Binnenland

Verontwaardiging over besluit van D66, CDA en VVD om minderheidskabinet te vormen: ‘Welkom in De Hel van ’26’

Help door dit met vrienden op je socials te delen!

D66, CDA en VVD willen samen een minderheidskabinet vormen. Dat hebben de onderhandelaars bekendgemaakt na afloop van hun gesprekken met informateur Letschert op een landgoed in Hilversum.

Vooraf had Letschert gezegd dat deze week duidelijk moest worden hoe de formatie moest verdergaan. De VVD hoopte op aansluiting van JA21, maar D66 was daartegen.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

“Het wordt hard werken,” zei D66-leider Jetten. “Maar we denken dat we het kunnen.”

Alles werd weer zoals het altijd al was

JA21-voorman Joost Eerdmans is teleurgesteld over het besluit om een minderheidskabinet te vormen. Hij spreekt van een ‘gemiste kans’. “De stem van de rechtse kiezer wordt zwaar ondervertegenwoordigd.”

Ook BBB is niet enthousiast. Een minderheidskabinet doet geen recht aan ‘de gewenste midden-rechtse koers’, zei fractievoorzitter Van der Plas. De reactie van PVV-leider Wilders is kort: “Volgend jaar dus weer nieuwe verkiezingen,” schreef hij op X.

Ook veel anderen reageren uiterst kritisch. “Ze dronken een glas, ze deden een plas en alles werd weer zoals het altijd al was,” merkt journalist Vala van den Boomen op. “Welkom in De Hel van ’26.”

Weer niet naar de kiezers luisteren

Nederland kiest redelijk massaal rechts, Nederland krijgt ellende, stelt onderzoeksjournalist Marc van der Vegt vast. “Ik ben zo klaar met de politiek in dit land.”

Dat VVD, D66 en CDA nu een minderheidskabinet vormen en daarmee weer niet naar de kiezers luisteren, is één van de redenen waarom er al jaren een gezagscrisis heerst, aldus Van der Vegt.

“Het struikelkabinet Jetten is geboren. Moge het snel in eigenwaan sterven,” reageert journalist Joost Niemöller.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack voor exclusieve content.

Interessant

Vind je deze info belangrijk?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.8 58 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

137 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
ProAsfalt
ProAsfalt
3 maanden geleden

“Weer niet naar de kiezers luisteren”

Dat betwist ik, want dan had de massa maar anders moeten stemmen

“Nederland kiest redelijk massaal rechts, Nederland krijgt ellende, stelt onderzoeksjournalist Marc van der Vegt vast. “Ik ben zo klaar met de politiek in dit land.”

Is dat zo? Alleen al kijkend naar het klimaatprogramma is alleen FvD die er concreet afstand van neemt, net zoals in het stiksofideologie. De andere partijen vinden allemaal dat er iets moet gebeuren, dus hoezo rechts? Wat is rechts überhaupt? Wat is links?

Neen, het gaat gewoon om het onderwerp.
Als dit kabinet een wetsvoorstel inbrengt dat conform is met het partijprogramma van een partij, dan heeft die partij maar voor te stemmen en vice versa. Zo simpel is het uiteindelijk.

Jantina
Jantina
3 maanden geleden

Tis een script alles lag al klaar !??
Een grote poppenkast ten koste van veel geld plunderen uit de zakken van de gewone mens !
Negatieve show 24/7 elke dag al jarenlang …. beter je leven leuk maken voor jezelf , en met de dag leven!
Fijn weekend gewenst iedereen !!

Zonnetje
Zonnetje
3 maanden geleden

66 zetels 😉

Henrique
Henrique
3 maanden geleden

Opmaat naar dictatuur.

johan
johan
3 maanden geleden

“IN YOUR FACE”…de burger doet er niet toe, wat Nederland wil, doet er niet toe.
Minderheidskabinet???? Dictatoriaal bestuur is het!!!!

Welke malloot van het CDA, VVD, D666 durft nog het woord democratie nog in de mond te nemen!?!?

