Binnenland

‘Forse rekenfout’: Nivel ‘komt volgende week met aanpassingen’ in oversterfterapport

Help anderen door dit met kennissen op je social media te delen!

Het Nivel, dat wordt gefinancierd door de overheid, heeft onderzoek gedaan naar de oversterfte, waaruit zou blijken dat er in 2021 en 2022 flinke oversterfte was onder ongevaccineerden. Onder gevaccineerde mensen was er juist sprake van ondersterfte, aldus het Nivel.

Maurice de Hond analyseerde het rapport en kwam tot de conclusie dat overlijdensgevallen onterecht in de categorie ‘ongevaccineerd’ zijn geplaatst. Met deze fout kan het niet anders zijn dan dat het rapport teruggetrokken moet worden, stelt De Hond, die spreekt van ‘broddelwerk’.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

Hij stuurde vervolgens een brief naar het Nivel over de ‘evidente fouten’ die hij aantrof in het rapport, waardoor eigenlijk alle tabellen niet kloppen.

Basale rekenfout

De Hond kreeg een reactie: volgende week komt het Nivel met aanpassingen in het rapport, onthulde hij in gesprek met Marianne Zwagerman in Dwars door de Politiek. Omdat hij gelijk had met zijn kritiek op dat rapport, vulde Zwagerman aan.

Ze hebben een basale rekenfout gemaakt, voegde De Hond toe.

Om te janken

Wetenschapsjournalist Maarten Keulemans plaatste een ‘juichende recensie’ van het Nivel-rapport in de Volkskrant. De Hond verwacht niet dat dat artikel zal worden teruggetrokken. “De Keulemansen van deze wereld gaan zeggen: ‘Ach, het was inderdaad een forse rekenfout, maar de conclusies blijven overeind’.”

“Ik lach hier nu heel triomfantelijk bij, maar eigenlijk is het om te janken, want laten we niet vergeten: het gaat om 40 Nederlanders per DAG al vier jaar lang die sterven zonder dat we weten waarom en het onderzoek daarnaar wordt continu gefrustreerd door dit soort dingen,” zei Zwagerman nog.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.9 197 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je dit artikel belangrijk?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

73 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Ron
Ron
7 maanden geleden

Het waren gewoon gevaccineerde mensen,liegen is een vak apart.

Leroy Smith
Leroy Smith
7 maanden geleden

40 mensen per dag sterven zonder dat we weten waarom???

t.m.
t.m.
7 maanden geleden

die rekenfout zit er uiteraard wel BEWUST OPZETTELIJK in, want als iedereen het zou slikken voor zoete koek, dan had dit verduisteren bingo geweest voor de farmacie aanvals politiek.

Jef
Jef
7 maanden geleden

Zou toch niet zo moeilijk moeten zijn als je de tabellen naast die van onze oosterburen legt. Of waren die Hollanders toch weer niet zo fout als die moffen? Gek he, mis Bernhard ineens.

Greet Resist
Greet Resist
7 maanden geleden

frauderen met de doodsoorzaak mag niet onbestraft blijven

hier is sprake van racketeering ofwel zwendel

roro 237
roro 237
7 maanden geleden

Het Nivel zal volgende week wel monddood gemaakt worden of weer veranderen van mening………….alleen Bill Gates bepaald alles over over deze zo`n beetje grootste medische hoax ooit in de geschiedenis van de mensheid!

hoezo
hoezo
7 maanden geleden

Of elke week 5 keer MH17 s

Ria
Ria
7 maanden geleden

Die Keulemans moeten ze, net zoals hij het nieuws brengt, een paar uur op zijn kop en aan zijn voeten in de hoogste boom hangen. Misschien gaat het bloed dan wat meer door die hersenen stromen. Wetenschapsjournalist? ja was mijn oud-tante ook in het stoppen van oude sokken!!

