
Voorzitter van de Europese Commissie Ursula von der Leyen heeft Italië excuses aangeboden omdat de EU te laat reageerde toen het land in februari als eerste lidstaat getroffen werd door de corona-uitbraak.
“De EU is volledig disfunctioneel en dient geen doel,” reageert Sky News-presentator Rowan Dean.
“Dit was de eerste grote test,” voegde hij toe. “Ze hebben op elk niveau gefaald. Ze dienen geen enkel doel.”
Einde
Hij omschreef de EU als volgt: een groepje bureaucraten in Brussel dat de Europese burgers helemaal leegtrekt.
Op het moment dat de uitbraak begon, was het ieder voor zich, aldus Dean. “Ze vroegen de EU om hulp, maar die is niet in staat gebleken om hulp te bieden.”
“Ik hoop dat dit het einde van de EU betekent,” benadrukte hij. “Meerdere landen zeggen nu dat het lidmaatschap een aanfluiting en geldverspilling is.”
Linkse, socialistische bagger
De EU heeft het in de afgelopen 10 jaar alleen maar gehad over klimaatverandering, genderdiversiteit, inclusiviteit en open grenzen. “Hier liggen de prioriteiten van de bureaucraten in Brussel.”
De EU, de VN, de Wereldgezondheidsorganisatie, de Wereldbank, ze houden zich allemaal bezig met deze linkse, socialistische bagger, aldus Dean.
Weg ermee!
“Wat gebeurde er op het moment dat ze geconfronteerd werden met een echte crisis waar ze op voorbereid hadden moeten zijn? Ze hebben stuk voor stuk gefaald.”
“Ik roep al een decennium dat dit soort supranationale organisaties niets doen waar landen beter van worden,” zei Dean. “En ik heb gelijk gekregen.”
“Ze hebben allemaal gefaald. Weg ermee!”
Bekijk het item hieronder:
Gewapende oorlogen binnen de EU worden binnen enkele jaren onvermijdelijk. Noord tegen Zuid. West tegen Oost.
Jaaa dat is precies wat de EU is, zakken vullen voor zich zelf.Ledigheid is des duivels oor kussen…
Nu gebeurt er iets ernstigs en kunnen ze helemaal niks…….Het ware gezicht, lelijk hè…….
Lol, natuurlijk waren ze voorbereid, voorbereid op het niets doen en zo konden ze het hele coronacircus, deze giga hoax vrije doorgang verlenen waardoor: er meer macht door Brussel kan worden opgeëist, meer geld vrijgemaakt kan worden voor de zuidelijke maffialanden die met geld smijten en zich nu al helemaal niet meer aan begrotingregels hoeven houden, de overheid meer de controle krijgt over burgers en kan eisen onder druk van Bill Mengele dat iedereen verplicht wordt ingespoten met gif en een onderhuidse controle- en volgchip, er meer criminele asielzoekers kunnen worden geplaatst zonder al te veel morren, lastige en dure ouderen meer worden geeuthaniseerd etc. etc.
https://www.swissinfo.ch/eng/multimedia/politics—pandemic_how-swiss-democracy-helps-in-the-fight-against-coronavirus/45673478#.XpnNwuqAnL0.whatsapp
De EU kan z’n goede wil tonen door de vrijheidsbeperkingen onmiddellijk op te heffen volgens Amerikaans plan:
https://www.whitehouse.gov/openingamerica