UFO

Getuigen filmen UFO’s boven Colombia

Help anderen door dit artikel met iedereen op je social netwerk te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Afgelopen zondag- en maandagavond zijn boven het Colombiaanse departement Valle del Cauca onbekende vliegende objecten waargenomen. Veel getuigen maakten video’s van het fenomeen.

Op beide avonden zagen mensen omstreeks 21.00 uur lokale tijd een rood licht stil in de lucht hangen.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

De beelden werden deze week uitgezonden door de nationale zender Noticias Caracol. Getuigen zeiden dat de lichten enkele minuten op dezelfde plaats bleven voordat ze zich met hoge snelheid verplaatsten. Vanwege de bewolking waren de objecten niet altijd even goed zichtbaar.

De burgemeester van Pradera, Adolfo Escobar, vertelde aan de zender dat de lichten zijn veroorzaakt door flares van het leger. Veel van de getuigen waar Noticias Caracol mee sprak geloven de verklaring van de burgemeester niet en denken dat de lichten een bovennatuurlijk verschijnsel zijn.

Onderstaande video’s zijn gemaakt in de Colombiaanse gemeenten Palmira en Pradera.

Bron: Noticiascaracol.com

Gerelateerd:

 

Interessant

Vond je dit artikel waardevol?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
0 0 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

9 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Lampje
Lampje
12 jaren geleden

Die burgermeesters die flairs noemde door het leger, gebruikt prozac.Een flair brand namelijk maar slechts heel even, en verplaats zich door de zwaartekracht, richting aarde.En dan kloppen de beelden die ik zie, dus even totaal niet meer, temeer omdat dit ufo verschijnsel enige tijd stilhangt.

Thomahawk
Thomahawk
12 jaren geleden

Filmpje 2 en 3 filmen duidelijk hetzelfde fenomeen. De wolkenformatie etc ziet er hetzelfde uit. Maar waar komt het grote kleurverschil vandaan?? Lijkt mij sowieso om een lichtkogel te gaan, ik zie die ieder jaar met oud&nieuw op dezelfde manier voorbij komen 😀

Lampje
Lampje
12 jaren geleden

[quote name=”Thomahawk”]Filmpje 2 en 3 filmen duidelijk hetzelfde fenomeen. De wolkenformatie etc ziet er hetzelfde uit. Maar waar komt het grote kleurverschil vandaan?? Lijkt mij sowieso om een lichtkogel te gaan, ik zie die ieder jaar met oud&nieuw op dezelfde manier voorbij komen :D[/quote]
Die blijft niet op dezelfde plaats hangen!En eenmaal afgeschoten blijft de beweging erin zitten.(afvuursnelheid).

biko steve
biko steve
12 jaren geleden

Lichtkogel idd.

ss
ss
12 jaren geleden

Tja,twee dagen geleden hier in Beyrut,ik heb dit wtte licht vanuit het dak van mijn huis gezien,maar was niet stil en vliegt naar het noord ,en het zag eruit als een witte ster,dit gebeurd vaak hier in lebanon,en de mensen hebben hierin geen interess.

arjan
arjan
12 jaren geleden

ze zeggen in het artikel dat het object wegvliegt maar op de filmpjes hangt het op 1 plek.. is dt niet gewoon mercurius?

Tj.Paz
Tj.Paz
12 jaren geleden

Weer een onduidelijk beeld. Tegenwoordig kan men met geavanceerd materiaal duidelijke beelden maken die een mug op de maan kunnen filmen. Steeds weer van die schimmige beelden dus vervalst of door domme mensen gefilm die alles aannemen die hun gedachten naar boven komen…Voor mij is dit geen overtuiging maar een hype en aandacht trekkerij. En waarom is de staat niet in staat om dit goed georganiseerde werksfeer met overtuigend bewijs te komen…. ongeveer 99% is het fakes of van aards materiaal….

ss
ss
12 jaren geleden

[quote name=”Tj.Paz”]Weer een onduidelijk beeld. Tegenwoordig kan men met geavanceerd materiaal duidelijke beelden maken die een mug op de maan kunnen filmen. Steeds weer van die schimmige beelden dus vervalst of door domme mensen gefilm die alles aannemen die hun gedachten naar boven komen…Voor mij is dit geen overtuiging maar een hype en aandacht trekkerij. En waarom is de staat niet in staat om dit goed georganiseerde werksfeer met overtuigend bewijs te komen…. ongeveer 99% is het fakes of van aards materiaal….[/quote]
kom maar eentje naar lebanon,je zult dit zelf kunnen opmerken dat deze dingen bestaan wel,toen ik in NL was heb ik die dingen nooit opgemerkt,en vergeet niet als je wilt een verrekijker mee te nemen,ik heb hier ook een eigen verrekijker,de laatste van deze witte licht heb ik richting syrie zien vliegen waar het oorlog tegenwoordig is,maar ik geloof niet dat die buitenaardsen zijn

Theo
Theo
12 jaren geleden

Film de zon eens door een lasglaasje. En doe dat bij voorkeur als er wat wolken hangen, waar de zon doorheen schijnt.

Back to top button
9
0
We lezen graag je reactie!x