
Een anti-racismedemonstratie? Geen probleem. De agenten knielen gezellig mee. 1,5 meter afstand houden is niet nodig. Een demonstratie tegen de coronamaatregelen? Die slaan we met harde hand neer. Een boerenprotest? Dan zetten we het leger in. Dat gebeurde gisteravond opnieuw toen boeren, bouwers en kermisexploitanten afreisden naar Den Haag.
Defensie stuurde op verzoek van de gemeente Den Haag liefst 25 vrachtwagens met ongeveer 60 militairen om de binnenstad af te zetten. Boeren van de Farmers Defence Force waren met trekkers bij het Binnenhof aan het protesteren. Zij keren zich tegen de plannen van het kabinet om de stikstofuitstoot terug te dringen. Hierover is op de laatste dag van de Tweede Kamer voor het zomerreces gedebatteerd.
Minister Schouten van Landbouw is van plan veevoer met minder eiwitten verplicht te stellen. Daardoor zou de uitstoot van stikstof dalen. Boeren zeggen dat voedsel met minder eiwitten slecht is voor de gezondheid van hun dieren. Vandaag protesteren ze opnieuw, op het Malieveld en bij provinciehuizen.
Den Haag nu! Denk wel honderden legervoertuigen. #boeren #boerenprotest #denhaag #leger pic.twitter.com/S1zsTD0BqP
— Marc Wurfbain ? (@WurfTwain) July 2, 2020
Veel mensen steunen de boeren en vinden het onverkwikkelijk dat Den Haag het leger inzet. Peter Vlemmix van Ongehoord Nederland stelt:
Zo ziet een protest eruit, wat niet gesteund wordt door de MSM, semi-BN’ers en NGO’s. Legertrucks ipv knielende agenten.#boerenprotest #BLM pic.twitter.com/0V2u409Vl6
— Peter Vlemmix (@petervlemmix) July 2, 2020
Ware aard
Journalist en filosoof Mattijs Glas zegt: “Als uw woonwijk of strand door kansenparels wordt gestraatterroriseerd heeft u het nakijken. Als er een tiental trekkers in Den Haag arriveert is HET LEGER er binnen een uur. Dat u even weet wie de politiek het meest belangrijk vindt: niét de burgers maar zichzelf.”
“Leger inzetten tegen het eigen volk. Hoe noem je zo’n overheid?” vraagt Roel du Pree. “Nederland, waar de politie knielt voor racistisch werkschuw BLM-tuig, en de overheid het leger inzet tegen hardwerkende boeren.”
Rechtsfilosoof Eva Vlaardingerbroek twittert: “Het boerenprotest verdient 110% onze steun. De boeren lijden onder een overheid die hun bestaan direct bedreigt. En wat doet onze overheid als er wordt geprotesteerd tegen haar beleid? Niet luisteren, niet praten, maar het LEGER inzetten. Rutte laat wederom zijn ware aard zien.”
Den Haag is serieus belegerd. Defensie staat in de binnenstad opgesteld met een flink aantal voertuigen. Met containers worden wegen afgezet. Ik hoor van een agent dat er zeker 24 grote Defensiewagens zijn ingezet. Dat komt niet vawk voor #boerenprotest @HartvNL pic.twitter.com/f8FD0l41Ks
— Léon Mastik (@LeonHvNL) July 2, 2020
Als iedereen deze informatie zoveel mogelijk deelt. Dan gaan de medelanders die nog steeds geloven in Rutte hopelijk de ogen open. En zorgen zo ervoor dat VVD geen enkele stem meer krijgt.
Dit is fucked up!
Dit laat niet het ware gezicht zien van Rutte…. dit laat de ware aard zien van het nederlandse klootjesvolk. Nee, we staan niet op voor de boeren, nee we zijn niet tegen de coronawet. nee we laten lekker alles op zijn beloop. de – het zal mijn tijd wel uitdienen mentaliteit -. Waar zijn de jongens van stavast….. nergens meer te vinden ? Diegenen die wel karakter hadden zijn allang geëmigreerd…want met zulke slapjanussen is niks meer aan te vangen, dus blijf je met de domme apen zitten. geef ze allemaal maar een banaan, want nederland is officieel een bananenrepubliejk geworden
Weet niet of mensen het begrijpen of doorhebben, maar het is oorlog tegen de autochtone bevolking in Europa en is men (Rothschild en leden van de Bilderberggroep) met behulp van landverraders, waarvan wij denken dat het onze volksvertegenwoordigers zijn, bezig Nederland te vernietigen.
Off topic: 150 jaar geleden zijn er herstelbetalingen geweest voor slaven en hun zwarte slavenhandelaren en is er door de toenmalige koning Willem I en regering meerdere malen excuses gemaakt.