Marc
Marc
3 maanden geleden

Ik hoop dat het eindelijk de ogen van onze medeburgers zal openen. Hopelijk klapt dit kabinet dan snel en word er eindelijk massaal gestemd op FVD, BvNL, JA21.

wolfje168
wolfje168
3 maanden geleden

Verwacht veel immigratie vanuit Afrika. Ze zijn er duidelijk in geweest.

Andre Breems.
Andre Breems.
3 maanden geleden

En dat kan alleen in een corrupte dictatuur cq politiestaat in bananen monargie Nederland.
En het schapen ook blijft verder slapen.

J J
J J
3 maanden geleden

Joost Eerdmans wil niets liever dan minister worden. Ondanks zijn geslijm en zijn gedraai. Auto met chauffeur en interessant mogen doen. Is hem ontnomen. Daar moeten we echt niet rouwig om zijn. Nu gaan we zien hoe hij en zijn partijtje gaan stemmen. Daar is weinig rechts aan.

Marianne
Marianne
3 maanden geleden

Van wie is dat landgoed en hoe ziet dat gebouw er van binnen uit? Waarom vonden deze besprekingen niet plaats in Den Haag?

Judith
Judith
3 maanden geleden

Rijst alweer de vraag; ‘waarop pikken we dit?’ Democratie, dus het volk mag kiezen maar krijgt iets waar het niet voor kiest. Zo simpel is het. Niet dat ik nog geloof dat kiezen zin heeft, hooguit massaal op FvD.
Dat zou nog een keer te proberen zijn.

bert
bert
3 maanden geleden

Een minderheidskabinet doet geen recht aan ‘de gewenste midden-rechtse koers’, zei fractievoorzitter Van der Plas. “
En dat is dus nog steeds een kwestie van uitgaan van het oude idee van tegenstellingen. Het vigeert nog steeds, blijkbaar.
Wij allen willen toch een gezond en vruchtbaar leven? Wij allen, niemand uitgezonderd. Niet: ik ben links of ik ben rechts. Dát is de grote valkuil. Snappie?
Waarom dan die polarisering??? Om ons weer (nog steeds!) tegen elkaar op te zetten? Zodat wij ALLEN onder de duim te houden zijn? (Twee honden vechten om een been, . . . .)
Want met deze tweedeling blijven we in het oude denken vastzitten, immers.
Tijd voor échte verbetering. Dat vraagt om een andere, nieuwe manier van naar het leven (van ons mensen) kijken. Bewustzijnsontwikkeling!
En ontwikkelen is afwikkelen: terug naar de oorsprong, het ware menszijn.
Láát die valkuil (polarisatie) maar! Eenheid in verscheidenheid.
Ik ben uniek (een individu) en tegelijkertijd een geheel (unie).
Ik ben een úit velen, maar ook een mét velen (Juliana).

Robb
Robb
3 maanden geleden

Wanneer worden kiezers nu eindelijk eens bewust om niet meer te Kiezen????

Hans
Hans
3 maanden geleden

Het H(enry)-R(ob)-D(ylan)-kabinet. Opgericht om de mensen rustig te houden. De grote beslissingen zijn intussen toch al supra-nationaal (EU, NAVO, WEF) genomen.
Maar ja, the game must go on. Interessant doen en elkaar lekker bezig houden op kosten van de belastingbetaler. ‘De keizer heeft geen kleren aan’, meer is het eigenlijk niet.

lizard
lizard
3 maanden geleden

Omgekeerde wereld minderheid kabinet.
Weer moet de meerderheid zijn mond houden en word ons leven geregeld door een minderheid.
Klinkt bekend de laatste jaren.
Misschien geven we kleine kinderen te vaak de zin!!!

