Het Complot

Gedachtelezen juist makkelijker door aluminium hoedjes

Help mee door deze informatie met iederen die je kent op je social netwerk te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Zou je kunnen voorkomen dat iemand je gedachten kan lezen of beheersen met radiogolven wanneer je een aluminium hoofddeksel draagt?

Aluminium hoedjes zouden werken als een soort kooi van Faraday, een constructie van elektrisch geleidend materiaal die er voor zorgt dat statische elektrische velden niet in de kooi kunnen dringen, meldt The Atlantic.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Zo heeft bioscoop CineMec in Ede zijn grote zaal ingericht als elektromagnetisch dode ruimte, zodat mobiele telefoons in de zaal geen ontvangst meer hebben. Ook de ruimte waarin een MRI-scanner staat is afgeschermd met een kooi van Faraday. Noodzendertjes voor vliegers bij de Koninklijke Luchtmacht worden afgeregeld en gecontroleerd in een elektromagnetisch dode ruimte.

Sommige mensen dragen aluminium hoedjes omdat zij geloven dat daarmee de hersenen worden beschermd tegen invloeden van elektromagnetische velden, tegen gedachtelezen of tegen gedachtebeheersing.

Bilderberggroep

Het probleem met aluminium hoofddeksels is dat niet het hele hoofd wordt omsloten door aluminiumfolie, waardoor elektromagnetische straling er gemakkelijk onderdoor kan komen. Zodoende kunnen ook dan je diepste gedachten aan reptielachtige buitenaardsen of de Bilderberggroep worden onthuld.

Een groep studenten van het Massachusetts Institute of Technology (MIT) testte in 2005 verschillende soorten straling op een aantal soorten aluminium hoofddeksels met twee lagen aluminiumfolie.

Vooropgezet overheidsplan

Bepaalde stralingsfrequenties werden geblokkeerd, maar andere frequenties werden juist versterkt, met name frequenties die gebruikt worden voor het mobiele telefoon- en satellietverkeer en radionavigatie op zee.

De studenten concludeerden dat het propageren van aluminium hoedjes dan ook een vooropgezet overheidsplan in samenwerking met de regeringscomissie voor communicatie (FCC) moet zijn geweest.

Bron: Volkskrant.nl

Gerelateerd:

 

0 0 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je dit artikel waardevol?
Deel het met anderen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

13 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Aurelia
Aurelia
12 jaren geleden

“De studenten concludeerden dat het propageren van aluminium hoedjes dan ook een vooropgezet overheidsplan in samenwerking met de regeringscomissie voor communicatie (FCC) moet zijn geweest.”

Hahaha, die conclusie was niet echt serieus bedoeld, hoor…:P
In het originele artikel van The Atlantic stond dan ook de zinsnede “the MIT guys’ tongue-in-cheek conclusion…”

Wasbeertjuh
Wasbeertjuh
12 jaren geleden

De Volkskrant had niet wat serieuzer nieuws te melden?

Itanimulli
Itanimulli
12 jaren geleden

ALS de Bilderberg al jullie gedachten zou willen lezen, dan is het om zich te bescheuren van het lachen…

investigator
investigator
12 jaren geleden

Shit man komen ze nu pas mee, heb ik al die tijd voor niks.met zo’n ding op gezeten 🙁 erg irritant vooral bij het slapen gaan.

Aardebewoner
Aardebewoner
12 jaren geleden

als de Bilderbergclub vandaag mijn gedachten had gelezen toen ik met de jonge vrouw sprak dan konden ze wel grinniken denk ik. En volgens mij kon die vrouw mijn gedachten lezen want ze keek best ondeugend toen ik een beetje aan het flirten was. Helaas had ze een vriend.

legaal
legaal
12 jaren geleden

hoi allemaal,ik bescherm mij op deze manier,ik vraag aan de bron van liefde,licht en vergeving,en aan Eart Angel Michael,bescherm mij met een wit helder vel licht om mij heen van mijn kruin tot aan mijn tenen,tegen allerlei duistere machten,en krachten boos aardige geesten en mindcontol zo doe ik dat ook voor mijn huis.

Hunting Wolf
Hunting Wolf
12 jaren geleden

Dus we mogen vanaf vandaag zonder helm de straat op???Ik had het bericht al gelezen op nujij.nl lachen was dat. De ene struikelde over de andere, en alle spuiten, spoten blubber.Ik heb daar maar niet eens mijn reaktie geplaatst, maar besloten de reaktie,s eens te lezen van de mensen die dachten over IQ te beschikken, wat plots als sneeuw voor de zon niet meer in het hokje aanwezig was.

fair
fair
12 jaren geleden

Eén, twee, drie, vier ,hoedje van hoedje van; één, twee, drie, vier, hoedje van aluminium

Khaleesi
Khaleesi
12 jaren geleden

Joden hebben een zijden keppeltje,
zijde is transparant voor energie.
Waarom daar, het is je hoogste chakra, je belevenis van het Hogere, het paarse chakra.
Daarom zit er een keppeltje op een jood zijn kop.

Padja
Padja
12 jaren geleden

Mijn diepste gedachten voor de reptielachtigen en de Bilderberg…hahaha, Van mij mogen ze
Ze kunnen d’r alleen maar van opknappen!

john
john
12 jaren geleden

Ik ben met stomheid geslagen na het zien van deze video. Even daar gelaten dat een kooi van fharenday geaard moet zijn wil het werken, maar goed… mijn god wat moet je hier nou over zeggen…is er werkelijk iemand die gelooft in het uit lezen van mensen hun hersenen??? Nog even daar gelaten dat die Bilderbergers helemaal niet geintresseerd zijn in mensen, maar alleen in geld.

Als je iets effectiefs tegen Bilderberg wilt doen, dan haal je je geld van de bank….maar aluminium hoedjes?????? lol

vegaatje
vegaatje
12 jaren geleden

tja.. allumium? is toch fout spul.. zit in chemitrails en andere foute dingen.. en u moet ik eenhoedje vouwen van dat spul.

hoedje van paier maar…

Floyd Drenth
Floyd Drenth
9 jaren geleden

Wat is het eerste oordeel dat men velt over personen die met een aluminium hoofddeksel voorgesteld worden? Juist….. psychiatrische patiënten of daklozen.

Is dit soms met opzet zo in ons hoofd geprint opdat wij ons distantiëren van zulks ”onzin”

Het word al decennia gepropageerd door de media, die steevast geestelijk gestoorden of landlopers met dit soort hoofdbedekkingen associeert.

Uiteindelijk wil niemand te boek staan als een dezer beiden en zal men onderwerpen aan wat farmaceutisch word verstrekt aan patiënten.
Die op hun beurt in een hokje geplaatst worden, om als iedereen de gestandaardiseerde ”medicatie”behandelingen tot zich zal moeten nemen.
Medicatie die overigens niet gebaseerd is op genezing maar welke zich enkel richt op symptoombestrijding en sociaal acceptabel gedrag.

Media beleerd compassie voor onrust en individualisme welke ontluikt in een vertekend gedragspatroon om intuïtief te functioneren.

Back to top button
13
0
We lezen graag je reactie!x