Bewust Gezond

Explosie van gordelroos in Nederland: ‘Heb nooit zoveel gezien als de laatste jaren’

Help ons door dit met je kennissen op je social netwerk te delen!

De laatste maanden zien huisartsen een explosieve groei van het aantal ouderen met gordelroos. Volgens het Nivel komt dat mogelijk doordat er de afgelopen tijd veel media-aandacht voor de pijnlijke ziekte is geweest. Ja, echt.

In december vorig jaar ging het om zo’n 40 patiënten met gordelroos per 100.000 ouderen, inmiddels is er sprake van meer dan 100 patiënten per 100.000 65-plussers. Dat is bijna twee keer zoveel als het aantal rond deze periode in voorgaande jaren.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Ook in de leeftijdsgroep van 45 tot 65 jaar is een stijging te zien.

Nooit zoveel gezien als de laatste jaren

“Ik zeg niks behalve dat de Pfizer-prik gordelroos als bijwerking kan hebben,” merkt gezondheidswetenschapper Yvonne Simons op.

Arts Maarten Vasbinder laat weten: “Nederland blijkt een land van goedgelovigen. Heb nooit zoveel gordelroos gezien als de laatste jaren. Ook veel ‘zoster sine herpete’, oftewel varicella zoster zonder blaasjes, maar wel met de pijn. Dit wordt vaak afgedaan als lumbalgie, dorsalgie of cervicalgie, maar een simpele bloedtest kan het aantonen. Sorry voor de moeilijke woorden, maar goed voor de (goed)gelovigen om eens iets te lezen.”

Veel hoger

Het werkelijke aantal gevallen ligt mogelijk dus nog veel hoger. Vasbinder voegt toe: “Voor het overige zie ik dagelijks (bij)werkingen van de vaccins. Van een snotneus tot oplaaiende ‘genezen’ kankers.”

Data-analist Wouter Aukema wees er eerder op dat 2000 mensen gordelroos bij bijwerkingencentrum Lareb hebben gemeld als bijwerking na hun COVID-vaccinatie. Hij gaat ervan uit dat dit in Nederland 100.000 tot 200.000 mensen is overkomen. “Wellicht dat het Lareb kan toelichten waarom gordelroos niet als bijwerking in de bijsluiter staat?”

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vind je deze informatie waardevol?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 134 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

96 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Charlotte
Charlotte
1 jaar geleden

Lareb zal het weg werken moet tenslotte ook in de doofpot geworpen worden!…
Het grootste medisch schandaal ooit!!!!!….🤡🤮🤬

Heer Vosje
Heer Vosje
1 jaar geleden

Nauwkeurig registreren wie van de Gordelroos patiënten vanaf 2020 ook de covidvaccinatie hebben ontvangen

Vosje
Vosje
1 jaar geleden

Hoe zou dat toch komen?

EUSSR aan de Noordzee
EUSSR aan de Noordzee
1 jaar geleden

Nee dat is allemaal normaal tegenwoordig.
Net als het nu normaal is dat als er weer ergens een marathon wordt gelopen dat men er dan vanuit gaat dat er dan een paar doden kunnen vallen.
Als er vroeger een dode viel bij een marathon dan was dat groot nieuws en zou er een medisch onderzoek komen, maar nu niets van dat alles.
Maar het is en blijft wel opvallend dat er geen enkel plotseling onwel worden of plots en onverwacht overleden te melden valt bij die acteurs daar in het parlement.

Rick
Rick
1 jaar geleden

Daling van interferon en CD8 killer cellen

Gammaflitser
Gammaflitser
1 jaar geleden

Pluk een Roos, zet de Vaccinatie met Spoed, en het komt nooit meer Goed…

RfR
RfR
1 jaar geleden

Rara, hoe zou dat nu toch komen! Heeft natuurlijk niets te maken met een bepaalde medische procedures. Mag ik vragen gordelroos per medische procedure ja en nee? Oei wat zeg ik nou?🤣😂😅

Evert 71
Evert 71
1 jaar geleden

Komt vast door klimaatsverandering…..

Martha
Martha
1 jaar geleden

Toch een bijwerking van de c vax….