M.Rutte
M.Rutte
3 maanden geleden

Heerlijk dit, in elke normaal land zou 90% van de bevolking op fvd hebben gestemd. Het stem gedraag van nederlandse deug knues shaap is pure zelf kastijdiging, de ultieme vorm van sadomasochisme. Het is ze gegund. Ik ben al lang geleden gevlucht

Sterkte
Sterkte
3 maanden geleden

De feiten over de democratie is hiermee bewezen die stembus heeft geen functie en dat dit mag is nog meer de harde waarheid over dat onze democratie niet bestaat. Sterkte allen

zona
zona
3 maanden geleden

Dit kabinet zijn allemaal puppet on a string.
Hopelijk wordt het touwtje snel doorgesneden en neemt rechts het over.
Met FVD boven aan.

divers
divers
3 maanden geleden

Volgens veel politieke leiders is een oorlog aanstaande. Om ons voor te bereiden op een potentieel conflict is onze krijgsmacht dringend op zoek naar mankracht. Vooral de migrantengroepen lijken niet geïnteresseerd te zijn in vechten voor Nederland, omdat ze zich niet als Nederlander identificeren. Houden we onze defensie wel op de been met een steeds diverser wordende samenleving?

https://www.wyniasweek.nl/blijft-onze-defensie-op-sterkte-met-een-steeds-diversere-bevolking

Hoogtijd
Hoogtijd
3 maanden geleden

Nu maar hopen dat het nieuwe ,vreselijke, kabinet heeeeel snel gaat vallen. De stem van de rechtse kiezer wordt in de prullenbak gegooid, door die eigenwijze Jetten,met zijn smile op zijn tronie.

Barry
Barry
3 maanden geleden

Koehandel dus, ik knijp de bevolking uit, maar om dan een meerderheid te krijgen doe ik dat bij een bepaalde groep niet en wordt er van buitenaf door de leider van die groep mee ingestemd om een meerderheid te krijgen. Fijn die politiek, de minderheid beslist door stroop smeren buiten het minderheidskabinet, dit ten koste van de wil van het volk wat het meest rechts gestemd heeft.

Kent u iemand die deze coalitie gestemd heeft en straks gaat klagen? Feliciteer ze met de hulp die ze geleverd hebben Nederland nog verder af te breken dan rutte de afgelopen jaren al heeft gedaan

Naam
Naam
3 maanden geleden

Ze zijn o zo bang voor nieuwe verkiezingen. Ze blijven elkaar vasthouden met behulp van Binnenlandse veiligheidsdienst die aangestuurd worden door Brussel en cia.

Kiekedief
Kiekedief
3 maanden geleden

Wordt ook een lijdensweg bah .

Peleboer
Peleboer
3 maanden geleden

Och toch nog een taak voor Klavertje. Mee stem clown voor Jetje 😉

hero
hero
3 maanden geleden

Daar ben ik niet zo zeker van. Weet u Van Huffelen nog. Nee in de kamer maar doodleuk Ja in de EU doorgegeven. Onze politiek is correct tot het naadje.

salvar
salvar
3 maanden geleden

reacties ze luisteren niet naar de kiezer?
waarom zullen wij dan luisteren?
gooi dit tering land omver zou ik zeggen.
grote monden hoor ik vaak zat want dan hoef je alleen maar naar de boeren te kijken.
grote mond van sus en we gaan zo maar in werkelijkheid gebeurde er niets.

hoe komt dat toch nou makkelijk zat er is geen eendracht en dan dendert de trein van de elite gewoon door.

met een zin ben ik het eens WELKOM in de HEL ook al zitten we er al jaren in.

Vagevuur...
Vagevuur...
3 maanden geleden

Ik walg van de mensen die op deze “backloader” (Bobby Jetten) en z’n partij gestemt hebben.
Begrijp ook waarom de zorgkosten zo hoog zijn, er lopen hier in NL een hoop zieke geesten rond…

Antijettje
Antijettje
3 maanden geleden

Dit land zal en moet naar de kloten, het is de proeftuin van het WEF.
En dat gedrocht van D666 zit overal in om de koets te gaan bepalen,
D666 was een genetisch gemanipuleerde zaadcel van Klaus Schwab die nú volwassen genoeg is om de ramp die Nederigland nodig heeft te volbrengen.
De groen bruine reedridder is de vernietiger, de plaag en de ondergang van ons land

Malle Pietje
Malle Pietje
3 maanden geleden

Wie zijn toch die mensen die alles van de overheid verwachten?