Steven Segal
Steven Segal
7 maanden geleden

Foutje bedankt

Hugo
Hugo
7 maanden geleden

En die hufter van Keulemans van de betrouwbare Volkskrant deed er nog een plasje overheen, en toen was het rapport af

Astrid
Astrid
7 maanden geleden

Ze ontkomen hun straf niet hoe ze hun kant ook draaien. De waarheid komt nu super snel.naar buiten dat is niet meer te stoppen..eukalipta zoek Jr bezem en begin weg te vliegen

Ariekanarie
Ariekanarie
7 maanden geleden

Eerst vanaf morgen nog wat spuitjes zetten.
Oh, wat zullen er veel mensen uitkijken naar morgen dat ze op een rijtje mogen zitten in een sporthal met hun mouwtjes opgestroopt, op een rijtje, en dat er dan een prikker langskomt om het gewenste goedje in te spuiten. Zo lekker vinden ze dat. Want ja, ze zijn risico groep. Dat is ook zo lekker om te zeggen, heerlijk aandacht krijgen. Spuitje erin en ze voelen zich weer helemaal beschermd.

Locke
Locke
7 maanden geleden

Weer eentje van die geboetseerde leugens die moeten worden aangepast. Als de hoofdmoot van de aanzet maar blijft beklijven, zo werkt de brainwash boetseerfabriek in optima forma.

Ariekanarie
Ariekanarie
7 maanden geleden

Het nep onderzoek staat nog steeds op de site van Nivel.
als je weet en erkent dat het niet klopt, haal je het toch direct weg?
maar nee, morgen start de spuitcampagne dus ze laten het nog even staan

JohnC
JohnC
7 maanden geleden

En dat is nu de Nederlandse regering anno 2024 ….. Niet eens meer in staat om een echte leugen te verzinnen.

Ron
Ron
7 maanden geleden

Het artikel wordt niet teruggetrokken???????? Waarom wordt het artikel niet teruggetrokken? Kan de Hond niet een journalist vinden die een artikel schrijft met als kop: Waarom wordt een fout rapport niet teruggetrokken of hersteld in de media. Waarom zijn deze mensen zoals Keulemans zo intens achterlijk dat ze dat besef niet hebben?????

Marinus.
Marinus.
7 maanden geleden

Vanaf geboorte geestelijk beperkt,dus: Ontoerekeningsvatbaar !!

Jani
Jani
7 maanden geleden

https://www.youtube.com/watch?v=_UOkTzLLRbo

maurice de hond had dus 100 % gelijk!!!

RealDutchPatriot
RealDutchPatriot
7 maanden geleden

Dit is geen rekenfout maar het bewust verdoezelen van de waarheid.

Northern light
Northern light
7 maanden geleden

Zij zijn even medeplichtig als bijvoorbeeld die witte jassen dat zijn want ze werken mee aan een systeem gebaseerd op leugens. Het gros van de bevolking kan goed liegen, toneelspelen en dingen verzwijgen. Let maar op gelaatsuitdrukkingen en bepaalde houdingen als je een conversatie met iemand voert, dan weet je genoeg.

toppertje
toppertje
7 maanden geleden

Mensen die binnen 2 weken na vaccinatie overleden werden geregistreerd als ongevaccineerd. Het Rivm en het Cbs zijn allebei overheidsinstanties en dat zijn uitgerekend de partijen die over de brondata beschikken. Ze passen allerlei rekenmethodes toe om de oversterfte te verbergen. De sterfte tijdens de pandemie wordt meegerekend in de gemiddelde waardoor de 0 lijn een stuk hoger ligt.
De data zal nooit worden vrijgegeven want dat zal de vaccinbereidheid nog verder dalen tijdens de volgende geplande pandemie.

