De Amerikaanse weerman en journalist Al Roker, die gevaccineerd en geboosterd is, heeft onthuld dat hij onlangs in het ziekenhuis is opgenomen vanwege bloedproppen.
De weerman is normaal gesproken te zien in de Today Show op NBC. Velen vroegen zich de afgelopen weken af waar hij was. Op Twitter schrijft Roker dat hij in het ziekenhuis is beland vanwege bloedproppen in zijn been en longen.
So many of you have been thoughtfully asking where I’ve been. Last week I was admitted to the hospital w/blood clot in my leg which sent some clots into my lungs. I am so fortunate to be getting terrific care and on the way to recovery. Thanks for all the well wishes & prayers. pic.twitter.com/p7kylMwST0
— Al Roker (@alroker) November 18, 2022
In januari 2021 liet Roker zich live op tv vaccineren. Hij kreeg de Pfizer-prik toegediend.
In september onthulde de weerman dat hij positief was getest op corona terwijl hij een week daarvoor een boosterprik had gehaald. Hij zei dat hij milde klachten had.
Dit bericht op Instagram bekijken
Bloedproppen zijn bekende bijwerkingen van de coronaprikken. Begrafenisondernemers en balsemers treffen ze veelvuldig aan in de lichamen van mensen die gevaccineerd waren.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Graancirkels: vingerafdrukken van de goden
Heeft het laatste uur geslagen voor de Bilderberg-kliek? Oud-diplomaat onthult waarom het begin van het eind in zicht is
Zo valt het verhaal over de eerste omikrondode uiteen
Zojuist in de Slaapkamer: Rutte geeft geen antwoord en lacht u vervolgens recht in uw gezicht uit met zijn WEF-tasje
Buitenaardse hoorzittingen geleid door oud-congresleden VS
FDA-commissie zegt ‘nee’ tegen boosters voor álle Amerikanen: ‘Prikken kosten meer levens dan ze redden’
Duitse politie verbaasd over jongen die jaren in bos leefde
Wetenschappers bevestigen Bijbelse aardbeving die ‘aarde deed schudden’ toen Jezus werd gekruisigd
Verliest Twitter gebruikers door Elon Musk?