Geurtje
Geurtje
3 maanden geleden

Een nieuw schandaal voor ons land. De kiezer vraagt duidelijk om een rechtse koers en de politiek slaat linksaf. Ik hoop op een enorme afrekening voor deze drie partijen. Van het speelveld verdwijnen zou de meest ideale oplossing zijn.
Heeft u nog vertrouwen in de politiek?
Laat u massaal horen als dat niet zo is.

Iemand die gelooft in een beteren wereld
Iemand die gelooft in een beteren wereld
3 maanden geleden

Was te verwachten, toch?
En als het valt kunnen ze lekker doorgaan met hun illegale aktiviteiten, zoals ze nu ook al verschillende keren gedaan hebben en nog steeds doen.
Maar de scheuren in de macht worden groter en groter. Het gaat allemaal in hun gezicht ontploffen.
Hoe eerder hoe beter.

dick
dick
3 maanden geleden

het is alles onder uit de hel
FVD uitgezonderd de ENIGSTE partij die eerlijk is

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
3 maanden geleden

Het zijn 3 afschuwelijke partijen dat voor de duidelijkheid, maar die verraders van JA21 moet je er zeker niet bij hebben. Vergeet niet dat JA21 de pensioenen van de zuinige hardwerkende Nederlander heeft verpatst aan de flitskapitalisten uit The USA. En dat de PVV onderzoek naar kindermisbruik door hooggeplaatste personen uit Nederland tegenhoudt.

sipke
sipke
3 maanden geleden

allemaal verontwaardiging terwijl het geen bal uitmaakt wie daar zit. het beleid wordt elders bepaald(eu, davos etc etc )
het is theater en we moeten afscheid nemen van dit systeem. anders rolt de agenda gewoon door. als de niemöllers etc nu ook eens uit hun antieke wereldbeeld stappen

Schapekop
Schapekop
3 maanden geleden

Gluiperd Eerlozemans is voor niets uit het Forum gestapt.
Hij had het zó mooi voor zichzelf geregeld.
Gelukkig lukt het niet dat die schlemiel in de regering komt!

Edwin
Edwin
3 maanden geleden

“Hard werken” haha, met een nep oppositie, d.w.z. iedereen op één na (FvD) is het kat in’t bakkie voor hun.
De overige ja-knikkers zeggen toch overal ja op.

Atjoh
Atjoh
3 maanden geleden

Koste wat het kost maar een WEF kabinet moet er komen.
Zullen de slaapkoppen in Nederland eindelijk wakker worden?

Atjoh
Atjoh
3 maanden geleden

Haha, dan ken jij de politiek nog niet.

Rudolf P.
Rudolf P.
3 maanden geleden

Ach, vooral de PvGL Partij van Groen Links zal instemmen met welk klimaatwaan plan dan ook.
Voor velen is er maar een uitweg,
maken dat je wegkomt!

Zonnetje
Zonnetje
3 maanden geleden

Een minderheid klinkt wel goed!
Kan de meerderheid er lekker tegen in gaan:-)

Jack Schlangen
Jack Schlangen
3 maanden geleden

Mijn verontwaardiging over de gespeelde verontwaardiging. De PVV, Ja 21 en de BBB behoren tot dezelfde satanische sekte als D’66, CDA en VVD en voeren exact dezelfde agenda uit.

Charlotte
Charlotte
3 maanden geleden

Tja……. Nederland stemt massaal op D66 en laten het weer gebeuren!… En ramp wordt het weer als het er al niet was!.. Nu nog erger!… Gottogot…🙈😖👽💯😱

Nomen Nescio
Nomen Nescio
3 maanden geleden

Mijn medeleven voor alle Nederlanders nu D66, VVD en CDA een kabinet willen vormen!

Jack
Jack
3 maanden geleden

Die hele haagse politiek is één groot theater.

Het maakt helemaal niks uit wie daar zit, er word toch hetzelfde uitgevoerd.
Sowieso word beleid niet meer in de haag gemaakt maar in de EU, de VN, de WHO en de NAVO.