Juridisch gezien kan de overheid niemand dwingen om zich te laten vaccineren maar ze hebben wel een hele dubieuze rol gespeeld. Ze zijn bang dat ze aansprakelijk worden gesteld terwijl de ontwikkelaars van het vaccin zijn vrijgesteld van eventuele schadeclaims. Het vaccin is bedoeld voor sterilisatie en depopulatie maar het is zo opgezet dat er niemand aansprakelijk kan worden gesteld.
Het is wel een redelijk briljant plan om een hoop mensen te vermoorden zonder 1 kogel af te schieten.

Eleonora
Eleonora
7 maanden geleden

Ben benieuwd hoe Maarten Keulemans gaat reageren als er dierbaren van hem gaan sterven???

Snappie nr 1
Snappie nr 1
7 maanden geleden

Hahaha…..laat me niet lachen !

Auke
Auke
7 maanden geleden

Oversterfte of niet: er sterven talloze mensen direct na vaccinatie zoals vastgelegd op vele Youtube films. Precies dit en het feit dat het bovendien niet werkt, en ze ook nog eens vreemde stoffen bevatten zoals grafeen, precies dat zou al reden genoeg moeten zijn om deze rotzooi te verbieden.
Wanneer er bij een tankstation van de Shell er een kans bestaat van 1:1000 dat de boel explodeert, ga je dan de boel sluiten, of ga je dan ook eerst middels oversterfte aantonen dat er niets aan de hand is? Dat hele oversterfte gedoe is een lachertje, de huisartsen en specialisten zouden inmiddels allemaal de noodklok moeten luiden.

René
René
7 maanden geleden

Het was voor ons compleetdenkers al jaren zonneklaar: oversterfte wordt voor het overgrote deel veroorzaakt door de mRNA gifspuiten.

Ben razend benieuwd hoe het corrupte Nivel en nepwetenschapper Leutermans zich in allerlei bochten gaan wringen om deze trieste conclusie met nieuwe drogredenen te verdoezelen.

Thom
Thom
7 maanden geleden

Broddelwerk ?
Dit is de zoveelste poging om de zaak onder het tapijt te vegen.
Stelletje beerput bewakers zijn het.

Dutch warrior
Dutch warrior
7 maanden geleden

Grootste massamoord ooit!

Duinsnip
Duinsnip
7 maanden geleden

Och, je deed het voor een ander toch?
Helden al die gevacci(indoctri)neerden.

johan
johan
7 maanden geleden

Selectief omgaan met informatie… tja… feiten doen er blijkbaar niet toe.
De stuurlui/pverheid doet maar.. wakkere mensen weten wel hoe het zit.
Wat een ‘emmer met stront’ dit hele corono-drama.

andersdenkertje
andersdenkertje
7 maanden geleden

Money ,money, money, en de sukkels komen even later aan de beurt.

Dubito
Dubito
7 maanden geleden

De (’66) ambtenaren hebben gezworen het ‘Kabinet van Wilders’ constant in de wielen te rijden (dat weten we dankzij een klokkenluider). Dus vervuilen van statistieken, foute info aan de minister verschaffen, stukken zoekmaken en vertragen van procedures, lekken naar de MSM etc etc….alle middelen (en dat zijn er talloze) zullen worden toegepast om het regeren tot een hel te maken.

Wat dat betreft was de Britse serie ‘Yes Minister’ volstrekt waarheidsgetrouw – wat ook toegegeven werd door de toenmalige ambtelijke top in Engeland. Het liet zien hoe een minister volledig aan het lijntje liep van zijn topambtenaren en het ambtelijk apparaat en hoe vilein dat gebeurde.

https://www.youtube.com/watch?v=wOrJT-Q8CKE

Ik zie nog meer burn-outs aankomen bij de kabinetsleden.

Janny
Janny
7 maanden geleden

Nou zo.moelijk is het niet kijk gewoon maar in je eigen omgeving om je heen ,de gevaccineerden hebben allemaal vreemde klachten of zijn al overleden door hartstilstand of turbo kanker en hersenbloeding, degene die nog leven hebben allemaal problemen met parkinson of nierproblemen en andere aandoeningen aan deze organen en ook miskramen en wat al niet meer ,dus dat is geen onderzoek voor nodig

Dubito
Dubito
7 maanden geleden

Hoe werkt dat: het onderzoek én het Kabinet saboteren?

