CoronaBinnenland

Op1 van de buis: de meest frappante uitspraken op een rij (en een dieptriest moment)

Help ons door deze info met jouw kennissen op je socials te delen!

Donderdagavond was de laatste uitzending van de talkshow Op1. De uitzending werd afgesloten met een grap. Jort Kelder en Welmoed Sijtsma knuffelden aan het eind, waarna viroloog Ab Osterhaus opeens aanschoof met een glas wijn in zijn hand. “Zo, waar gaan we het vanavond eens over hebben?” vroeg hij.

In coronatijd werden gasten uitgenodigd die het geheel eens waren met de aanpak. Wie het daar niet mee eens was, kon rekenen op een afrekening.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/02/Webhoster-1.jpeg
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/01/amr1.jpg

Van echte journalistieke waarheidsvinding kon je niet spreken, het was een stoelendans van bekende namen en geaccepteerde meningen, merkt datawetenschapper Marc Jacobs op.

Hij heeft een selectie gemaakt van frappante uitspraken. Het meest dieptrieste moment van die tijd vindt hij het moment waarbij een ongevaccineerd iemand als paria niet mocht deelnemen aan de gesprekstafel en nog net niet werd verketterd.

Daarnaast vond Diederik Gommers dat ongevaccineerden geen gebruik meer mochten maken van de ic’s.

Philip Huff beweerde dat gevaccineerden konden bijdragen aan een verlaging van de bezetting van de ic’s. Dat kwam ten goede aan kwetsbare mensen zoals hijzelf. Ongevaccineerden irriteerden hem.

Erik Mouthaan vroeg zich in Op1 af of een burgemeester zijn werk wel kon doen als hij ongevaccineerd was.

Quirine ten Bosch pleitte in de talkshow voor de Chinese aanpak. “Hoe heftiger het pakket, hoe korter je het hoeft te doen.”

En dan Osterhaus zelf, die maar niet snapte dat mensen tegen een avondklok zijn. “Dat zijn randverschijnselen.”

“Ik kan zo eigenlijk eeuwig doorgaan. Vergeven? Ja. Vergeten? Nooit,” aldus Jacobs.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.9 164 stemmen
Beoordeel dit artikel

Interessant

Vind je deze informatie goed?
Deel het met vrienden op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
guest

101 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Sjefke
Sjefke
9 maanden geleden

Al deze moordenaars zullen op een dag hun straf krijgen die ze verdienen.

Jan
Jan
9 maanden geleden

Het laat mooi het nsb-gehalte zien van de media.
Nederland is (nog steeds) koploper als het gaat om corruptie.
Rechtvaardigheid loopt achteraan.

C N
C N
9 maanden geleden

De veroorzakers van vele bijwerkingen waaronder sterven gepropageerd en nog steeds door deze idioten aangeprezen…..Maar ben bang dat de meeste gewone mensen weer in de rij gaan staan voor de vogelgriep……Tribunalen gewenst..Baby”s en ouderen het eerst…….dit kunnen we en mogen het niet vergeten.GERECHTIGHEID zal geschieden elke leugen wordt waarheid.Ik wens ze sterkte met hun Judas zilverlingen….geld=de Duivel.

Snelle Nel
Snelle Nel
9 maanden geleden

Mike heeft helemaal gelijk,je eigen immuunsysteem is het beste. Waarom zien wij nooit pierre Capelle nooit op1?

Back to top button
101
0
We lezen graag je reactie!x