Rotterdammer
Rotterdammer
3 maanden geleden

Hoeveel onomkeerbare schade gaan deze figuren even snel aanrichten voordat hun minferheidsregering valt?
En wat vindt het grootste deel van de VVD-leden van deelname aan deze extreem-linkse minderheidsregering? Verraad door Yesilgus?

Dolf van de Klundert
Dolf van de Klundert
3 maanden geleden

JA21 mag op de reservebank.
Indien ze braaf zijn en met alles meestemmen dan mogen ze de volgende keer wel mee doen.
Indien ze braaf zijn en met alles meestemmen dan blijft er niets van ze over bij de volgende verkiezingen.
Het is de JudasAlliantie van de glibberige joost gegund.

Maar, begrijp ik nu goed dat de meerderheid heeft besloten dat de minderheid het voor het zeggen heeft?
Een soort democratie 2.0?

Boorzalf
Boorzalf
3 maanden geleden

De deugschapen krijgen wat ze verdienen. Meer migranten, meer belastingen meer hersenspoeling door de nos en verdere media, meer geld naar het buitenland, succes Nederland.

De Patriot
De Patriot
3 maanden geleden

Weer een jaar uitstel, verzorgd door het kartel.

Ex Marinier
Ex Marinier
3 maanden geleden

Ultra linkse kleuters, gedoemd om te mislukken.
Die nieuwe premier, zal op kosten van de burgers, het grootste gedeelte van zijn in Argentinië bij zijn man zijn. Heerlijk, zo leuk.
Ik schaam me kapot dat wij zo’n verschrikkelijke homo als minister president hebben.
Dat zei Bolkenstein indertijd ook over Pim Fortuyn.

Marrob BE
Marrob BE
3 maanden geleden

Het kleuterklasje van de knulletjes Jetten en Bontekoe gaan o.l.v. juf Yezelguz
Nederland naar de donder helpen.
Gaat niet gebeuren!!!!

Ex Marinier
Ex Marinier
3 maanden geleden

Het WEF en Blackrock ( de Rothschild) gaan hier aan de touwtjes trekken, voor zover ze het niet al deden.

Kans
Kans
3 maanden geleden

Zo nou, dat linkse gajes dat duurde niet lang hoor, we gaan een ruk naar rechts maken van heb ik jou daar, is het meteen afgelopen met al die godvergeten onzin van de linkse loony brigade, eindelijk weer eens het gezonde verstand aan het bewind, nog even geduld aub !

😤🥶🤢😤🥶🤢😤🤢🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Gino
Gino
3 maanden geleden

Deze groep farizeeërs en volksverlakkers hebben in ieder geval een zwaar corrupt en vooringenomen ambtenaren apparaat tot hun beschikking.

Paling
Paling
3 maanden geleden

Een zet van Jetten hij denkt dit kabinet gaat geen jaar mee maar wij zijn dan minstens een jaar verder. En als wij vallen zijn we demissionair en kunnen weer beslissen wat wij willen. Zijn leermeester zou trots zijn want hij zei precies het zelfde, en vergeet een ding niet in de Europese Unie zitten de VVD en D66 in de zelfde partij. RENEW

Jroam
Jroam
3 maanden geleden

Zie wat er in de wereld gebeurd. Het kan gebeuren dat er een gek in een kostuum, in een overal van de overheid voor je (auto) verschijnt, je dood knalt en vervolgen de scene verlaat, waar na hij, zij of het geprezen wordt door een hoofdrolspeler, die zich kort geleden voorstelde als “the Peace President”.
Zoals Mark of Marijke Rutte, afhankelijk wie wat van “het” verlangt,
het in het begin van 2020 had over een collectieve weerstand opbouwen tegen het zogenaamde dodelijke virus wat geen van de gevaarlijkste idioten heeft getroffen.
Misschien is de Deserteur, de Provo Etter, de Nazi Nicht wel de geschiktste idioot om de hoofdrol te spelen in de inrichting waar ze zich voordoen als Landbestuurders, die uitbundig blijven reageren op de grootste idioot van Oekraïne.
Zie Mark of Marijke Rutte, die in zijn kamer van de Haagse inrichting voor de meest krankzinnige alles kapot bezuinigde, ook het leger. Maar als de hoofdrolspeler bij the NATO (North Atlantic Treason Order) ineens voor een soort van Rambo probeert te spelen.
Of meer voor RamBitch, die the Piss President “the Tramp” (of IsRaHell) Pappie noemt!
Krankzinnige waarvoor niemand zijn leven voor moet willen geven!

sirreadallot
sirreadallot
3 maanden geleden

De randstad heeft wederom het bed met bedwantsen opgemaakt waar de rest van Nederland in mag slapen.