De (’66) ambtenaren hebben gezworen het ‘Kabinet van Wilders’ constant in de wielen te rijden (dat weten we dankzij een klokkenluider). Dus vervuilen van statistieken, foute info aan de minister verschaffen, stukken zoekmaken en vertragen van procedures, lekken naar de MSM etc etc….alle middelen (en dat zijn er talloze) zullen worden toegepast om het regeren tot een hel te maken.

Wat dat betreft was de Britse serie ‘Yes Minister’ volstrekt waarheidsgetrouw – wat ook toegegeven werd door de toenmalige ambtelijke top in Engeland. Het liet zien hoe een minister volledig aan het lijntje liep van zijn topambtenaren en het ambtelijk apparaat en hoe vilein dat gebeurde.

Kijk maar hier naar wat hoogtepunten en vergelijk NL….mutatis mutandis

https://www.youtube.com/watch?v=wOrJT-Q8CKE

Ik zie nog meer burn-outs aankomen bij de kabinetsleden.

TOS
TOS
7 maanden geleden

Lichaamsvreemde stoffen vormen een risico voor je gezondheid, maar als we Nivel moeten geloven is er oversterfte onder degenen die die lichaamsvreemde stoffen niet ingespoten kregen.

vpk
vpk
7 maanden geleden

Je werd als ongevaccineerd gezien tot 2 weken nadat het spul je was toegedient….toch…. hoe dan, die troep zit in je lijf direct na toediening en niet pas 2 weken later. En nog steeds laat men die troep in zich spuiten.

Mark
Mark
7 maanden geleden

misdaad loond..!

Jesus is Lord
Jesus is Lord
7 maanden geleden

Bewust is die fout erin gezet,,,,, ik verwacht niks anders van de overheid

Ruud
Ruud
7 maanden geleden

Wanneer wordt die vieze stink rat Keulemans nou eens flink geboostert? Zal me niets verbazen dat dit soort etterpuistjes helemaal geen prikje hebben genomen. Dit zijn meedogenloze psychopatisch propagandisten betaald door deze corrupte regering om iedereen te bashen die tegen de roverheid is. Kotsklapvee!

Goldfinger
Goldfinger
7 maanden geleden

De eerste 2 weken na vaccinatie was je nog ‘ongevaccineerd’ in de statistieken. Tja.

Tom Poes.
Tom Poes.
7 maanden geleden

De LEUGEN regeert!

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
7 maanden geleden

Het Nivel dat gefinancierd wordt door de overheid heeft een FORSE REKENFOUT gemaakt.

Zo, zo.

Hmmmm.

Ja, ja.

Ach ja, de overheid en rekenfouten DAT schijnt nu eenmaal niet van elkaar los te maken te zijn hè, WAT men ook probeert.

DAT moet U eens proberen, een “rekenfout” in uw correspondentie met bijv. de Sheriff van Nottingham (In Nederland ook wel gekscherend “de belastingdienst” genoemd).

yvja
yvja
7 maanden geleden

Nederland zit vol met dommerikken en zo reageren ze dus ook!

Piet
Piet
7 maanden geleden

De Roverheid is liegen en bedriegen en straks ook nog onderdrukken.

Marja
Marja
7 maanden geleden

En daar is de zoveelste leugen. Het waren de gevaccineerden waar de oversterfte plaatsvond, dat weten we inmiddels allemaal.

de leugen regeert
de leugen regeert
7 maanden geleden

De leugen regeert ook hier weer volop

Guus Velraeds
Guus Velraeds
7 maanden geleden

40 doden per dag en met dodenherdenking met uitgestreken muilwerk een krans leggen om de oorlog slachtoffers te herdenken. Hetzelfde tuig dat nu driftig een oorlog economie aan het opbouwen is. Covid 19 was een project voor a-symmetrische oorlogsvoering voor het installeren van een nieuwe wereldorde.