Eric Stairs
Eric Stairs
1 jaar geleden

Meneer Paternotte beschuldigt ON ervan de holocaust te ontkennen via een redenatie die waarschijnlijk alleen een D66-er begrijpt..

Ik vraag me af welke straf er komt te staan op het ontkennen van de genocide die met het coronabedrog wereldwijd is uitgerold en die met grote waarschijnlijkheid het aantal vermoorde mensen in de 2e wereldoorlog fors zal overschrijden?

poekie
poekie
1 jaar geleden

Ik zie, hoor en lees wel dat er een explosie van misbaksels ontstaan is.

malion
malion
1 jaar geleden

HET LAREB, hahahahahahaaaaa!!!!!!

Tiswat
Tiswat
1 jaar geleden

Sinds vorig jaar val ik helaas onder de risicogroep (ondanks nul vaccinaties en zelftest, mondkapje enz). Advies ziekenhuis: of ik even 4 vaccinaties wil nemen tegen: griep, corona, longontsteking en gordelroos. Goed verdienmodel. Maar dacht t dus niet hè. Ondanks dat m’n immuunsysteem onderdrukt wordt vanwege kanker, heb ik geen griep gehad en ben ik niet eens verkouden geweest.

Egy sör
Egy sör
1 jaar geleden

En nu gingen ze onderzoeken hoe vaak deze mensen zijn geboosterd.
Nee wacht ,jammer hoor dat gaan we niet doen.
Dus men neme een duim, open de mond en steek de duim er in.
Daarna gaat men er aan zuigen en voila ,het komt doordat er meer ruchtbaarheid aan word gegeven.

Even zelf proberen of het werkt.
Duim in de mond en zuigen en het werkt.
Bij mij komt er naar voren dat men teveel rozenstruiken op lijn hebben geplant

PeterK
PeterK
1 jaar geleden

Ik heb die prik nooit genomen, ook niet een griepprik. Maar toch heb ik her en der wat van die pukkels die wel veel op de gordelroos lijken. Is het overdraagbaar via de lucht of niet-intiem contact?

nelis
nelis
1 jaar geleden

en niet zomaar gordelroos, maar turbo gordelroos, heb ze gezien van top tot teen

Anja Heij
Anja Heij
1 jaar geleden

Weet u nog van een van de vorige berichten op deze goede site over ‘complotdenken’, waarbij de negatieve kritiek van de aangehaalde persoon was dat ‘complotdenkers verbanden zien’???
Jazeker, wij compleetdenkers zien absoluut verband tussen covid-prikken en het oplaaien van gordelroos. Gordelroos is overigens een van de vele versies van het herpes-virus dat ongeveer iedereen bij zich draagt en waar je alleen last van krijgt bij te weinig lichaamsimmuniteit. Ik heb gelezen dat het goed te genezen is met DMSO, simpel verkrijgbaar via o.a. Amazon, maar ik heb daar zelf geen ervaring mee dus wat dit betreft roep ik maar wat.

Proud 2 b Wappie
Proud 2 b Wappie
1 jaar geleden

Kan Rutte niet nog een prikkie krijgen?

Eleonora
Eleonora
1 jaar geleden

Sorry hoor, ik heb zelf gordelroos gehad, ergens begin 2000. Geloof me, niemand verzint de pijn die erbij hoort, dat zelfs je kleding eigenlijk niet te verdragen is van de pijn, voelt als brandwonden. Neem de mensen aub serieus, het wordt niet verzonnen!!!!!

Max Maximus
Max Maximus
1 jaar geleden

Allemaal laten boosteren 😁

Max Maximus
Max Maximus
1 jaar geleden

Hugo loopt nog vrolijk vrij rond” word tijd voor cel straf EEN HELE LANGE””
HUGO MENGELE LATEN WE HEM ZO MAAR NOEMEN

Dubito
Dubito
1 jaar geleden

Sluimerende gordelroos slaat toe als de weerstand vermindert (net als Herpes). En wat breekt de weerstand af?

