Er circuleren op dit moment beelden van uitspraken die futuroloog Yuval Noah Harari in 2018 heeft gedaan op het World Economic Forum. Hij zei onder meer dat we waarschijnlijk tot één van de laatste generaties mensen behoren.
De komende generaties gaan we leren om zelf lichamen, hersenen en geesten te vervaardigen, aldus Harari, adviseur van Klaus Schwab. Hoe zien de toekomstige meesters van de planeet eruit? Dat wordt volgens hem bepaald door de mensen die over de data beschikken.
Yuval Noah Harari… “This is the last generation of humans”.. We are GOD pic.twitter.com/ksA7aiHb0Z
— Pelham (@Resist_05) May 26, 2022
(Video verwijderd? Klik hier...)
Nieuwe drijvende krachten
De wetenschap vervangt evolutie via natuurlijke selectie door evolutie via intelligent ontwerp, zei Harari. “Niet het intelligent ontwerp van één of andere God in de wolken, maar ons intelligent ontwerp en het intelligent ontwerp van onze wolken: de IBM-wolk, de Microsoft-wolk. Dit zijn de nieuwe drijvende krachten achter evolutie.”
Daarnaast zal de wetenschap het leven mogelijk in staat stellen om na vier miljard jaar beperkt te zijn tot het organische rijk, te ontsnappen naar het anorganische rijk, zei hij.
Duivel
Mediaondernemer Michael Pilarczyk reageert: “In de afgelopen eeuwen noemden mensen dit de duivel. Het wegnemen van de ziel. Maar als de meerderheid zich hier niet heel heftig tegen verzet, kun je ook concluderen dat de ziel toch al uit de meeste mensen is.”
“Doodeng die man,” zegt artiest en ex-verpleegkundige Marga Bult.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Rutte herhaalt dat weg van Oekraïne naar NAVO-lidmaatschap onomkeerbaar is: ‘Maak de borst maar nat, mensen!’
Zes jaar cel wegens ’tegenstrijdige informatie’ aardbeving
Eens in de 4 jaar wordt door middel van schijndebatten en loze beloftes de indruk gewekt dat je stem ertoe doet
De ene na de andere journalist sterft plotseling en onverwacht tijdens WK voetbal in Qatar
20 jaar na de moord op Pim Fortuyn: ‘Het was een geniaal complot’
Oproep van een wanhopige boer: ‘Wat er bij ons gebeurt is bizar. Het is te gek voor woorden’
Koninklijk rijtuigenpark kost miljoenen
Historisch laag geboortecijfer in Nederland, 2023 lijkt slechtste jaar te worden
Chemotherapie overbodig? Deze verrassende plant werkt net zo goed tegen eierstokkanker, of zelfs beter