Er wordt op dit moment gezocht naar een coronavaccin. Critici vrezen dat zo’n vaccin zal leiden tot een wettelijke verplichting. Eén van hen is homeopathisch therapeut Alex Leon.
Hij zei in gesprek met Omroep Zeeland dat naar schatting 10 procent van de Nederlandse bevolking in het verleden negatieve ervaringen heeft gehad bij het vaccineren.
Met name deze groep is heel kritisch over een coronavaccin, lichtte Leon toe. Hij zou het fijn vinden als deze mensen gehoord worden in Nederland.
‘Vrije Nederland is dan voorbij’
De therapeut merkte verder op dat de censuur vanuit de media nog nooit zo groot is geweest als nu. Hij voegde toe dat zij inspelen op de angst van mensen.
Leon hoopt niet dat er een vaccinatieverplichting zal komen. “Het vrije Nederland is dan voorbij. Dan denk ik dat het geen democratie meer genoemd kan worden.”
Desastreuze gevolgen
Hij vindt de reactie op het coronavirus erg overdreven: “We hebben grotere griepepidemieën gehad. Toen hadden we niet zo’n hysterische reactie. Dus ik begrijp eigenlijk niet zo goed waar het vandaan komt.”
Hij vindt dat onze vrijheden door de coronamaatregelen te veel en onnodig zijn ingeperkt, met desastreuze gevolgen.
Leon werkte 15 jaar lang als hulpverlener in de zorg. Daarna is hij als homeopaat in Middelburg begonnen.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Wat nou pandemie? ‘De zorg is efficiënt gesloopt en raakt al overbelast door een natte scheet’
Geboosterde Full House-acteur Bob Saget (65) overleden, dit zei hij over vaccineren
Waarom Franse kinderen bijna geen ADHD hebben
De ware reden van de oprichting van de Europese Unie wordt nog altijd verbloemd. Lees hier het echte verhaal
Pers en propaganda langs de pittoreske kust van Bohemian Grove
Deze schokkende video laat zien hoe de politie met getrokken wapens een huis binnendringt om een ongevaccineerde peuter mee te nemen
Groep coronakritische artsen komt met 18 alternatieve kankerbehandelingen die WERKEN
Zuid-Korea zet broer president en bankdirecteur vast
Mijnbouwbedrijf verwoest historische Nazcalijnen