In het Drentse Ruinerwold zijn zes mensen uit een woning gehaald, na een melding van iemand die zich zorgen maakte over hun leefomstandigheden.
In de kelder van het huis wachtte een vader met zijn kinderen op het einde der tijden.
De eigenaar van de boerderij, een 58-jarige man die niet meewerkte aan het onderzoek, is aangehouden.
Verward
De oudste zoon, een man van 25, verdween zondag uit de boerderij en liep binnen bij een kroeg in Ruinerwold, meldt RTV Drenthe.
De man was compleet verward, waarna de politie werd ingeschakeld en de burgemeester werd gewaarschuwd.
Andere mensen
Voor het zestal is inmiddels zorg en aandacht, laat de politie weten. De kinderen zijn tussen de 16 en 25 jaar oud en hadden geen contact met de buitenwereld.
Het gezin hield zich in leven met een groentetuin en een geit.
De kinderen zouden geen idee hebben dat er ook nog andere mensen op de wereld waren.
We hebben zes meerderjarigen aangetroffen, daar is zorg en aandacht voor. Alle scenario’s staan nog open. Ons onderzoek is in volle gang en meer informatie kunnen we op dit moment niet delen.
— Politie Drenthe (@poldrenthe) October 15, 2019
Bekijk ook onderstaand filmpje:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






NOS zaait paniek over recordtemperatuur poolcirkel. Dit is er echt aan de hand
Uitvaartondernemer: zo verdoezelen ziekenhuizen de hoge babysterfte – ‘Wat een afschuwelijke tijd’
Technieken die de zon moeten dimmen: ‘De waanzin kent geen grenzen meer’
In Haarlemmermeer moeten particulieren hun eigendom mogelijk afstaan aan asielzoekers
Schadelijke bijwerkingen coronavaccins: ‘Wij maken dagelijks mensen mee die acuut in nood komen’
Is dit de reden waarom holistische artsen dood worden gevonden?
Acteur over adrenochroom: openhartige bekentenis en de impact op zijn carrière
Hugo de Jonge opent meldpunt voor discriminatie, ‘heel wat’ ongeprikten doen melding
Fransen werken samen met Al Qaida. Lees hier waarom hun rapport over de Syrische gifgasaanval aan alle kanten rammelt