Ron Swart
Ron Swart
3 maanden geleden

De beoogde minderheidscoalitie heeft 66 zetels > de 1ste vrijmetselaarsloge is opgericht in Londen op 24.06.1717 > 2 + 4 = 6 > 66.

Sam
Sam
3 maanden geleden

Willem Alexander bepaald onder aan de streep. Hij staat niet voor niks bij elke formatie in het midden van de foto. Bijzondere keuze.

Geen staatsclown
Geen staatsclown
3 maanden geleden

Stemmen is voor dode mensen… zoek dat maar eens uit.

Piet
Piet
3 maanden geleden

De WEF Agenda 2030 kan nu onverminderd doorgaan. Het volk wordt “ bedankt” voor haar stemgedrag. Of zouden de stemmentellers of de software daarachter al voorgeprogrammeerd geweest zijn om dit WEF resultaat te laten komen?

Ron 2
Ron 2
3 maanden geleden

Sowieso maakt het niet uit waarop u stemt. Nog steeds lijkt het voor veel mensen niet duidelijk te zijn. Alle partijen rennen voor Brussel en niet voor u. Enkel bij FvD heb t u nog een klein kansje al zal het me totaal niet verwonderen als ze eenmaal de macht zouden hebben óók overstappen voor rennen voor Brussel. Het is namelijk zo dat de gevestigde partijen en hun achterban in alle hoeken van de samenleving gebeiteld zijn. Krijg die maar eens weg, want de salarissen zijn er ook voor om ze daar op die plek te behouden en zo de macht te behouden van de gevestigde partijen, die voor Brussel rennen. Kijk nergens meer van op.

KeGo
KeGo
3 maanden geleden

Nu weten wat de uitgesloten en afgedankte partijen te doen staat. Nergens in mee gaan en zorgen voor niuewe verkiezingen. Mee gaan met deze WEF partijen betekent toch maar verder de afgrond in dus daar is niks te winnen.

John
John
3 maanden geleden

let op wat de FVD met de gemeenteraad verkiezingen gaat doen. dat explodeert. en lokaal heb je meer macht dan landelijk. best wel een strategische zet van FVD. dus ik ben erg hoopvol. verder gaat VVD een vuil spelletje spelen met Jette. dus dat duurt erg kort

Greetje
Greetje
3 maanden geleden

Het reptiel dat alles wat rechts,of half rechts is,opvreet gaat door.
Het reptiel zit of kruipt ergens waar weet ik niet.
Misschien bij AIVD of WEF etctr.. IK weet het niet.
Ik ben bang dat dit satanische reptiel niet uitsterft

Jan
Jan
3 maanden geleden

Doordat ze nu naar hartelust kunnen shoppen bij de rest van de Deugpartijen is het gemakkelijker dan een meerderheidscoalitie want nu hoeven ze minder concessies te doen als ze maar met z’n 3-en zijn. Alle ministers zijn nu WEF gerelateerd dus is dit een logische keuze, een duivelse keuze, we are doomed.

Koddebeier
Koddebeier
3 maanden geleden

Nou maar hopen dat dit kreupele zooitje zo snel mogelijk op hun bek gaan.
En dat al die achterlijke niet weer D66 stemmen .

Ton
Ton
3 maanden geleden

Gewoon niet naar het volk luisteren, en doorgaan met boeren en vissers uit kopen en het volk aan de bedelen maken. Er zal niets veranderen en de asiel zal toenemen en wel woonruimte krijgen, nog meer tegen elkaar opzetten.

