Anthony Fauci, de Amerikaanse Jaap van Dissel, heeft uit de school geklapt. Politici hebben ons lange tijd beloofd dat de coronabeperkingen van kracht blijven ‘tot er een effectief vaccin is’. Fauci heeft nu gezegd dat de komst van een vaccin niet betekent dat we weer teruggaan naar normaal.
“Waarschijnlijk zal alles pas eind 2021 weer zijn zoals het was voordat we te maken kregen met Covid,” zei hij afgelopen vrijdag. Er zijn meerdere hele goede redenen om de politici niet te vertrouwen, schrijft Georgi Boorman voor website The Federalist. Misschien wel de belangrijkste reden is dat ze in eerste instantie beweerden dat alles weer normaal zou worden als de curve was afgevlakt.
Eerst moesten we ‘de curve afvlakken’ om ervoor te zorgen dat de zorg niet overbelast zou raken. Nu moeten we ‘de verspreiding van het virus voorkomen’. Ondertussen zaaien politici en media zoveel mogelijk paniek zodat de meeste mensen de maatregelen blijven accepteren.
Kunnen we Hugo de Jonge vertrouwen als hij zegt dat we terug kunnen keren naar normaal als er een ‘effectief’ vaccin is? En hoe effectief moet dat vaccin dan zijn om terug te kunnen gaan naar normaal? Dat zeggen ze niet. En dus hebben ze alle ruimte om straks opnieuw de doelen te wijzigen.
Loze belofte
Boorman wijst erop dat het coronavaccin waarschijnlijk slechts beperkt beschermt, net als het griepvaccin.
De Amerikaanse geneesmiddelenwaakhond FDA heeft al gezegd alleen vaccins te zullen goedkeuren met een effectiviteit van meer dan 50 procent. Als geen van de kandidaten daaraan voldoet, kan het nog jaren duren voordat er een vaccin komt dat wel effectief genoeg is, aldus Boorman.
Er gaan al stemmen op om mensen die het coronavaccin weigeren bepaalde beperkingen op te leggen. In sommige landen wordt al gesproken over ‘verplicht vaccineren’.
Vasthouden aan de coronamaatregelen ‘tot er een vaccin is’, was altijd al een loze belofte, bedoeld om het volk nog een paar maanden onder de duim te houden. Als er na de komst van een effectief vaccin nog steeds geen einde komt aan de beperkingen, dan kun je ervan op aan dat politici leugens zullen blijven verspreiden om vast te kunnen houden aan hun macht, besluit Boorman.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Alles wat je is verteld over zout is gelogen
VIDEO: NASA schakelt livestream uit nadat ‘mysterieus ruimteschip’ verschijnt
Jullie, de mainstream media, willen geen aandacht geven aan 9/11. Jullie moeten ons als complotgekkies blijven wegzetten. Lees dit interview
Arnold Karskens doet oproep aan D66-leider Kaag: ‘Ga terug naar het Midden-Oosten!’
Kijk: dit fragment is ‘hét hoogtepunt’ van vertrekkend Kamerlid Kees van der Staaij
Naar de hemel en terug: bijna-doodervaring tijdens kajaktocht
Spoeddebat met minister Dijkstra over instemmen pandemieverdrag: ‘Schoffering van de Kamer’
PvdA-coryfee zet PVV op één lijn met Hitler: ‘Ronduit absurd’
Zon ruimt afval rond de Aarde op