Een functionaris van het Amerikaanse ministerie van Volksgezondheid heeft uitlatingen gedaan over Pizzagate.
Ximena Barreto, tot voor kort plaatsvervangend communicatiedirecteur van het ministerie, heeft meerdere uitspraken gedaan over een pedonetwerk rond de Democratische partij dat gerund zou worden vanuit een pizzeria in Washington DC.
In november 2016 tweette ze na de presidentsverkiezingen dat de roep om de stemmen te hertellen een ‘hoax was zodat we afgeleid worden van Pizzagate’.
Moslimterrorist
“Luister hier niet naar,” zei Barreto in een video. “We moeten al onze aandacht richten op Pizzagate omdat de mainstream media zullen proberen ons hiervan af te leiden. Doe dus onderzoek naar Pizzagate.”

Ze deelde vorig jaar een afbeelding met daarbij de tekst dat ‘onze voorvaders oud-president Obama en oud-minister Hillary Clinton zouden hebben opgehangen wegens hoogverraad’.
Barreto noemde Obama ook een moslimterrorist en zei dat hij een mietje en een verrader is.
Seth Rich
Ze suggereerde dat Clinton achter de dood van medewerker van de Democratic National Committee Seth Rich zit, door de hashtags #KilledByTheDNC, #HillaryBodyCount en #ClintonBodyBags te gebruiken.
Afgelopen mei deelde ze op Twitter een foto van Obama en Clinton met de tekst: “Feit: Onze voorvaders zouden deze twee hebben opgehangen wegens hoogverraad’.
Weer aan het werk
Barreto werd vorige maand geschorst vanwege haar uitspraken, maar is inmiddels weer aan het werk.
Het ministerie heeft de berichten van Barreto bekeken en besloten om haar te herplaatsen.
Foto: Nomader Wikimedia Commons
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Roswell was niet het begin. Is dit waarom aliens ons in de gaten houden?
Sterke twijfels bij officiële verhaal over MH17-ramp. Onafhankelijk onderzoeker en filmmaakster komen met documentairereeks
40 jaar wetenschap: biologische landbouw is de sleutel tot wereldwijde voedselzekerheid
Gouden Windei: Rundervink vol E-nummers en verborgen smaakversterker in soep
Steunweefsel hersenen is zoveel meer dan lijm
Emeritus hoogleraar: “Twin Towers op 9/11 verwoest met mini-kernbommen”
Syrische president Assad: “Gifgasaanval 100 procent verzonnen”
Koning Charles vliegt met Bentley en al naar Rome om mensen te waarschuwen voor de gevaren van ‘klimaatverandering’
Vondst suggereert dat Egyptische piramides ooit onder water stonden (en veel ouder zijn dan gedacht)