
De Turkse president Erdogan voorspelt dat enorme aantallen migranten en vluchtelingen naar de grens met de EU zullen trekken.
āDat aantal zal spoedig in de miljoenen lopen,ā zei Erdogan in een toespraak op tv.
Turkije vangt 3,6 miljoen vluchtelingen uit Syriƫ op. Vorige week maakten de Turkse autoriteiten bekend geen migranten meer te zullen tegenhouden die richting Europa gaan.
Grip kwijt
Erdogan zegt niet van plan te zijn de poorten te sluiten. āDie staan nu open,ā zei de president. āNu moeten jullie een deel van de last dragen.ā
De Turkse minister van Binnenlandse Zaken liet weten dat ā76.358 migranten zijn doorgelaten naar de EUā.
Een deel van de migranten zal uiteindelijk terechtkomen in Nederland, dat de grip op de cijfers van de Immigratie- en Naturalisatiedienst (IND) helemaal kwijt is.
Vier keer zo hoog
Uit een interne nota en ongepubliceerd onderzoek naar de IND, blijkt dat er dit jaar een vier keer zo hoog bedrag aan dwangsommen aan asielzoekers moet worden uitgekeerd als recentelijk aan de Kamer is gemeld.
In november vorig jaar zei VVD-staatssecretaris Broekers-Knol van Asiel en Migratie nog dat de overheid in 2020 17 miljoen euro kwijt zou zijn aan vluchtelingen die te lang wachten in de opvang.
Dat bedrag is in werkelijkheid zoān 70 miljoen euro.
70 procent in de bijstand
Daarnaast zit bijna 70 procent van de statushouders die sinds 2014 naar Nederland zijn gekomen in de bijstand.
Het gaat om tussen de 150.000 en 200.000 mensen. Dat komt neer op zoān 140 miljoen euro per maand, berekende journalist Mattijs Glas.
Ondertussen zijn bij de Turks-Griekse grens hachelijke situaties ontstaan.Ā Griekenland heeft aan de grenzen de noodsituatie uitgeroepen.
De beelden spreken voor zich:
MEDIA BLACKOUT
Migrants (invading soldiers) are deliberately harming babies so they cry for the cameras in Greece & throughout Europe
Human traffickers are smuggling these kids into Europe while jihadists & the fake news uses them as props to pimp & exploit emotions from public pic.twitter.com/j2ViqzM9Dg
ā Amy Mek (@AmyMek) March 2, 2020
Greece is Under Attack!
ErdoÄan has sent an army of of dangerous illegal migrants to invade Greece!
Meanwhile, the leftist media and their globalist masters want you to believe that these terrorists chanting ‘Allahu Akbar’ & attacking Greek border agents are peaceful ‘refugees’ pic.twitter.com/zySOvE96qz
ā Amy Mek (@AmyMek) March 1, 2020
Griechische Grenze: Migranten schneiden Grenzzaun durch und attackieren Beamte mit Steinen
ā”ļø https://t.co/nw0jDkkkT6 pic.twitter.com/WYWsnXj11e
ā RT Deutsch (@RT_Deutsch) March 2, 2020
Clashes, tear gas at border as #Greece vows to āturn backā flow of #migrants from #Turkey
DETAILS: https://t.co/j9Bn1cM8db pic.twitter.com/KCQwiZ5Wy9
ā RT (@RT_com) March 2, 2020
āGreece does not bear any responsibility for the tragic events in Syria & will not suffer the consequences of decisions taken by othersā @kmitsotakis
Turkey providing weapons & assistance to migrants no longer makes this a refugee crisis. This is an invasion.#IStandWithGreece pic.twitter.com/vZi1qxEQp7
ā Super Greek (@TheSuperGreek_) March 1, 2020
Kon je op wachten dus, het is wel zo dat Nederland heeft meegeholpen aan het slopen van Syrie, allemaal zonder protest uit de bevolking.
In de jaren 60 ging men nog de straat op om āJohnson moordernaar te roepen, maar men heeft dus geen probleem gehad om Assad van zijn stoel te krijgen. En dan komen nu de gevolgen. Ik hoop dat de Nederlanders nu gaan nadenken voordat er weer een ātiranā verdreven moet worden.
veel naĆÆevelingen zien in geweld geen oplossing: tijd zal leren dat geweld de enige oplossing zal zijn.
Kan dit een oplossing zijn,?
Voor iedere vluchteling die Erdogan hier heen stuurt, stuurt West Europa een Turk terug naar Turkije.
Eerlijk ruilen.
Dat is geen probleem van ons wij zijn die oorlog daar niet begonnen . Uiteraard ontvluchten daar de mensen je zal maar iedere dag bommen op je kop krijgen . Syriƫ en Rusland voeren daar nog steeds oorlog dus laten Syriƫ en Rusland zelf hun veroorzaakte rotzooi maar verhelpen . Rusland is een onmetelijk groot land daar kunnen makkelijk mensen bij en niet hier in het dichtbevolkte westen . Dus Erdogan wijst naar het westen maar hij moet naar het noorden wijzen naar Rusland , en niet van hun probleem ons probleem proberen te maken wij staan hierbuiten . Trouwens we hebben hier al ruimschoots genoeg vluchtelingen .