Het massaal op Facebook gedeelde bericht, waarin werd opgeroepen tot een waanzinnig protest, lijkt succes te gaan hebben. Op zaterdag 18 oktober moet een demonstratie onder de naam Break the System werkelijkheid gaan worden in heel Nederland.
Het veelgelezen berichten over de grootscheepse onvrede in Nederland lijkt een heftig staartje te gaan krijgen. Een kwade oproep van Edwin Musquetier is sinds afgelopen maand al meer dan 65.000 keer gedeeld.
“We gaan even onze eigen volksrede uitspreken op 18 oktober… Midden op de Dam!” kondigt de groep aan. “De derde zaterdag van oktober, dag van de Volksrede! Op 18 oktober zal Break the System het volk op de troon vertegenwoordigen en kenbaar maken dat ze het niet eens is met het huidige kabinetsbeleid! We zorgen ervoor dat er voor het eerst in de Nederlandse geschiedenis eens echt geluisterd gaat worden naar het volk.”

Via de Facebookpagina van Regeringswaanzin – ‘Genadeloos confronterend, met een vleugje humor’ – wordt een waanzinnig protest georganiseerd. De pagina zette een petitie online, waarin de roep klinkt om terug te gaan naar de oude vorm van het ziekenfonds. De petitie is al meer dan 42.000 keer ondertekend.
De vier grootste verzekeraars – Achmea, CZ, Menzis en VGZ – hebben een slordige 10 miljard euro in kas. De geldpot is daarmee 5,8 miljard euro groter dan wettelijk is geëist. De verzekeraars maakten vorig jaar bijna 17 procent meer winst dan het jaar ervoor.
Op tenminste 15 plekken in Nederland wordt ten strijde getrokken tegen het systeem, zoals in Nijmegen (Gelderland in Opstand), Rotterdam (Zuid-Holland in Opstand), Eindhoven (Ik doe GEEN aangifte tegen Wilders), Leeuwarden (Wy wolle dy foar Fryslân) en Breda (Brabant in Opstand). Op deze kaart kun je precies zien in welke plaatsen er wordt meegedaan.
“En dan lees je DIT op Facebook: in België, ziektekostenverzekering, 7 euro per maand. Doktersbezoek: 25 euro, waarvan 22,50 wordt vergoed,” aldus Musquetier. Hij is de hoge prijzen in Nederland goed zat. Met boodschappen als ‘Nederlanders, word wakker!’ en ‘Zo is het maar net!’ laten tienduizenden mensen hun medestand blijken.
[Nieuws]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Hoe een bijna-doodervaring de kijk van deze neuroloog op bewustzijn veranderde
Het einde van HAARP
Ex-president Vaticaanse bank: ‘Pandemie is hulpmiddel bij Great Reset’
Samenzweringstheorie over samenwerking tussen Rusland en Trump zakt als kaartenhuis in elkaar. Dit is wat je moet weten
3 experts: ‘Coronabeleid heeft een verwoestende impact. Het kan ook anders’
Eva Vlaardingerbroek over ‘Sudden Adult Death Syndrome’: ‘Ze denken dat wij achterlijk zijn’
Insider waarschuwt: Deep State wil nieuw biowapen loslaten
Arts legt uit: vaccins zijn onvoldoende getest, hydroxychloroquine helpt
Wybren van Haga fel tegen veelbesproken pandemiewet: ‘Wij worden nu een gezondheidsdictatuur in geloodst’