Een stel uit het Belgische Waregem is veroordeeld tot een boete van 800 euro. De ouders weigerden hun dochter te laten vaccineren tegen polio. De ziekte komt vrijwel niet voor in België, maar toch is de vaccinatie nog altijd verplicht.
De moeder las in de rechtbank een brief voor waarin stond: “We hebben het allerbeste voor voor onze dochter, maar volgens ons horen de toxische stoffen die bij een vaccinatie worden ingespoten niet thuis in het lichaam van een kind. Het is nadelig voor de hersenen en elk jaar sterven er kinderen na een vaccinatie. Een inenting heeft meer nadelen dan voordelen.”
Ze vervolgde: “Dit proces legt zowel een financiële als emotionele druk op ons. Een veroordeling zou een smet zijn op ons blanco strafblad en staat niet in verhouding tot de feiten.”
‘Komt gezondheid niet ten goede’
De ouders hebben nu dus een strafblad, enkel en alleen omdat ze weigerden hun dochtertje te laten vaccineren tegen polio.
Eerder dit jaar werd ook een stel uit Menen veroordeeld omdat zij hun dochtertje niet lieten vaccineren tegen polio. De vader zei in de rechtbank: “We vinden het eigenlijk erg dat we zelf niet kunnen beslissen wat er in ons kind wordt gespoten. Ik ben ervan overtuigd dat het de gezondheid van mijn kind niet ten goede komt, die vaccinatie. Polio komt niet meer voor in ons land.”
Ook deze ouders kregen een boete van 800 euro.
[HLN]






Labonderzoek: coronasneltest bevat 7 keer toegestane hoeveelheid ethyleenoxide, een giftige stof
Vader Elon Musk: ‘Deep State probeert Nederlandse boerderijen kapot te maken’
Deze boer dreigt het hele stikstofbeleid op zijn gat te laten vallen
Heiligverklaring pausen gesponsord door banken, oliereus en Nestlé
Senator laat zien waarom dit NIET de pandemie van de ongeprikten is
Nieuwe telescoop pikt mysterieus signaal op uit de ruimte. Aliens of iets anders?
Spike-eiwit en mRNA aangetroffen in placenta: ‘Je geeft het door aan je baby’
Clownshow 2012: Broeder Ron Paul en het alziend oog
‘De 9/11-ramp was de middelste van deze 3 machtsgrepen’