
Surrealistische taferelen in Bilthoven, waar het RIVM zetelt. Het lijkt wel alsof er een invasie plaatsvindt in het dorp. Lokale bewoners zagen tot hun verbazing een enorme stoet legertrucks door de straten rijden. Ook rijdt overal in Bilthoven politie. De trucks moeten de protesterende boeren op afstand houden. Dat is democratisch Nederland anno 2020.
In Brussel strooien met ons belastinggeld, de pensioenen korten, al 10 jaar geen groei van het besteedbaar inkomen en de ene na de andere leugen van premier Rutte. En als je daar als Nederlander iets van wilt zeggen, dan verbiedt hij het protest of zet hij het leger in.
Voorzitter van de BoerBurgerBeweging Caroline van der Plas is op locatie in Bilthoven en deelde onderstaande beelden via Twitter. “RIVM wordt beveiligd door middel van legervoertuigen. Leger… Overal in het dorp rijdt politie ook.” Het RIVM was toch zo’n onafhankelijke organisatie?
Ik ben al in #Bilthoven. Zie dit net voor mij gebeuren. #RIVM wordt beveiligd door middel van legervoertuigen. Leger… Overal in het dorp rijdt politie ook. #boerenprotest pic.twitter.com/U21yRM5Nlq
— Caroline van der Plas (@lientje1967) July 21, 2020
Dit filmpje kreeg ik eerder doorgestuurd. Snelweg A28, richting #Bilthoven #boerenprotest ? pic.twitter.com/44e9OYGmKd
— Caroline van der Plas (@lientje1967) July 21, 2020
#Bilthoven as we speak. #boerenprotest pic.twitter.com/6Wjxm8P8ck
— Caroline van der Plas (@lientje1967) July 21, 2020
Jeroen Wetzels van RTL Nieuws laat weten dat er zeker 15 grote legervrachtwagens met containers paraat staan bij het RIVM.
Het leger meldt zich bij het RIVM in Bilthoven. Lijkt alles te maken te hebben met de #boerenprotesten van morgen. @rivm #boereninverzet #boeren pic.twitter.com/1jGp1oFefV
— Jeroen Wetzels (@jeroenwetzels) July 21, 2020
Zeker vijftien grote legervrachtwagens met containers staan bij het RIVM paraat. @rivm #boeren #boereninverzet #boerenprotesten #boerenprotest #farmersdefenceforce pic.twitter.com/d3rgfCi3XA
— Jeroen Wetzels (@jeroenwetzels) July 21, 2020
Ze worden bang…
het leger inzetten tegen de hand die je voed,hier is iets heel erg vreemds aan de hand,tri state mischien.https://www.tristatecity.nl/
Dit lijkt heel wat geweld, maar met maar 4 trekkers sleep je zo’n vrachtwagen in 1 minuut aan de kant. Het zijn er 15 in totaal. Onze tanks zijn al jaren geleden verkocht en de militairen in deze vrachtwagens zijn niet bewapend.
De boeren moeten de burgers oproepen, mee actie te voeren het is ook ons eten waarvoor ze strijden.