Sophie
Sophie
3 maanden geleden

Als kiezer, die niet gehoord wordt, laat staan bediend, zouden we dit kabinet (dat niets wordt) niet moeten tolereren.
Het land heeft voor RECHTS gekozen en niet voor dit stel prietpraters, die totaal ongeschikt zijn een land te leiden.
Een beschamende vertoning, dat de teloorgang van Nederland hiermee bevestigt.

Sophie
Sophie
3 maanden geleden

Ik hoop ook van harte dat iedereen bij de Gem. verkiezingen FvD op het schild gaat hijsen. Geef ze een kans, maak ze de allergrootste. Beroerder dan nu kan het niet worden.
Als ook zij niet waarmaken wat ze beloven, dan moet de zeespiegel maar stijgen want dan is er geen redding meer mogelijk.

Frittgott
Frittgott
3 maanden geleden

Als je wordt gedekt door de WEF agenda heb je vanzelfsprekend een meerderheid!

SnappieFvD007
SnappieFvD007
3 maanden geleden

Lees eens de reacties op YouTube van Telegraaf. Trieste schaapjes!

Rob
Rob
3 maanden geleden

Het doet er niet toe of ze een minderheid of meerderheid zijn. het beleid van na de tweede wereldoorlog is NOOIT in het belang van land en volk geweest maar maar in kapitalistisch en globalistisch belang.Een slavernij systeem, alleen in een andere vorm. De verkiezingen zijn daarbij slechts verdeel en heers tactiek, om de eensgezindheid van het volk te breken en mensen tegen elkaar uit te spelen doordat ze op verschillende partijen stemmen. Het is ook al een tijdje bekend dat ze in de kamer NIETS bepalen. Dat doen de politici op hogere posities in de ministeries. Wat je in de kamer ziet is dus gewoon poppenkast en ook altijd geweest. Nu helemaal sinds de coupe van Rutte waarmee hij via zijn handtekening bij de NAVO indertijd tekende dat de politiek de wil van de NAVO moet uitvoeren. Daarbij heb je geen eigen stem meer als je hem aan een ander geeft. Als iedereen zijn eigen stem nog had was het volk eensgezind. Het overgrote deel heeft helemaal geen eigen stem en daardoor is het volk dus verdeeld en in strijd (met elkaar). Maar dit soort zaken wil er bij het stemvee nog steeds niet in.

Elma
Elma
3 maanden geleden

Pippi Langkous: ik heb t nog nooit gedaan dus ik denk dat ik t wel kan.

Doe es normaal
Doe es normaal
3 maanden geleden

Pfff, het maakt totaal niet uit welk kabinet er ook komt! We worden geregeerd vanuit Brussel.

Edward
Edward
3 maanden geleden

Elke dag een stukje dichter bij de TRIBUNALEN !!!!

Jan
Jan
3 maanden geleden

Ik keer ze allemaal de rug toe , en ze krijgen allemaal de middel vinger !!!

piet de pad
piet de pad
3 maanden geleden

Ik zeg het al heel lang jullie wonen in een socialistisch shit hole en 80% is shit socialist ga conservatief denken en stem FvD en ga je verzetten tegen wat je niet wil. Begin met hardop te vragen aan je vrienden en bekenden ben je een socialist wie dat nog niet durft, is laf en een meeloper of te wel een socialist. Wie kartel stemt en zegt geen socialist te zijn is of dom of pleegt socialistische Taqiyya

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
3 maanden geleden

JA21 is een wolf in schaapskleren. NIET VERGETEN…JA21 heeft de pensioenen van de zuinige hardwerkende Nederlander verpatst aan de flitskapitalisten uit The USA.

Wil Obdam
Wil Obdam
3 maanden geleden

Er waren geen stemmen gebruikt voor de einduitslag van de verkiezingen dan alleen via fraude, de exitpoll, om een winnaar aan te wijzen. Nu krijgen we een gay, een heks en een dombo die gaan regeren.