Snappie
Snappie
7 maanden geleden

Ze hebben de data zo door en door gemanipuleerd en gecensureerd dat ze er zelf niet eens meer uitkomen.
Vws is een soepzootje. Rivm, lareb, nivel, ipcc,cbs,knmi
Aangetoond dat ze data manipuleren, corruptie, frauderen
En de politiek en oppositie pitten in de slaapkamer.
Nexit is ook een grote reset opdat we afscheid nemen van de globalistische agenda.
Het volk wordt kkkeihard voorgelogen

Julia
Julia
7 maanden geleden

Het stikt van de rekenfouten in Den Haag en overige overheden. Nog zo een stunt https://www.ad.nl/binnenland/al-18-jaar-gaat-uwv-de-fout-in-massale-controle-van-zeker-53-000-dossiers-wacht-op-groen-licht~a204ea09/ Lees al 18 jaar gaat het fout zonder ook maar ingegrepen te hebben. De Belastingdienst nog zo een falende bende, correcties op cijfers van het CBS zijn aan de orde van de dag en niet juist. Rekenen daar heeft die ongekwalificeerde domme bende nooit van gehoord. Fout op fout dan te bedenken dat dit soort domme wezens een rijkelijk salaris per maand krijgt toebedeeld.

Marianna
Marianna
7 maanden geleden

neef van mijn man in elkaar gestort op het podium, tijdens optreden.

via trauma helikopter in het ZH, lag gisteravond aan de beademing.

we hadden contact met zijn moeder vanwege haar eigen stand van zaken w.b. zeer ernstige staat in haar ziekteproces.

we weten niet of hij onlangs nog een prik heeft genomen, maar het is wel het eerste wat bij ons opkomt.

tijd om maar te gaan bidden, want de christelijke partijen zijn hun geweten kwijt.

Pieternella
Pieternella
7 maanden geleden

Maar dat wisten we toch allang? Als je de prik kreeg, moest je 2 weken wachten voordat je bij dat clubje van gevaccineerden mocht horen. Maar heel stiekem telden ze de doden die vielen in die periode als ongevaccineerd.

Mark
Mark
7 maanden geleden

Maurice is scherp.
Ik heb het rapport zelf kritisch gelezen en las erover heen.

Dus toch: Ook hier veel te veel overlijdens van “gevaccineerden” die niet in CIMS staan en niet in de huisartsendatabase staan.
En dus als “ongevaccineerd” geteld werden.

Met de kanttekening erbij, dat hier de huisartsendatabase is meegenomen, de effectiviteits-berekeningen van het RIVM zijn dus nog veel verder van de waarheid.

7 procent geen toestemming CIMS
Eerste twee weken telde als “niet gevaccineerd”
De eerste 2 miljoen prikken (huisartsen/verplegers) staan niet in CIMS

Nog niet!
Nog niet!
7 maanden geleden

Het mag nu!
De volgende aanvallen zullen op andere fronten worden ingezet.
5G,6G. Overstromingen. Energie en water tekorten.
En de slecht geïnformeerden gaan toch weer prikken.
CO2 tax. Onteigenen en te hoge zorg kosten.
Instortende zorg.
Lucht vervuilen met ongezonde stoffen?
Het gaat nog wat worden.
Of ook nog een officiële oorlog met Rusland en China?
Bikker wil graag.

Nomen nescio
Nomen nescio
7 maanden geleden

Ook leugens leveren schijnbaar veel geld op!!!!!!!!!!

harry
harry
7 maanden geleden

kunnen ze Maarten Knoeimans niet per direct opsluiten en in een dwangbuis stoppen

Back to top button
73
0
We lezen graag je reactie!x