Bij de actieve Popocatépetl-vulkaan in Mexico zijn al vaak UFO’s waargenomen. Bergreddingsteams zeggen nu getuige te zijn geweest van vreemde wezens die met hoge snelheid tegen de berg opliepen.
De Popocatépetl, die zich in de staat Puebla bevindt, is met 5426 meter hoogte de op één na hoogste berg van Mexico. Eind 2012 gingen beelden rond van een sigaarvormige UFO die in de vulkaan leek te vliegen.
Tijdens een recente uitzending van het Mexicaanse tv-programma Tercer Milenio zei bergbeklimmer Guillermo Vidales dat bergreddingsteams op een hoogte van 4000 meter humanoïde wezens met een lengte van 2 tot 2,5 meter hebben gezien.
De wezens, die meerdere keren zijn gespot, waren slank en bruin van kleur en hadden geen uitrusting bij zich. Volgens Vidales waren ze buitengewoon snel en behendig. “We zagen één van deze individuen in vijf tot 10 minuten een stuk van een gletsjer beklimmen waar wij minimaal drie uur over doen,” zei hij. Vidales voegde toe dat op de berg grote voetafdrukken zijn gevonden die niet zijn gemaakt door mensen.
Het Mexicaanse rampenbestrijdingscentrum liet weten dat de vulkaan met Oud en Nieuw in minder dan 24 uur tijd liefst 28 keer is uitgebarsten.






Europarlementariër: dit is waarom de WHO bestempeld moet worden als terreurorganisatie
Politiechef Capitool doet zeer onthullende uitspraken over bestorming in niet eerder uitgezonden interview
David Icke legt uit waarom de Britse Queen volgens hem een gedaanteverwisselend reptiel is
Big Pharma: niet gezond! Deze partijen gaan samen strijden tegen de makers van medicijnen
De 2000 jaar oude computer waar u nooit van heeft gehoord
Waarom is alles weer normaal in China, maar hier niet? ‘Wij hebben ministers met belangen in vaccins’
Russische ambassade: ‘Amerika zet Oekraïne vol met biolabs’
Duizenden medische professionals vinden dat Nederland niet akkoord moet gaan met machtsgreep van WHO
De coronapas is pas het begin – doe er niet aan mee