‘Ondanks’ de strenge coronamaatregelen en vaccinatiecampagne gaat het totale aantal coronadoden in Australië bijna in een rechte lijn omhoog. In Australië is naar verluidt 95 procent van de bevolking gevaccineerd. Van januari tot april zijn er meer sterfgevallen geregistreerd dan in de afgelopen twee jaar. “Wat is er in godsnaam aan de hand?” vraagt journalist Luke Rudkowski van We Are Change zich af.
“Komt het door drugs, lockdowns, depressie, zelfmoord of het vaccin?” vraagt hij. “Ik denk dat het een combinatie van al deze factoren is.” Rudkowski stelt dat er veel indirect bewijs is waaruit blijkt dat het vaccin veel meer schade veroorzaakt dan het establishment je wil doen geloven en de media beweren.”
Informatie
Hij wijst erop dat Merissa Hansen op Twitter heeft geschreven dat de financieel directeurs van Pfizer en Moderna zijn opgestapt. Op 11 april hebben de vaccinmakers nieuwe financieel directeurs aangewezen. “Waarom zijn ze opgestapt?” Rudkowski vraagt zich af of er bepaalde informatie naar buiten gaat komen nu we worden afgeleid door de oorlog.
De journalist vindt dat alle aandacht zou moeten uitgaan naar de manier waarop een groepje plutocraten twee jaar lang ons leven heeft verwoest.
Verbijsterende data
Hij merkt verder op dat Britse media de overheid hebben opgeroepen om data over vaccinaties niet langer te publiceren. Uit die ‘verbijsterende’ data is gebleken dat het vaccin mensen in bepaalde leeftijdscategorieën juist in gevaar brengt, zegt hij.
De heersende elites willen de aandacht afleiden van het slagveld dat ze aanrichten, benadrukt Rudkowski.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Virus ontdekt dat ‘bijna de helft van alle mensen dommer maakt’
Vrouw van president Zelensky koopt geen peperdure Bugatti van 4,5 miljoen euro
Het Europees Parlement heeft zojuist een zeer zorgelijk voorstel aangenomen
50.000 jaar oud onderwaterbos gevonden voor kust VS
Duitse Jaap van Dissel verdient goud geld aan coronatest: ‘Belangenverstrengeling’
Gevestigde media zijn ‘extreme media die aanzetten tot oorlog’
Lidewij de Vos wil deelname World Economic Forum herzien: ‘We weten nu vaak niet wat de regering daar uitspookt’
Legerarts: op een ochtend moest ik 3 van de 3 piloten aan de grond houden vanwege vaccinatieschade
Deskundige waarschuwt tegen griepvaccin (video)