Informatie over de gevaren van de coronavaccins bereikt zoveel mensen dat we dicht bij een kantelpunt zitten. Dat zegt althans data-analist Edward Dowd.
Met een ‘kantelpunt’ doelt hij op het moment waarop zoveel mensen op de hoogte zijn van de schade die de ‘vaccins’ veroorzaken dat ze gaan eisen dat de daders ter verantwoording worden geroepen.
“En als we een kritische massa bereiken, zal er zoveel boosheid zijn dat politici zullen begrijpen dat er iets is veranderd en beginnen de toezichthouders zich zorgen te maken.” Dowd verwacht dat er vervolgens iets gaat gebeuren, mogelijk om het allemaal onder het tapijt te vegen.
Steeds meer
Dowd wees erop dat nieuwspresentator Megyn Kelly onlangs een boekje opendeed over haar vaccinatieschade. Hij verwacht dat steeds meer mensen zich gaan uitspreken.
“Wat gaan mensen op de hoogste posities achter de schermen doen als de gewone burgers beginnen te beseffen dat ze worden vermoord?”
Megyn Kelly on Why She Regrets Getting the COVID Vaccine After Developing an ‘Autoimmune Issue’
“For the first time, I tested positive for an autoimmune issue at my annual physical. And I went to the best Rheumatologist in New York, and I asked her, do you think this could have… pic.twitter.com/j0SCwjHjkU
— Chief Nerd (@TheChiefNerd) September 6, 2023
Afleiding
Normaal gesproken zouden we deze mensen wegstemmen, onderzoeken en vervolgen. “Maar deze misdaden zijn zo gruwelijk dat ik verwacht dat het establishment voor een afleiding gaat zorgen of de verkiezingen gaat stelen om vervolging te ontlopen.”
“Want als dit aan het licht komt, kunnen ze zich nergens op aarde verstoppen.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.




Bijna 2000 wetenschappers: klimaatverandering niet veroorzaakt door CO2
‘Basisinkomen moet ingevoerd’
Macron en Rutte houden zich tijdens ontmoeting niet aan de 1,5 meter
Dit is de echte reden waarom Washington Assad weg wil hebben
Toestemming voor langeafstandsraketten op Rusland: ‘Het Witte Huis is gek geworden, dit was Poetins rode streep’
Stelling van de gevaarlijke Russische beer is vooral een handig propaganda-instrument. Waarom beperken de media zich tot NAVO-copy/paste?
Kijk: De ‘open overheid’ over de kosten van asielopvang in Bloemendaal: 108 zwartgelakte pagina’s
Dit kun je doen met cannabis (documentaire)
FvD-stemmers worden weggestuurd, verbannen en uitgespuugd op Twitter. Dit is wat er mis is met Nederland