Het establishment wil al heel lang een oorlog met Rusland en om zo’n oorlog te kunnen rechtvaardigen moet je de Russen eerst demoniseren zodat het volk ervoor openstaat. Dat zegt de Britse schrijver en spreker David Icke in gesprek met het Russische persbureau Sputnik.
Om die reden stationeert de NAVO troepen dicht bij de grens met Rusland en worden de Russen beschuldigd van inmenging in de Amerikaanse presidentsverkiezingen en de zenuwgasaanval in Salisbury.
We hebben hier te maken met een wereldwijde propagandacampagne die erop gericht is Rusland te demoniseren zodat het volk een oorlog zal steunen, zegt hij.
Fake news
Icke legt uit dat de mainstream media het volk misleiden met fake news. Ondertussen gebruiken Facebook en Google dit als excuus om alternatieve nieuwssites te censureren.
Dergelijke sites belichten de zaak alleen maar vanuit een ander perspectief, maar het establishment wil niet dat mensen de wereld op die manier zien, aldus Icke.
Daarom wordt Russia Today in Groot-Brittannië aangevallen en wordt Labour-leider Jeremy Corbyn in eigen land gedemoniseerd omdat hij het lef heeft om te vragen om bewijzen waaruit blijkt dat Rusland de boosdoener is.
Soros
Avaaz heeft nu opgeroepen tot een boycot van het WK voetbal in Rusland dit jaar, tenzij de Russen hun operaties in Syrië staken.
Icke heeft geen goed woord over voor deze organisatie. “Avaaz is opgericht door moveon.org en ResPublica, die allebei worden gefinancierd door George Soros.”
“Soros gebruikt zijn Open Society Foundation om ‘revoluties’ te ontketenen en regimes af te zetten in landen die al sinds september 2000 op het lijstje staan,” zegt hij.
Beluister het interview hieronder:
Foto: Wikimedia Commons
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Stiefzusje van Anne Frank op tv: ‘Foto’s van bevrijding Auschwitz zijn NEP’
Vitamine D: arts onthult waarom Big Pharma dit simpele middel vreest
Mysterieuze puls op aarde lijkt zonne-eruptie te beantwoorden
Langzaam maar zeker gaat de beerput van de suikerindustrie open
“Hooggevoeligheid kan veel voordelen opleveren”
Rita Verdonk verbaast zich over aanpak klimaatactivisten: ‘En hier gaat er een klein waterstraaltje overheen’
Europese Unie investeert miljoenen in ‘internettrollen’
Ab Osterhaus: in Afrika is veel meer immuniteit in de bevolking omdat de vaccinatiegraad laag is
WEF en CEPI (Kuipers?) waarschuwen voor Ziekte X: de volgende zwendel?