Dit kabinet heeft de illusie dat de thermostaat van de aarde anderhalve graad lager gezet kan worden. Tegelijkertijd geeft zij aan dat de thermostaat van de werkkamer van klimaatminister Jetten niet lager kan. “Wie geloof die klimaatwaanzin nu nog?” vraagt Eerste Kamerlid Marjolein Faber (PVV) zich af.
“Ondanks de inflatie, torenhoge energieprijzen en de kwetsbare concurrentiepositie van Europa, blijft Brussel vasthouden aan die waanzinnige Europese ambitie dat Europa het eerste klimaatneutrale continent moet worden, koploper moet zijn in nieuwe technologieën en leidend moet zijn in de digitale transitie,” zei Faber deze week in de Eerste Kamer.
Dit kabinet heeft illusie dat de thermostaat van de Aarde 1,5 graden lager gezet kan worden.
Tegelijkertijd geven zij ook aan dat de thermostaat van de werkkamer van Jetten niet lager kan,is technisch onmogelijk.
Wie gelooft die #klimaatwaanzin nu nog? @EersteKamer #AEB pic.twitter.com/T0zRCjFi9b— Marjolein Faber PVV (@pvvfaber) April 21, 2023
Digitale dictatuur
“Dit is de opmaat naar de economische ineenstorting van Europa en een digitale dictatuur. Ons ooit betrouwbare en betaalbare energiesysteem is in ontbinding, met desastreuze gevolgen voor de economie en de bestaanszekerheid van de burgers,” waarschuwde ze.
Burgers zitten in de kou, de inflatie is gierend hoog, vissers vangen achter het net, de helft van de boeren moet het veld ruimen, ons nationale symbool, de tulp, wordt geknakt en de industrie wordt onttakeld, en ondertussen maar zeveren over maatschappelijk verantwoord ondernemen, aldus Faber.
Wie gelooft dergelijke onzin nu nog?
“En dat alles om het mondiale doel van 1,5 graad opwarming binnen bereik te houden. Men kan niet eens de thermostaat in de werkkamer van klimaatminister Jetten lager zetten. Dat zou technisch onmogelijk zijn, verklaarde het kabinet. Maar de thermostaat van onze aardbol schijnt wel binnen bereik te zijn. Wie gelooft dergelijke onzin nu nog?” vroeg ze.






1500 jaar oud ‘magisch’ amulet met palindroom gevonden op Cyprus
Deze Nederlanders gaan volgende week naar het World Economic Forum
Siemens stopt met bouw kerncentrales
FVD stelt Kamervragen over Bilderbergconferentie: ‘Waarom krijgt de Kamer NIETS te horen?’
‘Wat is er met deze Fleur Agema gebeurd?’
Wordt dit het jaar waarin we contact leggen met buitenaardsen?
Deze brute moord op Oekraïense vluchtelinge houdt het internet al dagen in zijn greep, maar de media zwijgen als het graf
Toch debat in Tweede Kamer over Chat Control: ‘Noem dit gewoon wat het is: digitale dictatuur’
‘Overheid maakt ons monddood. Dit is onderdrukking in zijn zuiverste vorm’