad, aldus Bos.
Coronacoup
Cultuur onder Vuur heeft een brochure uitgebracht getiteld ‘De coronacoup – Het grootste plan van ontkerstening en ‘groen’ totalitarisme in de geschiedenis’, waarin wordt beschreven hoe Bill Gates en Klaus Schwab toewerken naar een groenrode universele wereldpolitiek, zonder privé-eigendom, met absolute staatscontrole.
Het is communisme in een nieuw jasje. Nu niet met hamer en sikkel, maar met het coronavirusdeeltje als symbool. De brochure – die wijst op de rol van Gates en Schwab, en andere wereldleiders – is hier gratis te bestellen.
Corona was geen aanleiding om Great Reset en door te duwen corona hebben ze bewust ingezet.
Schwabb en Gates zijn twee trekpoppen, de echte architecten zie je niet, verborgen in het duister.
Ik weet niet wat erger is, degene die met zijn ponem op de foto staat, of de figuren die hem een podium geven.
Allebei FOUT!!
2 criminelen die mensen ziek\dood maken, je alles afpakken waar jij voor gewerkt hebt en dit alles in het openbaar en ongestraft? Wat kunnen wij als bevolking doen hier tegen?