Pieter Bijsterveld
Pieter Bijsterveld
3 maanden geleden

Alleen een zakenkabinet met vakministers is wat Nederland nog kan redden uit dit politieke moeras van fantasten die allemaal globalisten zijn. Alleen FvD is betrouwbaar en daarom door de meerderheid uitgespuugd omdat zij niet meegaan in het gewenste narratief

Man on the moon
Man on the moon
3 maanden geleden

WEF kabinet

catootje
catootje
3 maanden geleden

Een groot toneelstuk om de schapen hun ogen te laten openen. De WH kijken op de achtergrond mee! central casting!

Bowa
Bowa
3 maanden geleden

Pas als er genoeg mensen wakker zijn, kunnen wij er samen iets tegen doen.
Het word tijd dat de burger zich gaan verzetten tegen deze tirannen, samen naar brussel daar de boel plat leggen voor zeker 14 dagen, en alleen met toestemming mag er iemand buien het gebouw van die verachtelijke eu. Wij het volk ZIJN MET MEER.
Laat dat tot U doordringen, want wij zullen he nodig hebben.

Wakker worden!!!
Wakker worden!!!
3 maanden geleden

Ach, er worden toch al heel veel moties die zijn aangenomen, niet uitgevoerd. Als de Tweede Kamer ergens tegen is, gaat de minister toch naar Brussel om zijn handtekening te zetten. Veel beslissingen worden genomen door NAVO, VN, EU, WHO, enz. En dan zijn de puppets hier alleen de uitvoerders. Dus hoeven ze helemaal geen meerderheid te hebben om hun plannetjes gewoon door te laten gaan.

lizard
lizard
3 maanden geleden

“Het wordt hard werken,” zei D66-leider Jetten. “Maar we denken dat we het kunnen.”
Nou Jetten ik denk niet dat jij je handen gaat gebruiken.
Take That Look Off Your Face.
(Neem die grijns van je smoel).
Wat een arrogante gezichtsuitdrukking heeft die (man).
Snap nog steeds niet dat mensen daar op stemmen.

zwerver
zwerver
3 maanden geleden

Democratie is dood en begraven. Dus als burgers zullen we ons eigen plan moeten trekken.

Bowa
Bowa
3 maanden geleden

Zoals het linkse kabinet gedaan heeft bij Wilders zijn kabinet, dan kunnen jullie volgend jaar weer verkiezingen zijn. Of er zijn echt veel mensen gestoord aldaar in den nederlande, of er zijn mensen die zodanig slapen dat ze de gruwelijkheden die op ons afkomen niet zien of weten. Zolang rechts niet wint, gaat Nederland steeds verder achteruit.

Vlamindepan
Vlamindepan
3 maanden geleden

Duitsland staat op instorten, net als zowat alle andere EU-landen, dankzij het enorme accent op eigenbelang van de EU, waar bijna alle politici zich bij aansluiten. Niet de ideologie wordt omarmd, maar wel alle profits die ze toegeschoven krijgen. Wie wil nou niet elk jaar een forse salarisverhoging?
Het is al zolang duidelijk dat politici er niet zijn voor het welzijn van hun burgers. Ze vragen zich alleen maar af hoe ze die nog verder kunnen uitknijpen met waanzin-belastingen en bedachte kostenverhogingen. Nee, de burger moet tot op het bot worden uitgeknepen, want hun hebzucht viert hoogtij. De laatste speech van de partijleidster van AfD heeft in het Duitse parlement even een glashelder boekje open gedaan wat de motieven zijn. Zij werd met staande ovatie bedankt voor haar messcherpe inbreng. Merz kon niet anders dan zuur kijken…. ach, ach, ach…..
In ieder geval gaat dit jaar nog van alles van koers veranderen, omdat deze waanzinpolitiek zijn grens bereikt heeft. Mensen pikken het niet meer, dus er staan grootse dingen te gebeuren. Mede ook dankzij de eisen die Trump aan de EU-politici heeft voorgelegd. Nu moeten ze wel de bittere pil van verlies gaan slikken. Want verliezen zullen ze!

Marian
Marian
2 maanden geleden

Hard werken zegt die kneus, hij weet helemaal niet wat dat is. Maar niet getreurd, ze zitten er maar even, valt vanzelf uit elkaar

Back to top button
137
0
We lezen graag je reactie!x