Er is misinformatie verspreid over de zogenaamde ‘coronavaccins’. Dat zei de Maleisische arts Satvinder Singh in de Lesung Batu Medic Show.
Het is geen vaccin, maar gentherapie, benadrukte dr. Singh. Hij vermoedt dat men ervoor gekozen heeft om het woord ‘vaccin’ te gebruiken omdat gentherapie veel mensen zou afschrikken. De fabrikanten mochten het woord ‘vaccinatie’ gebruiken, terwijl daar helemaal geen sprake van is, aldus de arts.
“Toen kwamen we erachter dat het vaccin transmissie niet voorkomt. We kwamen er ook achter dat het ziekenhuisopname niet voorkomt. We kwamen er ook achter dat het niet voorkomt dat mensen op de ic belanden. En we kwamen erachter dat het niet voorkomt dat mensen sterven.”
Another Malaysian Doctor speaks out and slams the misformation surrounding the so called “vaccine”.
Dr Satvinder Singh:
“We were fed misinformation, all right? Initially, we were misinformed that so called vaccine. We stopped using the word vaccine, We must say “gene therapy”.… pic.twitter.com/wNU1MHAz29
— aussie17 (@_aussie17) November 14, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Waarom gaan ze dan in vredesnaam door met vaccineren?
“We kwamen er uiteindelijk achter dat het helemaal niets doet,” zei hij. Sterker nog: in het medische tijdschrift The Lancet viel te lezen dat natuurlijke immuniteit beter is dan één of twee prikken.
“Dat betekent dat mijn natuurlijke immuniteit beter is dan de vaccinatie of gentherapie. Waarom gaan ze dan in vredesnaam door met vaccineren?” vroeg Singh.
“Ondertussen werken ze aan vaccinaties voor het volgende ‘virus’ dat de kop opsteekt. Daar gebruiken ze dezelfde technologie voor.”
Hoe kom je daarbij?
Het is de taak van de toezichthouders om data te verzamelen en landen te waarschuwen bij een dreigende uitbraak, zodat ze zich tijdig kunnen voorbereiden, merkte de arts op.
Maar het is niet aan de toezichthouders om artsen medische richtlijnen op te leggen en die richtlijnen zomaar te veranderen, voegde hij toe. “Wij weten hoe we virussen moeten bestrijden. Dat doen we al heel lang.”
De desinformatie en misinformatie die is verspreid, heeft een grote angst gezaaid. Er werd beweerd dat het virus 50 miljoen mensen zou doden. “Hoe kom je daarbij?”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Paleo-Amerikaans mysterie: inheemse Brazilianen delen DNA met Polynesiërs
Terwijl de zorgen toenemen beweert PVV-minister: ‘Nederland wordt VEILIGER van gaten in de duinen’
VIDEO: Eeuwenoud geheim verbindt Fries stadje met Piramiden van Gizeh en Stonehenge
De waarheid over ufo’s in Rusland (video)
Farmaceuten experimenteerden op Oost-Duitsers
Terwijl alle ogen gericht zijn op de oorlog in het Midden-Oosten stort het front in Oekraïne in
Meldpunt Vaccinatie gelanceerd: ‘Alle signalen die wij binnenkrijgen, wijzen op een noodsituatie’
UFO-waarnemingen boven Amerikaanse steden na 50 jaar nog steeds een mysterie
Rutte wordt steeds arroganter: ‘Als die motie wordt aangenomen, ga ik ‘m zeker niet uitvoeren’