Ezeltje prik.

ted
ted
1 jaar geleden

Lareb en Big Pharma smullen. Het volk lekker bang maken met onnozele onbevestigde cijfers. Het kabinet smult want doel is het volk angst aan te jagen. Hopen dat iedereen een prik gaat halen, gegarandeerd vervuild met zorg uitgevoerd door de niets ontziende
Big Pharma. Tijden zullen binnenkort veranderen. De boze poppetjes in de politiek en in de farmaceutische industrie zullen een zware pijp gaan roken. Ze denken nog macht te hebben, echter met de dag wordt die macht kleiner. Ze weten het en om die reden maken ze hun laatste bokkesprongen. Blijf positief, hoe meer wij collectief positief denken en hopen, hoe sneller het duister de gehaktmolen ingaat. Ten slotte vermijd de media, list en bedrog. .

Vrijheid is ver te zoeken
Vrijheid is ver te zoeken
1 jaar geleden

Beter gewoon stoppen om het BIJwerkingen te noemen. Dit zijn namelijk de ENIGE werkingen van die spuiten: mensen ziek maken en doden.

Hans 3sun
Hans 3sun
1 jaar geleden

Gordelroos ontstaat door de verminderde weerstand van het lichaam. Het virus daarvoor komt uit de in het verleden gehaalde waterpokken inentingen. Daardoor is het nu ook een meetmiddel geworden van de gezondheid voor diegene die dit lezen. Heeft u dus gordelroos dan is er verminderde weerstand tegen allerlei ziekten. De blaasjes drogen op en de pijn, wordt wel iets minder maar die blijft nog lange tijd. Ik ben geen officiële medicus, dus wil je er meer van weten probeer dan AI die heeft er vast wel wat over te melden.

Jef
Jef
1 jaar geleden

Misschien kunnen ze er een vaccin voor bedenken, wedden dat ze er weer intrappen.

Brioche
Brioche
1 jaar geleden

Kom op mensen , kom nou, door het vaccin gaat het imuunsteen steeds meer kapot. Ze kunnen alles oplopen. Oude ziekten in je lichaam die onderdrukt zijn door het inmuunsysteem komen weer systematisch naar boven zoals staks bvb een tbc aanval etc. Die engerds die het veroorzaakt hebben en strafloos rondlopen zeggen het is de hitte van het weer als die jongen die met hardlopen dood neervalt 25 jaar etc.ze verzinnen alles behalve de daadwerkelijk dader het VACCIN. DE DADERS ZIJN DOODSBANG DAT HUN CRIMINELE HANDELEN HELEMAAL BOVEN WATER KOMT.

Luci
Luci
1 jaar geleden

De laatste maanden zien huisartsen explosieve groei; dan ligt het dus niet aan het pfizervaccin!

Wellicht dat de Shingrixvaccinatie (vaccinatie tegen gordelroos) hier juist debet aan is?
Met dank aan Radar…

Ariebombarie
Ariebombarie
1 jaar geleden

Ik heb ook een vriendin, die echt heel erg gordelroos kreeg na die prik, maanden verschrikkelijk ziek geweest en pas naeen half jaar, weer in staat om met haar hondje te lopen.

The Dutchman
The Dutchman
1 jaar geleden

Safe and Effective

zoro
zoro
1 jaar geleden

Ontgiftingsverschijnselen treden soms pas jaren later op na vergiftiging…
Wat een verdienmodel, want hoevelen leggen de link met de juiste oorzaak?

Cees
Cees
1 jaar geleden

LAREB
AGNES KANT
Nou verwacht dit….
Helemaal niets

Kartel politiek zit overal

Daisy
Daisy
1 jaar geleden

Gordelroos is een bijwerking van het vaccin.

roro 237
roro 237
1 jaar geleden

Komt door klimaat verandering……..en of stikstof!
Neem nog een mNRA prik en je bent van alles af!

Tom Poes
Tom Poes
1 jaar geleden

Maar het mag niet aan de prikken liggen, hoor! Was getekend uw ROVERHEID!

Ongepriktdekistin.
Ongepriktdekistin.
1 jaar geleden

Hoe zou dat nou toch komen?

Jroam
Jroam
1 jaar geleden

Maar Lieve mensen; u kunt met een gerust hart uw overheid, de Nederlandse overheid vertrouwen.
Heeft u een hart wat nog steeds klopt, hmmm.
Dan wordt het de hoogste tijd om een injectie te halen!

