Hittegolven komen nu veel vaker voor dan een eeuw geleden, werd in de warme zomer van 2018 geclaimd in het Acht Uur Journaal.
Allemaal leuk en aardig, dacht wetenschapsjournalist Marcel Crok, maar dat verhaal gaat pas op nadat het KNMI in 2016 temperatuurmetingen drastisch naar beneden bijstelde.
Volkomen genegeerd
Crok vond het tijd om nu eens goed uit te zoeken hoe het KNMI tot die correcties was gekomen.
Samen met Frans Dijkstra, Jan Ruis en Rob de Vos werkte hij aan een lijvig rapport dat onlangs is gepubliceerd: Het Raadsel van de Verdwenen Hittegolven.
Het rapport is bijna een week oud, maar wordt tot op heden volkomen genegeerd door de mainstream media. Café Weltschmerz brengt het wel:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





‘Horror’ op Saint Vincent: alleen gevaccineerde mensen gered na zware vulkaanuitbarsting
Ruim 800.000 gemelde bijwerkingen en 550 doden, maar volgens Agnes Kant (Lareb) is er niets aan de hand
‘Alles wat Hugo de Jonge aanraakt verandert in stront’
Kijk: Viktor Orban weigert te klappen voor president Zelenski
Grote corona-uitbraak onder gevaccineerden in woonzorgcentrum in Nijvel, 12 doden
We worden geregeerd door een elite zonder moraal. Tweede Kamerlid trekt fel van leer
“Hoe ik kanker zonder chemotherapie versloeg”
Peter Gøtzsche spreekt in de Tweede Kamer: “Mensen worden vaak ten onrechte volgestopt met medicijnen”
Meer dan 12.000 (!) wetenschappers en artsen tekenen petitie tegen coronabeleid