Mens en DierCorona

Duitse arts rekent genadeloos af met coronapolitiek: ‘Nu is het genoeg’

Help anderen door dit artikel met iedereen op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

De Duitse orthopeed Martin Marianowicz waarschuwt voor paniekzaaierij en rekent genadeloos af met de politiek.

In veel Europese landen, waaronder ook Nederland, stijgt het aantal coronabesmettingen. Terwijl politici overwegen strengere maatregelen te nemen, rekent een gerenommeerde arts uit München af met het corona-alarmisme.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

“Nu is het genoeg. Ons belangrijkste probleem is de angst, niet het virus,” zei dr. Marianowicz tegenover het Duitse boulevardblad Bild.

De 65-jarige arts stelt dat er geen wetenschappelijke onderbouwing is voor de coronamaatregelen die de politici hebben genomen. “Ze zijn niet gebaseerd op wetenschappelijk bewijs, maar op angst.”

Paniekzaaierij

Marianowicz spreekt van paniekzaaierij. “Ze bieden geen sprankje hoop en zaaien alleen maar paniek. Dat maakt op den duur niet alleen de economie, maar ook de mensen kapot.”

Het stijgende aantal coronabesmettingen moeten we volgens hem in context zien. “Er wordt nu veel meer getest en de besmette personen zijn veel jonger. Bovendien sterven er nog steeds veel meer mensen door hartinfarcten, kanker, verkeersongevallen of ouderdom dan door corona.”

[Bild]

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

3 1 stem
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

20 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
salvar
salvar
5 jaren geleden

dus hij gelooft wel in corona?????
ondanks dat zegt hij het wel.

GEEN Schaap
GEEN Schaap
5 jaren geleden

Tussen 10 en 16 augustus stierven er 3100 mensen door de hittegolf. Tot heden 6200 zgn. coronadoden in ruim een half jaar tijd. Gaan we nu hittegolven verbieden ? O nee, we verbieden airco en ventilatoren in bejaardenhuizen. Dat is de oplossing !

BertRoermond
BertRoermond
5 jaren geleden

de man heeft wel gelijk, maar is goddomme een orthopeed…dan kun je hier net zo goed de mening neertikken van een tandarts.

Teun
Teun
5 jaren geleden

De kwaadaardigen hebben deze coronakwestie al in de jaren 60/70 (als het niet eerder is) bedacht en langdurig de tijd gehad om dit alles voor te bereiden. Wat kunnen slechts een paar honderd artsen wereldwijd hiertegen inbrengen?

salvar
salvar
5 jaren geleden

Duitse arts rekent genadeloos af met coronapolitiek?
ik weet niet waar hij mee afrekent , maar niet met de politiek.

Pieternella
Pieternella
5 jaren geleden

Kennelijk bestaan de besmettingen alleen uit Corona, alle andere ziektes zijn verdwenen. Hadden ze percentages genoemd van verschillende ziektes en dat de toestand vorig jaar heel anders zou zijn geweest, dan wist je nu dat het terecht was of niet. Nu kunnen ze je maar wat wijsmaken.

Elise
Elise
5 jaren geleden

Wat is nou de echte reden om een NWO op te zetten? Want de maatregelingen hebben daar mee te maken. Graag zou ik hier over willen filosoferen. Of iets lezen over inside informatie. Is covid 19 een oefening?

anoniem
anoniem
5 jaren geleden

Het is bizar dat wetenschappers gebruikt worden politiek e doelstellingen te bereiken

Antoin
Antoin
5 jaren geleden

Weer een persoon die een specialist moet voorstellen in het buitenland. We kunnen vanuit hier nooit controleren als hij echt een specialist is en duitsland en wat ervan waar is.

Jullie nemen wel een enorme risico door te denken dat alles maar in scene is gezet en niet waar is.
Stel je eens voor dat er wel een virus is?? Als jullie zo overtuigd zijn dat alles in het nieuws niet waar is dan zou ik zeggen zoek de drukte op over al en begeef je tussen de mensen zonder bescherming. Of loop ergens een bejaarden centrum binnen om te zeggen dat er geen corona virus is. Grote kans dat je de deur wordt uitgewerkt omdat in veel bejaardenhuizen mensen hieraan zijn overleden.

Ik zelf ken mensen die de virus hebben gehad ( en gelukkig genezen). Ik kan je zeggen dat ze niet tegen mij hebben gelogen. Waarom zouden ze?

Ga zelf na wat je hoort en ziet van beide kanten( de virusontkenners en de algemene media) wat er aan de hand is. Maar ga niet de horde achterna ( zoals jensen/lange frans/etc.) zonder na te gaan wat er echt aan de hand is. Want we mogen wel stellen dat er wel iets aan de hand is, misschien niet 100% zoals het in de algemene media wordt verteld..
Het zou koud op je dak komen als je de ‘hard way’ moet ondervinden dat er wel degelijk een virus is.

Shalom

Jellie
Jellie
5 jaren geleden

500.000 banen weg inmiddels totale chaos griep 2018 meer doden

Stop met deze waanzin.

Back to top button
20
0
We lezen graag je reactie!x