De burgemeester van de Franse gemeente Saint-Julien-en-Beauchêne wil een stralingsvrije zone gaan maken.
De regio moet over enkele jaren plaats gaan bieden aan mensen die overgevoelig zijn voor elektromagnetische straling.
Deze mensen kunnen opgelucht ademhalen omdat in de Franse regio Hautes-Alpes een stralingsvrije zone gaat komen. Er zullen zo’n 30 personen verblijven om op te kunnen laden.
Proefproject
Aan het einde van dit jaar gaat een groep vrijwilligers deelnemen aan een proefproject. Naar verwachting zal de stralingsvrije zone over twee tot drie jaar, wanneer alle werkzaamheden achter de rug zijn, worden geopend.
Hoewel volgens veel wetenschappers nog niet is bewezen dat elektromagnetische straling gevaarlijk is voor de gezondheid, beweren toch heel veel mensen fysieke klachten te krijgen als ze te vaak worden blootgesteld aan elektromagnetische golven, zoals van een mobieltje of andere apparaten die microgolven uitzenden.
Biologische veranderingen
De Franse voedselautoriteit Anses heeft afgelopen maand bepaald dat blootstelling aan elektromagnetische straling kan leiden tot biologische veranderingen in het lichaam.
In 2011 weken twee vrouwen uit naar een grot in Saint-Julien-en-Beauchêne om te ontsnappen aan de elektromagnetische golven in de lucht.
Bron: Deredactie.be
Gerelateerd:
- België verbiedt mobieltjes voor jonge kinderen vanwege straling
- Groep begint proefproces tegen Staat om straling
- Vrouw verhuist wegens ‘allergie’ voor UMTS-mast (video)
- Italiaanse rechtbank: verband tussen mobieltjes en hersentumoren
- Democratisch Afgevaardigde wil waarschuwingslabels mobieltjes






Het mysterie van de Belizaanse kristallen schedel
Europees Parlement krijgt van 700 prominente wetenschappers te horen dat er geen klimaatcrisis is. Dit zijn de emotionele reacties
Protest tegen biomassa zwelt aan: waarom we in Nederland compleet van lotje getikt zijn
Wat wist George Soros over de corona-uitbraak? ‘Dit was een aankondiging. Er komt iets groots aan’
Duitse journalist onthult wat er met onze wapens gebeurt in Oekraïne
‘Stuitend om te zien hoeveel partijen in deze diep-socialistische terreur meegaan’
Welk mysterieus bedrijf bepaalt al 95 jaar lang de goudprijs?
Trending op Facebook: “Bewijs dat er explosieven zijn geplaatst in de Twin Towers”
‘Euthanasie heeft gevolgen voor een volgend leven’