‘Melk, de witte motor’ en ‘melk is goed voor elk’ zijn enkele bekende slogans van de zuivelindustrie. Toch is melk evolutionair gezien alleen voor baby’s bedoeld.
Het grootste gedeelte van de volwassenen op aarde kan zelfs buikpijn en diarree krijgen van het drinken van teveel melk.
Na de zoogperiode ondergaan onze darmen een ware metamorfose. Baby’s krijgen de eerste tijd na de geboorte borstvoeding. Moedermelk bevat heel veel vet en weinig suikers. De aanwezige suiker, lactose, is ook nog eens uniek. Lactose kan niet zomaar door onze darmen worden opgenomen en moet eerst door het enzym lactase worden afgebroken tot galactose en glucose. Dit enzym is bij pasgeboren baby’s volop aanwezig. Na de zoogtijd wordt lactase vrijwel niet meer aangemaakt.
Sinds de opkomst van de welvaart krijgen koeien een behoorlijk aantal groeihormonen en antibiotica. Een glas melk kan een cocktail van wel 20 pijnstillers, antibiotica en groeihormonen bevatten. Studies hebben uitgewezen dat ziektes als diabetes, prostaatkanker en multiple sclerose meer voorkomen in landen waar veel melk wordt gedronken.
Kunstmatige zoetstoffen
In 1934 zaten boeren met een enorm melkoverschot en in dat jaar werd het Crisis Zuivelbureau in het leven geroepen om zuivel te promoten, eerst in Nederland, later ook over de grens. Mensen zijn sindsdien onterecht gaan denken dat melk goed voor ze is.
De Amerikaanse zuivelindustrie heeft de Food and Drugs Administration (FDA) nu zelfs gevraagd om kunstmatige zoetstoffen zoals aspartaam toe te mogen voegen aan melkproducten zonder dat ze de consument daarvan op de hoogte hoeven te brengen.
Bron: YouTube/breakingtheset
Gerelateerd:
- De 10 geheime wapens van de voedselindustrie
- Waarom de Sovjet-Unie magnetrons verbood
- De mythe over calcium: Hoe je echt sterke botten krijgt
- Glas melk is een cocktail van medicijnen
- Combinatie koffie en stress verstoort realiteitsbesef
- Het einde van antibiotica en de opkomst van jodium als alternatief
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Gynaecoloog: er wordt dood en verderf gezaaid op een nooit eerder geziene schaal
Ex-legerofficier: ‘Dit gaat niet om gezondheid, dit gaat om de vernietiging van het Australische volk’
3-jarige heeft hetzelfde IQ als Einstein
Venezolaans parlementslid: “Familie Bush financierde Hitler, nazi’s werkten samen met zionisten”
Leven op Mars? Volgens deze wetenschappers bewijzen NASA-foto’s dat er paddenstoelen groeien op de rode planeet
Ontluisterend verhaal: U mag straks opdraaien voor het redden van Duitse en Italiaanse banken. ‘Niemand wil dit’
Wat zit er in jouw bier? Zwemblazen van vissen en antivries?
Ex-running mate Kennedy onthult link tussen ‘chemtrails’ en bosbranden
Bevond het verloren Atlantis zich in Bolivia?