De overheid is 100% niet te vertrouwen!

de pastoor
de pastoor
1 jaar geleden

Ach ja, als je ergens aandacht voor heb dan gebeurt het, niet door een
besmetting maar door aandacht.!
Nou moet je effies ophouden, een besmetting heeft een oorzaak en daar
volgt de aandacht daar op Ja het Nivel weet het wel te brengen
geestelijk gestoord, mogelijk zijn zij dat ook, ja die verdomde aandacht ook.
Jan Bonte kan jij hier even een licht op de aandacht laten schijnen
wie weet wat het help dat misschien de waarheid aandacht krijgt.

neppandemie
neppandemie
1 jaar geleden

https://www.rivm.nl/gordelroos/gordelroosvaccinatie

Heel veel ouderen gingen deze prik halen en wat denk je?

Gordelroos, heftig ook, maar zonder vaccinatie zouden ze er vast aan gestorven zijn…

Lijkt een beetje op dat andere magische vaccin.

John
John
1 jaar geleden

Is er al een vaccin voor???

Samed
Samed
1 jaar geleden

Mijn goedgelovige schoonmoeder heeft gordelroos en al haar prikjes gehaald. Maar hey ze leeft nog steeds.

Soesman
Soesman
1 jaar geleden

Zou dat een ” bijwerking” kunnen zijn van COVID19.

PeterK
PeterK
1 jaar geleden

Dank allemaal voor jullie reactie.

Jack Schlangen
Jack Schlangen
1 jaar geleden

Ja, maar zonder clojonagifspuiten waren er veel meer zieken geweest, dit terwijl clojona aantoonbaar niet bestaat(geen zuiver isolaat van!). Kijk, dat is pas logica.

Willem
Willem
1 jaar geleden

Vraag Lareb om toelichting en je krijgt oplichting.

Rik F
Rik F
1 jaar geleden

Mijn broer, 68 jaar, vorig jaar twee keer.

Marga
Marga
1 jaar geleden

Welnee, stikstof is de oorzaak. Of opwarming, nee afkoeling. Misschien toch wel het klimaat, de zon. Vleeseters schijnen ook meer last te hebben. Denk meer in de richting(en).

NietOns
NietOns
1 jaar geleden

Zeer hoge dosis L-Lysine met normale dosis vitamine C samen met zeer hoge dosis vitamine D en iets verhoogde dosis K2. Vasten met een ketodieet en natuurlijk nul suiker en slechte voeding.
Sterkte voor de getroffenen, ook al hebben ze mij destijds gedemoniseerd en verguist. Angst doet rare dingen met mensen en ze zijn doelbewust mentaal aangevallen en in de val gelokt.

dingsken
dingsken
1 jaar geleden

En van die 15 minuten consult zit de arts er 10 op zijn computerscherm te kijken naar wat er met je aan de hand is en welke pil hij deze keer zal uitkiezen.

Pieternella
Pieternella
1 jaar geleden

Gordelroos ontstaat nadat je de waterpokken hebt doorgemaakt en je immuunsysteem is verminderd. Een prik betekent een aantasting van het immuunsysteem. Het is dus stom om je immuunsysteem aan te laten tasten.

Overlever van toen..
Overlever van toen..
1 jaar geleden

Het staat niet in de bijsluiter omdat men niet wil dat de goedgelovige het weten!
Zo zijn er veel meer dingen die men niet weten mag !

Yolande
Yolande
1 jaar geleden

Mijn broer (63)heeft gordelroos gehad 💉💉💉💉….niet gemeld bij Lareb (+1)…

René
René
1 jaar geleden

Gordelroos is een bekende bijwerking van de Coronaprik……..Ja joh, je hebt zelf toegestemd. Je bent in de overheidspropaganda getrapt!

Lois
Lois
1 jaar geleden

Uiteraard is dit een feit, maar mijn moeder die geen c*v*d pr*k heeft genomen heeft het vorige jaar ook zeer heftig gekregen🤔

Back to top button
96
0
We lezen graag je reactie!x