Een directeur van Pfizer gaf in het Europees Parlement toe dat het coronavaccin nooit was getest op het voorkomen van verspreiding. Het enige doel van het coronapaspoort was vaccinatiedwang.
“Ik denk dat we steeds moeten kijken naar waarom we dit allemaal doen. Dus waarom doen we coronatoegangsbewijzen, testbewijzen, vaccinbewijzen? Waarom wordt het onder dwang opgelegd aan mensen?” vraagt internist Evelien Peeters, die spreekt op persoonlijke titel.
Hele enge situatie
“En dan moet je je afvragen: helpt het om de totale gezonde bevolking onder dwang te vaccineren, keer op keer op keer,” aldus Peeters voor de camera van PowNed.
“Vaccineren, dan ben je heilig en mag je overal naar binnen. Niet-gevaccineerd, dan ben je een paria. En daarmee mag je grondrechten schaden, daarmee zijn we in een hele enge situatie terechtgekomen,” stelt de internist.
Gelogen
“Als ik me laat vaccineren, betekent dat niet automatisch dat ik daarmee m’n oma bescherm.” Dus premier Rutte en minister De Jonge hebben gelogen en niet de waarheid gesproken. “En er is in ieder geval veel te veel geclaimd. Ik vind het zorgelijk en haast misdadig. Wat dat doet, is polarisatie oproepen,” zegt de internist.
“Een totaal gezonde bevolking dwingen om zich te laten prikken met iets waarvan we nu weten dat het ook schade kan doen. De gezondheidsautoriteit van Florida heeft een sterk negatief advies uitgevaardigd voor mannen tussen de 18 en 39 jaar om zich niet meer te laten prikken omdat de kans op ernstige hartaandoeningen groot is,” merkt Peeters nog op.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





VIDEO: Conventionele wapens blijken compleet nutteloos tegen UFO boven Peru
Besta ik op meerdere plaatsen tegelijk?
Mysterieus 9500 jaar oud houten standbeeld bevat informatie over ‘creatie van de wereld’
‘Engel des doods’ Pia Dijkstra (D66) komt met wet om ouderen op te ruimen
“Niet-menselijke soort heeft op aarde de macht over geld en religie”
Binnen enkele minuten verwijderd door YouTube: ‘Het vaccin veroorzaakt de echte pandemie!’
De eerste massademonstratie: ‘Meer dan 100.000 mensen komen zondag bij elkaar op de Dam in Amsterdam’
‘Buitengewoon’ Maya-fries ontdekt in Guatemala
UFO’s erg geïnteresseerd in gebieden die rijk zijn aan mineralen. Wat weet de CIA hier nog meer over?